Môžem 4 týždne po pôrode používať tampón?

iwka123456
1. mar 2011

Som 4-tyzdne po porode, stehy mam uz zahojene tak co si myslite-MOZEM? 😕

anjelicek26
1. mar 2011

Nevypadne??

Sorry blby vtip - ale k veci - NIE. Toto spinenie aj ked posledne biele ci zltkaste je vysoko infekcne a nemalo by sa v tele zdrzovat ani nie na tampone...

anieli_1
1. mar 2011

ahoj pokial viem tak nesmies lebo sa to vsetko tam precistuje a to neni jak normalna menstruacia........aby sa ti tam nieco nezapalilo vsetko musi von............aspon pokial viem 😉

beruska.zuzanka
1. mar 2011

Určite nie, aj ja zvyknem počas menštruácie používať tampóny, ale počas šestonedelia som dodržiavala zvýšenú hygienu, ako poradili v pôrodnici a k tomu patrilo aj používanie hygienických vložiek 😉 myslím, že tých pár týždňov sa to dá vydržať 😉 🙂

titkovamiriam
1. mar 2011

uf no ja by som to neriskla ...a to ta teda lutujem že este po 4t krvacas,ja som mala pokoj pri vsetkych do 10 dni tak neporadim

hori
1. mar 2011

ak nevidis zapal a infekcie na kazdom kroku, tak podla mna mozes... s tym vypadavanim to nie je az taky vtip, ja som takto po porode musela s tamponmi skoncit... 😒

sue
1. mar 2011

@iwka123456 určite nie. A ak nerada používaš vložky aj normálne, tak skús pouvažovať nad kalíškom, je to omnoho zdravšie a bez rizík na rozdiel od tampónov 😉

lucka1987
2. mar 2011

ja som tampony nepouuzivala ani po missed abortion, a presla som na vlozky.. a urcite ich nebudem pouzivat ani v 6sto nedeli.. mozno neskor ked sa vsetko znormalizuje.. ale to tiez uz nie stale ako kedysy

drnduliak
2. mar 2011

ja si zivot bez tamponov predstavit neviem, ale v sestonedeli by som to neriskovala...radsej nie

ikke
4. mar 2011

nie, ani tampon, ani menstruacny kalisok
http://www.mooncup.co.uk/advice-centre/faqs.htm...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre