Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

dianka3
25. apr 2009

no potom fajn 😉 ,mi budeme musiet este porozmyslat 😀 juj som zvedava kedy to nateba pride potom daj urcite vediet oki? a na ten albumik som zvedava 🙂 a kolko ta vysla postielka,

pajinka23
autor
25. apr 2009

nooo postielka nas vysla nakomplet aj z baldachynom ,matracom a aj kolotocom okolotych 6800 samozrejme sk 🙂 🙂 🙂 aje je taka kjasna 😅 😅 aj ja som velmi zvedava kedy to namna pride,ale este nech je dnu aspon dva tyzne aby bol co najviac tucnucky 😀 😀 😀 😀 😀 pchi pchi...v stredu ideme zase na kontrolu,,,juuuj ale sa mi to vsetko tak neskutocne krati 😖 😖 ☹ ah jajaj

dianka3
25. apr 2009

no ved sa tes ja idem k dokimu v utorok 😒 som velmi velmi zvedava ako som natom s tym krckom 😖 hrozne sa bojim 😔 ja zase mam este daleko 😝

janula13
25. apr 2009

ahojte, votriem sa vam sem, dost ste ma povzbudili, ked citam ze ste sa bali predcasneho porodu a ako vam krasne tt nabiehaju...ja sa tiez bojim, som v 32tt, cakam dvojicky, krcok uz len 1,5cm,makky...a lezim doma..

dianka3
25. apr 2009

janula avoj,aj ja sa strasne bojim mna ked naposledy pozeral doki a o pred vyse mesiacom som mala zevraj len na 2cm a aj to zo zatvorenymi ocami ☹ a do poradne ide az v utorok 😒 boze mam velky strach aj ty beries magnezium? inac gratulujem k dvojcatkam 🙂

petkaerdal
25. apr 2009

Jani,Dianka ajojte 😉
kocky nebojte,my to dotiahneme pekne do konca 😉

danka.k
25. apr 2009

no co tehulky moje?? pekne oddychujete?? no este aby ste nieco ine robili 😉 my sme dnes boli cely den u nasich, maly spal cez den asi tak hodinu a vecer nie a nie uspat.. ja som uz tri krat spala a on stale buntosil... 😀

dianka3
25. apr 2009

kiez by sme si to prajem z celeho srdca

pajinka23
autor
26. apr 2009

ahojte babulky 🙂 🙂 🙂 dnes som mala tvrdnutie bruska asi 15 krat za den,tak sa bojim ze sa mi to naozaj krati 😉 som rada ze uz zajtrajskom mam ukonceny 37tt tak mozem rodit vo zvolene strasne som sa bala ze budeme rodit v BB lebo som pocula same nepekne veci na porodnicu v bb ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Asi pojdem hnet zajtra k dokimu,aj ked mame poradnu as v stredu,no uvidim ako sa budeme citit 😕 😕 😕 😕 teras to nieje bohvie co....Mam velky strach 😔 😔 😔 😔 😔 😔 jajajajajajajajajajaj

janula13
26. apr 2009

peta ahoooj, ty sem chodis?no bodaj by si mala pravdu..
dianka dakujem, na dvojcatka sa tesime, ale su s nimi trampoty,ked sa tak skoro deru von...velmi drzim palceky na utorok, dufam ze sa stav nezmenil, ja idem az o 10dni, tak sa musim nejak naladit nech nestresujem, lebo to skodi...ja beriem magne,kazali3x2, ale ze mozem zvysit na 4x2, tak som zvysila, kedze mi casto tvrdne bruchho a to sa mojmu krcku nepaci, tak sa bojim co to s nim narobi..chcem ich udrzat este vnutri...ved ako kazda..

dianka3
26. apr 2009

janula avojkaj
dakujem aj ja dam ti urcite vediec co mi doki povie v utorok.fuuu 😒 bojim sa,aj ja berem magnezko 3x2 a mozem aj viac? 😕 to som nevedela. dufam ze to dotiahneme fakt do konca 😉

pajinka, nooooo..... 🙂 uz nsa asi malinky hlasi na svet 😀 juuuj strasne sa stebou tesim moja 🙂
nebojkaj moja drzim palceky juj by som hned sla k tebe a rada ta utesovala a povzubudzovala fakt sa tesim s tebou 🙂 ozaj a ak mas vytok? 😕

petkaerdal
26. apr 2009

ahojte
Janik,no nechodim,som v tej teme o skracovani krcka,ale som tu zazrela tvoj a Diankyn prispevok,tak som nakukla

pajinka23
autor
26. apr 2009

dianka dakujem,no uvidime ci to nieje len nejaky plany poplach 🙂 🙂 🙂 🙂 inak som si dala do albumu aj kocik s postielkou tak potom urob kuuuuk 😵 😵 chcela som si tam zalozit aj fotky ako som tehu ale sa mi neda lebo su moc velke a neviem ako zmenit ich format...fnuk fnuk 😢

dianka3
26. apr 2009

pajinka 🙂
ak ces si zmensit foto klikni pravim tlacitkom na misi tam sa ti ukazu ikonky a ty daj upravit obrazok potom tam su aj velkosti tak si nastav a nakoniec ich ulozis tak ze das zavriet okno a tam das ulozit zmeny
no a to tvrdnutie bruska mam aj ja ,ale hadam ja este nepojde rodit mam este cas 😒
a ozaj chodis na pasy?

kaskya
27. apr 2009

Pajinka, nečítala som všetko, ale chcem tiež prispieť. V 28tt sa mi začal rýchlo skracovať krc. maternice - hrozil mi predčasný porod. To znamená, že som sa začala otvárať priskoro. V 31.tt ma podsívali pre istotu - zabranili tak predcasnemu porodu, aby som sa viac neotvarala. V 38tt mi steh odstrihli, mohla som začať rodit. K tvrdnutiu bruska - mne tvrdlo tiez casto krat za den a nepomahali mi ani magnezium talblety, ktore kazdy odporuca. ale pre istotu som ich brala. Porodila som v termíne, porod mi museli vyvolávať, kedze neprichádzali prvé kontrakcie ani po prestrihnutí stehu. Teraz som v 21.tt, čakáme druhe babatko - dievcatko 🙂
Drzím palce, nech porod dopadne vyborne a nech ste zdravi a krasni 🙂

anjelik123
27. apr 2009

Ahojte...v 28.tt sa mi zacal skracovat krcok a nasadili mi magnesium ten mi celkom pomohol ale stale mam hlaven vecer bolesti v podbrusku take az stipanie alebo ako by som to nazvala neviete cim to bud ako keby ma boleli lonove kosti alebo co....

dianka3
27. apr 2009

anjelik, aj ja mam presne to co ty-- skracuje sa mi krcok a tiez mam bolesti ako na menstr. a este mi aj tvrdne brusko

anjelik123
27. apr 2009

no dufam ze to vydrzime a nepojdeme predvcasne

dianka3
27. apr 2009

no to dufam aj ja 😒 a ozaj v ktorom tt si ? a mas uz aj kocik? ja este nic nie

danka.k
27. apr 2009

pajinka ako bolo u doky?? co povedal?? ci si nebola a cakas do stredy??

dianka3
27. apr 2009

danka, pajanka tu dneska akosi neni 😒 moznoze uz asi uz je na sale 😀 som strasne zvedava 🙂

danka.k
27. apr 2009

var este nie... este mohla ten tyzden dva pockat... mozno je len niekde vonku.. ved uvidime ci sa ozve

pajinka23
autor
27. apr 2009

ahojte babuleako vivim tak ma tu postradate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 este nerodim dnes mi bolo celkom fajn tak som nebola ani u dokiho hadam do stredy bude dobre nes pojdem na kontrolu 🙂 🙂 🙂 🙂

pajinka23
autor
27. apr 2009

kaskia dakujem dufam ze budeme rodit tiezv termine 🙂 🙂

pajinka23
autor
27. apr 2009

dianka neboj ty este ujcite nepojdes 🙂 🙂 🙂 🙂 mas ete veeeja casu 😉 😉

dianka3
27. apr 2009

avoj pajinka 🙂
kde si bola? uz som bola zvedava co je s tebou?ale ked je vseto ok tak potom fajn no a vydim ze uz mas aj krasny termin cize ty uz by si aj mohl aj porodit 😀
no ja idem zajtra k dokimu tak mi dr palceky, lebo dnes som mala taky cudny pocit ako keby sa mi uz malinky tlacil von 😒 jaaaj som zvedava na kolko mam ten krcok,ale podla mna je to uz zle ☹

danka.k
27. apr 2009

dianka bude vsetko ok.. neboj sa... potom nas informuj 😉

dianka3
27. apr 2009

oki dani ako nahle pridem od dokiho dam vediet 😉

pajinka23
autor
28. apr 2009

dianka tak ako moja?????Urcite si v poho???? 🙂 🙂 🙂 neboj podla mna este nepojdes rodit 😀 😀 😀 mas este veeeejjaa casu 🙂 my ideme zajtra k dokimu tak som tiez zvedava 😲 😲 ja uz len cakam kedy to namna pride 😲 😲 hi hi hi,,,nooo si robim srandu,no aby som ete neplackala ☹ ☹ cim viac sa termin porodu blizi,tym viac zacinam mat strach 😔 😔 😕 ale nato neexistuje asi ziadny liek,,,ked uz mame my babule taky udel. ☹ ☹

danka.k
28. apr 2009

dianka kdeeeeee si????????? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre