Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

perla200
19. máj 2009

juli....včera som dianku zachytila v nejakej téme. ale iba napísala a neozvala sa potom

pajinka23
autor
19. máj 2009

babule dianka si vcera bola doma pre nejake veci a isla naspet do nemocky ☹ ☹ ☹ pisala ze mali natom nieje najlepsie ale nic viac neviem ☹ ☹ ☹ dufam ze budedobre 🙂 🙂

danka.k
19. máj 2009

joj chuda dianka... dufam ze bude vsetko dobre... myslim na nich...

juliett99
19. máj 2009

boze dufam ze budu obaja ok,, moc na nic myslim,, pajinka az budes pisat a diankou pozdravuj ju,,,ze na nu silno myslim,, 🙂

pajinka23
autor
19. máj 2009

julieturcite jejpoviem za vsetkych ale zatial sa mi neozvala ☹ ☹

danka.k
19. máj 2009

pajinka potom daj hned vediet ak sa nahodou ozve... a ty stale nic???

pajinka23
autor
20. máj 2009

danka akurad sme sa zobudili a mam taky hnedy vytok moze to by ta hlienova zatka????ci mam utekat k dokimu lebo nieje nieco v poriadku???? 😉 😉

pointka
20. máj 2009

pajinka, to by mala byt ta zatka 🙂

susik77
20. máj 2009

ahojte. pajinka: zatka skor vyzera taky ciry hlien s troskou-nitkami cervenej krvi. s tym hnedym vytokom chod radsej k dr.

pajinka23
autor
20. máj 2009

suzik ale v teme o hlienovej zatke babule pisu ze je to ono.....tak ja neviem lebo aj mne sestra povedala ze to byva bud hneda hlienova hmota alebo s primesou tmavsej krvi a ze keby bola svetlo cervena ze len vtedy mam bezat do nemocky 😉 😉 😉 😉

susik77
20. máj 2009

pajinka: aha-neviem, ja som teda hnedu nemala. fakt to bolo uplne cire-skoro ako voda a boli tam nitky svetlocervenej krvi. a vtedy este netreba do nemocky. len keby si zacala mat silne krvacanie al. pravid. kontrakcie. to poznas 😉
ja som rodila presne 41+0, v piatok mi odisla ta zatka a porodila som v pondelok doobeda. tak drzim palce 😉

susik77
20. máj 2009

a samozrejme, ked ti praskne plodova voda, tak do hodky chod do porodnice 🙂

pajinka23
autor
20. máj 2009

juuuj babule chrbatik ma boji aje stjasneeeee ze sa to neda vydrzat 😒 😒 😒

susik77
20. máj 2009

relaxuj...inak tie kontrakcie al. praskn. vody moze prist z nicoho nic, ale zaciatok urcite poznas 😉

juliett99
20. máj 2009

pajinka a ty sa kedy chystas rodit?? nezacali ti uz porodne bolesti?

pajinka23
autor
20. máj 2009

mam kontrakcie ale len kazdu hodinu a pol,,popichuje ma v podbrusku ako na kramy a strasne ma bolia krize ja uz citim ze sa to zacalo pomali rozbiehat ale drobcek asi caka ete na ocka kym pride domkou s prace 😀 😀 😀 😀 hi hi

juliett99
20. máj 2009

pajinka drzim palceky aby ste to vsetko hravo zvladli,, 😉 😉 😉

pajinka23
autor
20. máj 2009

dakujem baby 🙂 🙂

danka.k
20. máj 2009

pajinka uz rodis??? myslim na teba 😉

pajinka23
autor
20. máj 2009

este som stale doma ☹ ☹ ☹

danka.k
21. máj 2009

pajinka a dnes??

susik77
21. máj 2009

uz asi v porodke 🙂

pointka
21. máj 2009

tiez si myslim 🙂

pajinka23
autor
21. máj 2009

babule niesom este v porodke ☹ ☹ ☹ bola som pred hodinou u dokiho tak mi povedal ze pravdepodobne porodim dnes v noci alebo as cez vikend ☹ ☹ ☹ ze to boli poslickovia co som mala 😠 😠

pointka
21. máj 2009

tak je zase naspat 🙂
tak snad pajinka, ze do konca tyzdna mas babo u seba 🙂 drzim pace

ejusaaa
21. máj 2009

Jaj Pajinka,uz mi je Ta normalne luto..ale uz to oazj vydrz 😉

majula28
21. máj 2009

pajinka, a nechce ti to doktor vyvolať radšej keď už prenášaš?

ejusaaa
21. máj 2009

Veru akoze Ti nevyvolava,ja som ked bola po termine dva dni uz mi vyvolavali..

pajinka23
autor
21. máj 2009

zajtra ma mal poslat ale zatial povedal ze zbytocne pojdem do nemocky a ze to pride same tak som debil stoho 😠 😠

danka.k
21. máj 2009

pajinka tak to mi je luto ze este nerodis... hlavne ze ta strasili ze predcasne porodis.. drzim palce aby to bolo uz dnes v noci....

a neviete co je s diankou??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre