Menej plodovej vody

29. nov 2022

Pekný deň mamky, teraz som vyšla od doktora a zhodnotil že mám menej plodovej vody ako mám mat, objednal ma o 9 dni že skontrolujeme. Stalo sa to niektorej? Pýtal sa ma na pohyby tak som mu povedala, že ich cítim menej. Ako mám “doplniť” plodová vodu?

libertine
29. nov 2022

mala som. kontrolovali ma, nebolo to nastastie tak malo, ze by bol problem pre dieta, prietoky boli ok. dcera bola v brusku taka dost potlacena, natlacena, mala tam tesno a aj to bolo vidno po narodeni - spuceny nostek, nohy a tak, ale to sa vsetko potom narovnalo 🙂

barbora0308
29. nov 2022

Zial mnozstvo plodovej vody ty nijako nevies ovplyvnit. Jedine, co mozes teraz spravit, je byt v klude a mysliet pozitivne a tesit sa na babatko 🙂. Samozrejme chodit na kontroly nech sa to pekne sleduje. Drzim palce 🤞.

autor
29. nov 2022

@libertine Dakujem a ako často si chodila na kontroly?
@barbora0308 Dakujem, snažím sa ale akosi to je ťažké

libertine
29. nov 2022

to bolo uz ku koncu tehotenstva, tak mozno 3x kontrola. ked som sa moc bala, sla som do sukromnej nemocnice dat si spravit podrobnu kontrolu a tam ma ubezpecili, ze vsetko je ok.

7lenka11
29. nov 2022

a v ktorom týždni ti to povedal?

autor
29. nov 2022

@7lenka11 32tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre