Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dá sa v 38tt vyvolať pôrod na vlastnú žiadosť ?

Ako vyvolať pôrod
adriana2693
27. máj 2019
eliska13
27. máj 2019

Určite nie, aký máš dôvod?

vierka_z
27. máj 2019

Hmm premyslam nad tym, ako si to vlastne myslela, ze na vlastnu ziadost? Podla mna ak nemas vaz e zdravotne problemy, tak nie je na to dovod. Budes to musiet uz nejako vydrzat

sapetka
27. máj 2019

@adriana2693 vydrzis snad

seva22
27. máj 2019

Tiez.si myslím že je to blbosť...tehotenstvo má trvať 40tyzdnov,okrem pripadov kedy sa bábo samé vypýta na svet alebo sú nejaké vážne zdr.komplikacie... preco chces narúšať prirodzený priebeh vývoja tvojho bábätká??? A nemyslím,že by si nejaký doktor chcel zobrať na"triko" to,ak by sa vám.nieco stalo...to by ste ho potom vlacili po súdoch?

nikpa
27. máj 2019

@adriana2693 čo by dali niektoré mamy, ktoré porodili predčasne za tie tvoje 2 týždne ktoré uz ,,nemôžeš,, vydržať. Toto ti žiadny doktor nepovolí a neodrodi ťa.

fridi96
27. máj 2019

Len to nie...to nie náhodou trvá 40tyzdnov prečo chceme zmeniť keď to príroda tak zariadila? A čo bude ďalej ? Keď už to teraz chces “urýchliť”... decko tiež odovzdas po roku? Lebo ta už to nebaví? Nerozumiem tieto otázky a že ako môže budúcej matke take niečo napadnúť...

renatka100
27. máj 2019

@adriana2693 da sa, ak mas znameho porodnika, ktory to vie zdovodnit...

whatever1
27. máj 2019

Tak ak je babo mega velke, alebo je na rizikovom a ma zle prietoky placentou alebo neaky iny problem a ma o babo strach tak podla mna je to pochopitelne...

eleu
27. máj 2019
sense
27. máj 2019

@whatever1 aj ja som koncila 38 tt pre prietoky ale preto ze to.lekar predpisalnie nie na vlastnu ziadost

pribinak
27. máj 2019

@whatever1 v takom prípade bude infikovať pôrod skôr lekár a nie budúca matka na vlastnú žiadosť

pribinak
27. máj 2019

@pribinak ehm, indikovat, nie infikovať. Mobil si piše čo chce ;(

eliska13
27. máj 2019

@pribinak lenže ľudia si dnes myslia, že môžu všetko určovať ako sa im chce a vyhovuje

pribinak
27. máj 2019

@eliska13 hm, prečo to píšeš mne? Veď ja som napísala, ze pôrod pred termínom musí indikovat lekár

nikpa
27. máj 2019

Ja som bola na rizikovom, lekári sami nevedeli čo je lepšie, či to ukončiť pôrodom alebo pokračovať v tehotenstve. Vtedy ma postavili pred rozhodnutie a nechali to na mňa. Sú prípady kedy si doktor nezoberie na svedomie čo sa jeho rozhodnutím môže stať.

eliska13
27. máj 2019

@pribinak sorry zmýlila som sa

whatever1
27. máj 2019

@eliska13 to bolo mne ze😅

whatever1
27. máj 2019

@whatever1 ja to beriem tak ze sa len opytala, nie ze niekomu diktuje co ma robit. Mna tiez zaujimalo, ked som mala par dni pred terminom ci sa mozem opytat na vyvolanie porodu aby som neprenasala(bala som sa o dieta). A dr mi nakoniec sama povedala ze ma nenechaju prenasat.

annamaria4
28. máj 2019

ono to podla mna zalezi od samotneho stavu dietatka a matky, no je ine ked by to chceloa zena ukoncit len tak so svojej vole, lebo sa nevie dockat alebo uz ma proste toho celeho dost

kotatko201
28. máj 2019

@adriana2693 daj si prijemny kupel... pobehaj po schodoch daj si sex s manzelom a mozno sa ti tp spusti same... a na tvoju otazku nie neda matka nemoze poziadat bez vazneho dovodu o vyvolanie porodu... robi sa to len ak je dieta ci matka v zlom zdravotnom stave....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli