Dovolili by ste, aby vás pri pôrode fotil súrodenec?

adamko23
29. dec 2015

Ak áno, za akých okolností?

maminkynafazulka
29. dec 2015

Nedovolila by som to priatelovi,nie to este bratovi...

lavinis
29. dec 2015

nie, taku traumu by som mu teda nesposobila 😀 a asi by mi to bolo neprijemne, za mna urcite ziadne fotky mna pri porode od nikoho 🙂) az po.

makina78
3. jan 2016

zalezi na tvojom vztahu so surodencom. So sestrou sme rodili dva dni po sebe, 600km od seba. Z rozhovorov, ktore sme ohladom tejto skusenosti potom viedli, vyslo, ze by ma tam mala radsej ako svojho manzela... mala naozaj tazky porod. Fotky mame ako spomienku obe. Boli robete tesne po porode... dietatko na hrudi /v koseli, ani prso. nie je vidiet... pre prudernejsie zienky/, pri vazeni a spolu s tatkom, ktory sa porodu zucastnil.
Ak ho tam chces mat, je to tvoja vec. Vopred sa s nim dohodni, ako by sa mal na porodnej sale chovat a co by mal/nemal robit,teda co vlastne po nom chces. To si ujasni predom. Tu ti kazda baba povie nieco ine, ale je to len TVOJE ROZHODNUTIE

papricka33
3. jan 2016

Nerozumiem otazke 🙂 ved ak s tym nema rodicka problem, moze ju fotit kto chce. Je to len na nej. Ak si bude v takej intimnej situacii istejsia so sestrou, ci mamou... je to uplne jedno. Je to ale na rodicke (tebe?). Ak nechces, malo by to byt akceptovane.

igorstancik
4. feb 2016

dobry den,
presiel som si diskusiu, ktora tu je a kedze vlastne vsetky reakcie na fotenie porodu su tu negativne, budem velmi rad, ak mi niektora z vas napise svoj pohlad na fotoreportaz, ktoru som urobil minuly rok. vopred dakujem a tesim sa na vase nazory 🙂
https://www.modrykonik.sk/blog/mariosmykal/article/fotoreportaz-z-porodu-neslo-mi-o-nafote-ova1es/

simonnka2014
4. feb 2016

urcite nie.ked tak az po a to len keby to bola sestra,mama,popripade partner.

petulawink
5. feb 2016

ak by bol moj brat profesionalny fotograf, tak za uvazenie to stoji, ale aj tak by som asi nedovolila vsetko fotit...pri porode sa kadeco moze stat a nie vzdy je to prijemna zalezistost....aby z toho nemal nahodou traumu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre