Môžem mať absces na jazve po nástrihu?

bellugia
15. okt 2011

Ahojte. Dnes som objavila zvláštnu vec tam dole... Po nástrihu pri pôrode, už je odvtedy polroka, sa mi zdá, že jedna jazva je zdurená. (mala som komplikované, hodinové šitie po pôrodnom roztrhnutí). Ale dosť, akoby červená guľa, útvar, čo tam nemá byť. Ani nesvrbí (svrbelo na začiatku), ani nebolí. Iba tam niečo nie je v poriadku. Je to vyduté a čudné. Môže to byť absces? Alebo sa mám s tým zmieriť, že je to normálne? Nemali ste niečo také?? ☹

zajo79
15. okt 2011

daj foto 😅

teda pardooon...ale to ma tak napadlo. ved sa spytaj doktora,nie????

lucula73
15. okt 2011

myslím že takto na nete ti nikto nepovie o čo ide.....najlepšie bude,ak to pojdeš ukázať doktorovi 😉

barmar
17. okt 2011

nemusí to byť rovno absces, môžu to byť aj vnútorné stehy, ktoré sa nevstrebali.....

oskorusa
17. okt 2011

moze ist o keloidnu jazvu - teda taku ked tkanivo jazvy prerastie nad povrch koze, sliznice. o absces s najvacsou pravdepodobnostou nejde. najlepsie vsak spravis, ked navstivis svojho gynekologa - ten po vysetreni zvazi dalsi postup. drzim palce.

cathreen
17. okt 2011

bellugia ja som mala presne to iste...aj s tym hodinovym sitim, takze zazitok sqely... no k veci, som s tym bola u doktora, ked som este Terezku kojila a on ze cysta, musime rezat, takze odstavit malu a prist na zakrok....to bolo pred vianocami, tak ma potesil....a neviem ci nahoda, alebo co, ale cez sviatky mi to prasklo, vytiekla krv a bolo....no laknuta som bola velmi, lebo som sa bala, ze ak to bola ozaj cysta, treba utekat na pohotovost...ale prestalo mi to krvacat skoro hned po vyteceni, tak som vyckala a po sviatkoch klusala k dokimu, ze co to bolo. cysta to nebola, len nejaka zrazenina, ale tiez som to mala na siti. a nemala si nahodou akcnejsi sex s drahym? bo mne sa to urobilo asi tak nejako 🙂...ale pre istotu s tym chod k doktorovi...drzim palec
ze jak som sa rozpisala?

janinah
17. okt 2011

pri abscese by si mala bolesti a horúčku,predpokladám,že je to keloid,ale chod to ukázať lekárovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre