Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je toto začiatok pôrodu?

martuska90
25. aug 2018

Ahojte zienky..
Ano som siice treto-rodicka.
No oba porody som mala vyvolane,takze netusim ako to vyzera ked sa spusta porod.
Teraz som na rizikovom,lebo sa uz otvaram.
V pondelok na poradni som bola otvorena skoro na dva prsty a krcom uplne skrateny.Maly uz mal hlavicku v porodnych cestach.Ale inak ok,drobec akcny,niekedy aaz moc ako kopaal..
No teraz uz druhy den sa hybe faakt menej,niekedy ho musis "zduchnut" ci je ok...
Cele tehu uzivam zelezo,takze je jasne ze s wc to bol boj..
No vcera som bola na velkej asi 3krat..vecer mi doost tvrdlo brucho no zaspala som..
A dnes,drobec sa pohol asi tak 3-kraat..boli ma panva a ked som sla na wc tak som mala mokre nohavicky..(moze to byt plodovka,ze pomalyy odteka?)

Rodit chcem v trnave co mame cca 70km,takze faakt sa bojim aby som nesla neskoroo...

anjelic
25. aug 2018

V každom prípade by som pre istotu šla do pôrodnice, radšej planý poplach ako niečo zanedbať. Ja som mala všetky tri pôrody prirodzené, ale práve tretí sa úplne líšil od prvých dvoch. Mne tvrdlo brucho, bolesti sa pomaly spúšťali a potom zas prestali. Bolo to niekoľkokrát za noc. Potom mi už došla trpezlicvosť aj preto, že 4 dni predtým som bola na "pásoch" a nezdala sa im dosť akčná, takže si ma nechali ešte hodinu na monitorovanie. Primár na oddelení frflal, že rodiť budem až o 2-3 dni a prišla som skoro, ale malá sa mi narodila po niekoľkých hodinách a ja som rada, že som radšej šla. Inak pri prvorodenom mi takto zlyhala placenta, menej sa hýbal, na pásoch tiež nebol aktívny. To že zlyhala placenta som sa dozvedela až pri prepúšťaní od primára pediatrie, ktorý to mal v záznamoch...

pribinak
25. aug 2018

Mohla ti odist zátka. Je to taka svetla penzista krv. Ku koncu tehotenstva ti moze pomaly odtekať voda. Vsak ked si na oddelení v nemocnici nech ta pozrú, narobia pasy a budes vediet.

ettie
25. aug 2018

Moja ak mas podozrenie na plodovku, zober vlozku, tu co da dava po porode, a chodte pre istotu do porodnice ;) drzim palceeeeee ♡ pohodovy porod

kafedame
25. aug 2018

ano,môže byť,že ti pomaličky odteká plodová voda.Držím palce😉

leknolina
25. aug 2018

Podla mna ro príde coskoro... držím palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli