Nadbytok plodovej vody v 38. týždni

tami90
21. sep 2017

Chcela by som sa opytat, ci niekomu povedali na ultrazvuku v 38tt, ze maju vacsiee mnozstvo plodovej vody. Aky to ma dopad na tehu? Vdaka

pininka
21. sep 2017

Ahoj ja som mala vo vsetkych tehu vela vody,ale som aj cakala velke deti. Okrem toho ze som mala velke brucho,ziadne ine vplyvy to nemalo

tami90
autor
21. sep 2017

Takze deti su zdrave, hej?? Ma ta plodova vplyv na zdravie babatka, nevies?

pininka
21. sep 2017

@tami90 urcite nema,jedine ked jej je malo.

vierkaaa85
21. sep 2017

Aj ja som mala presne ako @pininka Viac vody,ale maly ok..4020 g

tami90
autor
21. sep 2017

Urcite? Myslela som, ze ked je viac plodovej vody, tak ze to moze uskodit dietatu..

pininka
21. sep 2017

@tami90 a v com by to malo konkretne uskodit? Ma praveze viac miesta,kludne sa moze otacat. Ja som teraz mala viac ako desat litrov vody, pricom normalne su tak dva litre. Mala mala 4 kg a sam doktor vravel,ze mala aspon priestor.

jeltica
22. sep 2017

Nie nema to preco skodit. Teda okrem toho, ze vazis viac, ako keby si jej mala menej. No dietatko ma zas vacsie pohodli, ked jej mas trocha viac, takze by som to skor brala ako vyhodu a nie nejake zlo😉

nelyss
22. sep 2017

Aj mna nastrašili,ze ma vela plodovrj vody a tvarili sa tragicky,poslali ma za primarom a ten so svojimi dlhorocnymi skusenostami urobil sono a povedal,ze nechape preco stresuju je prirodzene,ze velke dieta ma vela plodovej vody.

baculka77
22. sep 2017

neboj, aj mna strašili, že to nie je dobre že je vela plodovej vody,bolo to pred 8 rokmi, ale chvala Bohu všetko dopadlo dobre, syn sa narodil zdravý. A myslím si, že fakt mu bolo v tom brušku fajn, ako aj iné mamičky píšu, mal viac miesta, netlačil sa tam. Držím ti palčeky, všetko bude dobré 🙂

nini1010
22. sep 2017

Si pozriet co na to hovori ujo Google.

baculka77
22. sep 2017

google nečítaj 😉

gumimaci
23. sep 2017

@tami90 Ano pri druhom tehotenstve tiez viac plodovky, ako norma. Lekar krpca volal Plavacek 😀 Vytopili sme vysetrovnu aj porodny sal, inak OK 😀

tami90
autor
23. sep 2017

Dakujem baby za prispevky..snad dopadne vsetko OK...a mala bude zdravuckaaa 🙂 pekny dniik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre