Pôrod. Ako to u vás dopadlo?

tatramelka252
26. apr 2009

Ahojte...
Chcem sa opýtať,samozrejme ako inak na pôrod. Určite je bolestivý, či už trvá hodinu alebo 15 hodín. Čítala som tu niekde, že slečna, ktorej doktor povedal, že bude rodiť cisárskym rezom, pretože má 155 cm a úzku panvu. Chcem sa opýtať, či s tým ešte máte niekto skúsenosti, že to dopadlo takto. Ja mám hrozný strach z pôrodu a určite by som šla na cisársky.
Vopred ďakujem za odpoveď
Anka

martinka1410
11. máj 2009

ahojte ja mám teraz taký kompelx, na internete som sa dočítala že posledný mesiac tehotenstva už nebudem absolvovat u mojho gynekologa ale v nemocnici kde chcem rodiť čo je na tom pravdy???

evii
11. máj 2009

Martinka neni to tak vsade,ja som az do konca chodila k svojmu...Tiez som myslela,ze budem musiet chodit do nemocky.Lenze ja som vlastne ani nevedela,kam pojdem rodit.Ved sa opytaj svojho dr ako to je...

silvia.t
11. máj 2009

Ja chodim aj k svojmu aj do nemocky,myslim ze je to tak najlepsie 😉

martinka1410
12. máj 2009

silvia.t

a prečo je to tak nevieš povedat a chcem sa aj opýtať teda ak možem chodila si na tie cvičenia??? lebo ja nie pride mi to pri terajšej modernej technike ako je internet strata času !!! hmm??? aký je tvoj pohlad na vec!

hnedka
5. nov 2012

@martao ahoj Preco ti rezali hrdlo??????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre