Pocity tesne pred pôrodom

pajinka23
26. apr 2009

mamulienky 🙂 🙂 🙂 buduce maminky a tehulky 🙂 🙂 🙂 chcem vediet vsetky pocity co ste citili tesne pred porodom co nasledovalo a tak 🙂 🙂 🙂 🙂tak sem sem zo skusenostami nech som mudrejsia 🙂 🙂 🙂

mimi21
7. máj 2009

no viem, ze s tymto mojim dr. sa to da, aj teraz v utorok mi to tak naznacil
ved je dr. a vie kedy to uz moze urobit - robi to len po ukoncenom 38tt
co sa tyka naznakov - uz viac ako tyzden ma boli v podbrusku, aj krize ako pri kramoch, vzdy si myslim, ze uz by to aj mohlo zacat, ale potom sa z toho vyspim, alebo to proste prejde...
ani hlienova zatka mi este neodisla, ale ta vraj moze odist aj tesne pred porodom

pajinka23
autor
8. máj 2009

ahoj mimi ja sommala v noci asi zo pet silnych kontrakcii,uz sme si mysleli,ze ideme ale bol to asi len plany poplach 😕 😕 😕 juuuj ale nas tie nase deticky este potrapia 😉 😉 😉 😉 ale ked uz ich budeme mat pji sebe tak to bude taaake kjasne ze hnet zabudneme na vsetko zle 😀 😀 mimi a ty cakas prve babatko??? 😵

mimi21
8. máj 2009

hej hej ja cakam prve babetko
falosne kontrakcie mam obcas aj ja, len skoda ze ostane pri tom ze su falosne ...

pajinka23
autor
8. máj 2009

jaaaj mimi nakoniec pojdeme obydve rodit naras 😀 😀 😀 😀 to by bolo co??? 😀 😀 😀 uvidimedokedy nas tie nase drobce idu takto natahovat 😀 😀

mimi21
8. máj 2009

no len keby to uz bolo,
ja mam nervy z toho ze v poslednej dobe necitim nic take co by nasvedcovalo tomu, ze uz by to malo byt...

terezka044
8. máj 2009

mimi to je ticho pred burkou 😕 🙂

berus222
8. máj 2009

caute baby. pridavam sa k vam.
mimi, mame rovnaky termin a ani u mna tiez nic nenasvedcuje tomu, ze by to malo prist. a to uz si na sebe vsimam kazde "pichnutie". 😀 a tak by som uz chcela...

pajinka23
autor
8. máj 2009

neboj mimi ono to pride z nicoho nic 🙂 🙂 🙂 len aby sme potom ete neprosili oto aby bolo radsej ete v bjusku 😀 😀 😀 😀 😀 mne tiez nic nenasvedcuje tomu ze by som mala ist rodit 😠 😠

mimi21
8. máj 2009

joj kocky bodaj by ste mali pravdu s tym tichom
ale este zajtra nie 🙂 , lebo mame stretavku z gympla, tak aspon na chvilku tam chcem ist mrknut

dianka3
9. máj 2009

mimi no ty si pekne uz daleko uz mas aj po termine co moja? a coze sa malej nece von?
mi mame opacny problem--aby sme nesli predcasne

ozaj kde je pajinka????

mimi21
10. máj 2009

no termin mam az 14, takt este po termine nie som, ale cele tehu som tajne dufala, ze porodim aspon o 2 tyzdne skor, okolo 38 tt, aj my to vsetci "predpovedali" a teraz nic...
no v utorok mam poradnu, tak uvidime co mi doki povie

no inac je divne ze pajinka sa uz asi 2 dni neozvala, mozno je uz v nemocke a ma uz za tym 🙂

dianka3
10. máj 2009

mimi,takze ale ved to je za 4 dni a ked dovtedy neporodis tak pojdes na vyvolavacku? 😕 alebo ako to je?

no fakt cudne aj ja si myslim ze pajinka je uz asi na sale alebo uz ma babo 🙂 lebo uz dva dni fakt tu neni a jema uz 39tt juuuuj keby sa ozvala 😅 som nedockava

mimi21
10. máj 2009

no v utorok mam poradnu, uvidime co dr. povie
vyvolavacka sa moze dat aj po 2tt po termine, ale ja urcite tak dlho cakat nechcem
podla toho co mi povie moj dr. sa asi dohodnem s nim, ze pridem ked bude mat on sluzbu aby som rodila pri nom

dianka3
10. máj 2009

ale ty ked si chces vybrat dokiho akeho ces pri porode musis zaplatit 5000sk to vie nie?
ufff no tak chod vela po schodoch alebo na dlhe prechadzky alebo maj sex s muzom to zabera a uvydis ze porodis 😉

mimi21
10. máj 2009

u nas sa dokonca plati 7000, ale moj dr. je dost zaneprazdneny, ma toho vela, preto aj ked si ho zazmluvnis, tak sa moze stat, ze nepride
ale toto je "nezazmluvnena" dohoda, taka neoficialna, jasne ze by som mu potom nieco dala, ale urcite nie tolko...
vsetko co si popisla som uz skusala, az na tie schody
ja som taka, ze doma neobsedim, takze stale niekam chodime...
dufam, ze to potom pomoze tomu, ze budem mat lahsi porod 😀

martinka1410
10. máj 2009

ach už sa mi to kráti už len mesiac a mala bude na svete...... dufam , je mi už dlho už neviem čo mám doma robit!!!každý si mysli, ved si na materskej dovolenke........... len nikdo si neuvedomi to z aaku cenu mame tu dovolenku a ani sa tomu nedá nadávat dovolenka bo podla mna si na dovolenke odýchneš a pri babatku si teda moc neoddýchnem ...ale to nevadi moc sa na laurinku tešíme už nech je tu snami:DDD držím peste všetkým tehu!!!

dianka3
10. máj 2009

mimi,aj ja by som mala dvoch vytypovanych dokinov co by som cela pri porode ale 5 000 je moc,a pre nejaku palenku abo dezert by urcite kaslali na teba 🙄
tie schody vyskusaj, no mi mame schody doma a ja musim po nich stvornozky ako pes 😝 aby to nebol vysoky natlak. a skracuje sa mi ten krcok tak to asi pomaha. A zevraj jednej babe pomohlo aj ked skakala na svihadle 😀 alebo skus umyvat okna ale ten sex ak ho budes mat dvakrat za den - ved kamoske tak v nemocke poradili a tak sli s muzom na wc tam si to vychutnali a do jedneho dna sli rodit 😀 zevraj spermie drazdia krcok maternice a sa aj maternica otvara

mimi21
10. máj 2009

no okna mam uz vsetky umyte, len ak by som to vzala vsetko este raz 😎
pomaha vraj aj fitlopta- kruzenie bokmi ako pri brusnych tancoch, ale ani to som este neskusala

ale dnes ma brutalne boli hlava, takze na nic z tychto "urychlovacov" nemam chut

dianka3
10. máj 2009

ale potom vyskusaj nie? ved ces uz mat malinkupri sebe 😅

jamaat
11. máj 2009

Tesne pred pôrodom a sex na WC? To je dobrá kombinácia 😀 😀

mimi21
11. máj 2009

a este v nemocnici, jaka romantika 😀 😀 😀

narcisa
11. máj 2009

ahojte babulky

stale kinderka? mne tiez radili "tutu mutu" ale ja som povedala sestram ze radsej budem studnu kopat! bola som ako hroh v bahennej vode, sotva som sa gulala s tym mojim prednym nahonom, boli problem aj schody, ani rozpravat sa mi nedalo hned som sa zadychala ako storocna zena!
aj teraz iba funim a kde je este porod a to som nepribrala vela Mam +13kg zatial....ale jest mi uz aj tak nechuti...

nakoniec som malu "vyhnala" feferonovou pizzou a 2dcl cerveneho vinka k tomu, dalej priratajte stiavnicke kopce a schody....v noci prisli bolesti.... 😉

pajinka23
autor
11. máj 2009

ahojre babule este niesom v nemocke ☹ ☹ ☹ ☹ len sme neboli doma 😉 😉 😉 ja uz naozaj neviem kedy sa ten moj majinky umudri ist von do mojho narucia 😅 😅 😅 ,,mimi a ty este tiez nic???? 😲 😲 😲 ja ti vravim ze budeme rodit nakoniec spolu 🙂 🙂 🙂 mne sa zajtra bude uz sestricka smiat ked pridem taka nestastna znovu do poradni ☹ ☹ ☹ lebo som jej minule povedala ze uz som tam posledny krat 😒 😒 hi hi

chanel_22
11. máj 2009

Predčasné kontrakcie som mala už od 7 mesiaca. Ale keď prišli tie pravé buďte si isté že som to hneď rozoznala 😀 . UFFF ta bolesť našťastie som mala pôrod na vyvolávačku takže som bola počas toho v nemocnici ani si nechcem predstaviť aké by to bolo sa trepať s autom do pôrodnice s takou bolesťou.

mimi21
11. máj 2009

ahoj pajinka
stale nič ....
zajtra mam aj ja doktora, tak uvidime, čo mi povie, ale velke nadeje si nedavam
aj mne naposledy sesytrička povedala, že už matam viacej nechce vidieť 😀
no a predsa ma asi uvidí 😀 😀 😀

jarabicka
11. máj 2009

Čaute babenky, ja mám termín 22.05.09 a už mám toho plné zuby... 😠 ...čím ďalej som neobratnejšia a už sa zlostím sama na seba aká som nemotorná...no najhoršie je to s nohmi, také ich mám opuchnuté a už mi ani cez noc neodpuchajú a niekedy cítim až také pálenie, hotová katastrófa...

...ja už to chcem mať za sebou 🙂

mimi21
11. máj 2009

no jarabicka nechcem ti brat nádeje, 😉 , ale ja som si celé tehu myslela ža porodím aspoň 2tt pred termínom a nakoniec aby som este neprenášala 😒
no ale uvidíme, príroda to zariadi tak ako to má byť, a ak nie ona, budú musieť pomôcť doktori 🙂

silvia.t
11. máj 2009

jarabicka ahoj aj ja mam tak termin 😀 ja sa citim celkom fajn...aj ked brucho mam velke ako melon,nejak moc mi nezavadzia...
akurat sa v noci strasne potim,ked sa rano zobudim normalne je cela perina mokra 😅 ja len dufam ze porodim v maji,nerada by som prenasala...aj ked podla dr.by som mala rodit skor lebo nas macko uz ma cca 3.5kg tak uvidime,ale zatial ziadne naznaky 😖

mimi21
11. máj 2009

silvi s tym potenim ma podobny problem aj ja
dnes v noci som hrozne spala, ale kazdu noc sa budim na to ze mi je teplo a ze sa potim a nie na cikanie ako ostatne tehulky 😅

jarabicka
11. máj 2009

Silvia, ja nemôžem povedať, žeby mi bruško nejako extrémne zavadzalo, akurát v noci, keď sa mi treba preobratiť na druhú stranu, tak som taká nemotorná...cez deň je to v pohode...

...akurát tie nohy ma trápia...tebe povedal sám doky váhu dieťatka???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre