Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mali ste niekto veľké bolesti krížov tesne po pôrode?

nika3136
30. júl 2019

Ahojte

Som po pôrode už viac než rok, ale stále sa mi vynára táto spomienka a hľadám odpoveď či rovnaké skúsenosti
K celkovému pôrodu sa tu nebudem vyjadrovať, ale malá bola priečne a všetky kontrakcie som cítila ako bolesť vystreľujúcu do chrbta. Naozaj som mala pocit, že sa odtiaľ prederie.

Na druhý deň po pôrode ma zastihla taká neskutočná bolesť v krížovej oblasti..... Ani sedieť, ani stáť, ani ležať, bolo mi do plaču od bolesti, keby nebolo Indometacínového čípku, asi by som sa zbláznila.
Máte niekto rovnakú skúsenosť? Pred a ani teraz po pôrode na bolesti netrpím 🙄 neviem to pochopiť

beabelisova
30. júl 2019

@nika3136 tak ono je to normalne, kamoska bola po tazkej nehode a tri roky na to rodila, nechali ju rdit normalne, bolest jej strielala do chrbta, ze nevladala tlacit a museli maleho tahat nasilu, takze tak, je to normalne, ono to je cele poprepajane

nika3136
autor
30. júl 2019

@beabelisova tomu rozumiem, pri pôrode áno, ale po? Nejak nechápem, prečo tak náhla bolesť... A najmä silná

diewcatqoo
30. júl 2019

@nika3136 ahoj, ja som mala pri porode tiez kontrakcie vystrelujuce do krizov a pri tlaceni som pocitila taku bolest v krizovej oblasti, ze kontrakcie boli nic oproti tomu. V nemocnici som vobec nevladala vstat z postele kvoli bolesti krizov, este mesiac po porode som mala problem ist po schodoch. Teraz som vyse 2 a pol roka po porode a sem tam ma este sekne v krizoch, ze sa nemozem postavit z postele, o lahu na chrbte ani nehovorim...
Bola som blba, ze som to neriesila tesne po porode. Ked som vravela este v nemocnici, ze ma bolia krize, kazdy do mna hustil, ze je to normalne po tazkom porode. Mala som viac tlacit na nejake vysetrenia, lebo ocividne to normalne nebolo a nasledky si asi ponesiem uz do konca zivota.

ildiko36
31. júl 2019

@nika3136 ano ja mam bolesti v krizoch..neviem lezat len na boku vylozena s vankusikmy...po 2 .3hod musim vstat z postele a velkrat spim po sediacky..som pri porode dostsla herniu disku L4 a L5😏..mala som take ukrutne bolesti ze porodne som uz ani necitila..

ildiko36
31. júl 2019

@nika3136 daj si urobyt magneticku rezonanciu ked uz nekojis

Tu začni písať odpoveď...

Odošli