• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

11. decembra 2016 
autor
danka dakujem aj ja dufam ze to uz v noci pride a budeten porod konecne zamnou :wink: :wink:
21. máj 2009 o 20:53  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Pajinka,tu si?ci uz mas Petka? :wink:
22. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no toto je sila od tridsiateho tyzdna ma doki strasil ze idem rodit predcasne,,v 37tt mi povedal ze budem prenasat a stalo sa :frowning2: :frowning2: a kedy mi uz konecne povie ze rodim to je v nedohladne :frowning2: :frowning2: :frowning2: zacinam mat obavy o malinkeho aby bol v poriatkudrobcek moj milovany :confused: :confused:
22. máj 2009 o 10:55  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka, este si tu???? :slight_smile:
22. máj 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka: skuste sex kazdy den :wink: zmakci to krcok, uvidis, pomoze, to je asi jedine co pomaha na privolanie. dokonca som pocula, ze aj 2-3x denne :sunglasses: ale neviem ci na to staci 1 partner :grinning: :sunglasses:
22. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka tak co??? este stale nic??? neboj tvoj milovany drobcek bude v poriadku.. ale dnes uz sup sup chod rodit.. to ti vsetky prikazujeme :grinning:
22. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vam len tak skocim do debaty...

Pajinka ja som si porod vyvolala teplou vanou :wink:
22. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
suzik ja uz mne sa uz krcok nemusi skracovat lebo je uz fuc a aj otvorena som na spicku prsta a sex nepomaha a ani tepla voda a ani chodenie po schodoch alebo hopsanie na fit lopte proste to nejde tak to nejde ako spieva zdenka predna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 12:41  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka: tak to uz fakt len musi ist tento vikend same. a fakt sa nemusis bat. to "prenasanie" je len ludovy nazov porodu po termine :sunglasses:
skutocne prenasanie je od konca 42.tyzdna a to ta fakt nijaky dr. nenecha. :wink:
22. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka a ked neporodis do pondelka tak ti vyvolaju??
22. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danka ked ja uz neviem ale ak ma doki v pondelok nevipise do nemocky tak si tamzajdem aj sama a neodidem stade skor ako s petkom v naruci a basta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2009 o 14:20  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka-vyvolavacka nie je nic moc :confounded: radsej skus porodit spontanne :wink:
22. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik ale ak to nepojde tak aspon trosku jej vyvolavacka pomoze.. ale ja mam taky pocit ze maly petko uz dnes v noci pride na svet...
22. máj 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, no čo pajinka to má už za sebou, neviete?
23. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim si ze aj hej ked tu dlho nic nenapisala.. isto sa uz tesi so svojim petulkom :wink:
24. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nevie nic nove??? :wink:
25. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte uz sme domka z drobcom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 11:09  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka, želám Vám obom všetko všetko dobré a hlavne veľa veľa zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A pôrod aký bol? trošku popíš... :grinning:
2. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pajinka a čo hovor!!!! rodila si spontánne?
2. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej pajinka gratulujem... maly aky krasnucky :wink: a kedy sa narodil?? vela zdravicka a vela spanku v noci vam prajem
2. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule porodila som nakoniec cisarskym rezom ale uz sme sa aj zotavili celkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemam teras ani poriadne cas sa najest tak ma mali zaneprazdnuje :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: som stastna ze uz je na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: narodil sa 24.5..2009 s mierami 53cm a vahou 3540g ale uz mi pribral od vtedy vyse pol kilaje to oje slniecko a aj ked som strane unavena nedala by som si ho za nic na svete a keby bolo treba tak tu bolest vytrpim znovu a velmi rada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 17:09  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (11. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pajinka neboj sa na vsetko si zvyknete a budes sa mat aj kedy najest... a preco si nakoniec sla cisarskym?? dake komplikacie?? a krasne miery mal maly :wink:
4. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som rodila v 34plus1 tt jednoducho mi odtiekla voda a mala chcela ist von nakoniec to bol cisarsky pretoze pri kazdej slabej kontrakcii sa jej znizoval pulz, mala 1790 g a 43 cm po 4 tyzdnoch sme uz doma teraz vazi nieco cez 2550 g.
naozaj zalezi od toho ako su tie babätka fit a ako sa zaklimatizuju
15. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som musela ist na SC v 32. tyzdni kvoli placente, maly mal 1550 g a 45 cm, samozrejme je v inkubatore, dychal sam od zaciatku, po dva a pol tyzdni uz ma 1640 g :wink: Pred porodom som ale lezala dva mesiace na rizikovom / placenta praevia cantralis/ a dali mi preventivne tie injekcie na dovyvijanie plucok, takze oplatilo sa. Dufam, ze vsetko bude v poriadku :slight_smile:
16. júl 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ste prave take mamicky, ktore potrebujem. Mam doma predcasne narodeneho synovca, a preto viem ake to je. Prosim Vas o vyplnenie dotazníka, ktory je zamerany na rizikove faktory predcasneho pôrodu. Veľmi by mi to pomohlo. Vopred dakujem za Vas cas, a tiez ochotu.

RIZIKOVE FAKTORY POCAS TEHOTENSTVA
https://docs.google.com/forms/d/1oFIVbHbzR4mGOdTxQrGEwHBFSj3uZT3xrJ3cJ4ICs48/viewform

Prosím mamičky, ak majú doma predčasne narodené dieťa, či by neboli také dobré a nevyplnili tento kratučký dotazník na Následky predčasného pôrodu a ich pretrvávanie. Vopred ďakujem!

NASLEDKY PREDCASNEHO PORODU
https://docs.google.com/forms/d/1Dm_yjRclWjpWWK6r_ZDuNfO5Lr0qxEPQQ63Rh1zpaQk/viewform
17. sep 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás a keď ste predčastne porodili, že 31. 32.tt tak ako? Cisárskym, alebo Vám vyvolali pôrod. Ja musím ísť zajtra do nemocnice na hospitalizáciu, lebo mám málo plodovej vody a doktor povedal, že možno bude nutné ukončiť tehotenstvo. Tak chcem vedieť, že ako sa ukončilo Vám
Ďakujem za odpoveď
25. sep 2013 o 20:46  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angi1707 len mýtus,,,,
7. mar 2014 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bojím sa dievčatá...prišla som na kontrolu v 31 týždňi nič mi nebolo žiadne bolesti úplne nič. ..V nemocnici si ma rovno nechali ležať bez pohnutia že otvorena na 1 prst skrátený kŕčok a že malinky sa posuval dole.pri vyšetreni som im začala krvacat. A diagnóza lezat bez pohybu ani si sadnúť...dnes som začala 32 týždeň...napchali do mňa kortikoidy na plucka a hocičo iné a kadejaké lieky...A ďalej že len lezat.. :cry:
9. sep 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wiviene počúvni lekárov a lež oni vedia čo je dobré :slight_smile: ja som rodila predčasne 35+00 ale ležala som od 21 tt s víkendovými prestávkami mladšiu :slight_smile: silno držím palce
9. sep 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem:slight_smile:len ani návštevu mi nechcú pustiť na kramaroch
10. sep 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok