Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

dianka3
3. máj 2009

🙂 pajinka no vydis tak si sa strachovala aby si predcasne neporodila a teraz sa budes strachovat aby si nahodou neprenasala 😀
no sa malinkemu necudujem ze este nechce ist von-ved u mamminky je najlepsie 🙂 a naco pojde este von? ved sa mu tam tak paci ked ho stale nosis a moze papkat same dobrotky 😀
ze,keby si to vedela ze ako to dotiahnes vobec by si sa nestrachovala ze porodis predcasne
ale ja som zvedava ale velmi na tvojho macka aky bute buchtos z neho 😀
a tie pasy? 😕 no to je cudne? ved mali by ti to robit aby vedeli ci nemas kontrakcie

danka.k
3. máj 2009

tie pasy sa tusim robia posledne dva tyzden.. ale neviem isto, len sa mi zda ze sestra tak chodila

pajinka23
autor
3. máj 2009

dianka ja uz chcemmat majinkeho pri sebe v naruci 🙂 🙂 🙂 🙂 boze tak strasne sa tesim ako bude vypadat ake bude mat ocka nostek,ustocka 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne aby boli ty nasi krpcekovia zdravucky 😉 Uvidim ci mi tie pasy nebudu robit teras v stredu 😅 😕

dianka3
3. máj 2009

pajinka ale ved malinkeho uz mas pri sebe 😀 teda v sebe 😀 a mas ho uz 9 mesiacov 🙂 🙂 🙂
potom uz nebude stale stebou 🙂 pretoze ho vcsetci budu brat na ruk a uz ti ho ani nedaju 🙂 budu ho furt bravat ci uz tvoja mamina abo ocino ved vies 😉
no aj ja som velm zvedava ako bude vyzeraz tvoj Petko 😀 a ozaj to mu kto vybral take meno?

pajinka23
autor
4. máj 2009

dianka meno sme mu dali po mojom priatelovi 😀 😀 😀 on sa vola tiez peto 🙂 🙂 pocuj dianka nechodis na pokec???ak hej tak tam by sme mohli pokecat tam mam aj teho album 🙂 🙂

danka.k
4. máj 2009

aj ja som na pokeci a chcem vidiet album 😀 😀 😀 😀

pajinka23
autor
4. máj 2009

tak mi povec nick,napisem ti 🙂 🙂

dianka3
4. máj 2009

pajinka avoj ano som aj na pokeci -moj nick je Dajana7771 a tvoj?

pajinka23
autor
4. máj 2009

moj je pajinka22 pozajtra sa ozvem lebo zajtra idem spinkat u rodicou lebo priatel ide prec a ja sa bojim ostat sama doma 😉 😉 😉 tak ak sa zajtra neozvem tak nerodim ale niesom domka 😀 😀 😀

dianka3
4. máj 2009

okis pajanka moja ti napisem tam oki? no ja mam nasich daleko

pajinka23
autor
5. máj 2009

ahojdianka teras sme prisli domkou 🙂 boli sme a v poradni tak malinkemu sa vobec nece ist na svet z bjuska ☹ ☹ ☹ doki povedal ze ete na tento tyzden ten moj porod urcite nevidi ☹ ☹ ☹ juuuj sa zblaznim 😔 😔 dianka a icg nick nahodou nemas??

danka.k
5. máj 2009

pajinka tak to je dobre ze malemu sa nechce.. uvidis budu ti vyvolavat a tak strasne si sa bala.... a dianka dopadne tak isto... obe budete prenasat 😉

pajinka23
autor
5. máj 2009

danka a to je lepsie ked vyvolavaju????ide to vtedy rychlejsie???? 🙂 🙂 🙂 Dianka tu dnes nebola???nevies??

dianka3
5. máj 2009

pajinka
vydis a ty si sa tak bala toho predcasneho porodu a teraz nic.ozaj je normalne ak mavam bolesti ako na menst? ty si ich mala abo mas?

pajinka23
autor
6. máj 2009

mavam ich ale nie casto 🙂 🙂 🙂 neboj vsetko bude dobre 🙂 🙂

dianka3
6. máj 2009

Pajinka 🙂

Ahojkaj moja, tak sme prisli pred hodinkou bo nas zobrl az o 18,00 a potom sme sa boli este najest bo sme boli hladny Tak si predstav moj malicky vazi 2490g co minulu stredu vazil len 1840g je to mozne zeby tak rychlo pribral alebo sa vtedy doki pomyli? a zbytocne som zase zaplatila 500sk.
A doki povedal ze ak by sa nahodou nedajboze narodil teraz uz vie dycht sam ze tie kortikoidy sa pichaju do 34tt, takze ak by nedajboze malinky by bol v poriadku som strasne rada ze to najhorsie uz mame zasebou a uz sa nemusim tolko strachovat 🙂

bejbypd
6. máj 2009

dianka gratulujem ti....vidis hovorila som ze bude dobre 😉

dianka3
6. máj 2009

beybpd
dakujem ti moja ale stale nechapem naozaj uz plucka su ok? dnes mi doki povedal ze ano a tu daktore baby ze nie tak ... 😒

danka.k
7. máj 2009

dianka tak to je super.. teraz sa uz mozes kludne tesit na drobceka 😉 😉

pajinka23
autor
7. máj 2009

dianka tak supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 sa tesim stebou,,vidis som ti vravela ze to bude vsetko ok 🙂 🙂 🙂 uz si za vodou a majicky ti ale pekne pribera 🙂 🙂 🙂 aj ja by som chcela vediet kolko asi tak vazi ten moj drobcek 😉 😉 ,ale uz pockam do porodu 😲 😲 dianka a teras uz budes konecne v klude a uz sa len mozes pomalinky tesikat na mrnouska ked sa ti narodi...jeeeej 😀 😀 😀 😀

dianka3
7. máj 2009

pajinka 🙂
jaa? ved ja mam este cas to ty by si sa mala uz tesit tak co ako sa citis? ja v utorok idem na pasy 😀
tak hadam este vydrzim dovtedy a ty co ako si dopadla?

pajinka23
autor
7. máj 2009

mne doki povedal ze to este na tento tyzden nevidi ☹ ☹ ☹ ☹ tak len cakame a cakame 😖 😖 neboj vydrzis 🙂 🙂 aj ja by som chcela ist na tie pasy ale moj doki je somar nic nerobi tak akoby mal 😒 😒

dianka3
7. máj 2009

pajinka, ale to je velmi cudne lebo oni potom v nemocke pytaju aj tie zaznamy vies? a mala by si tam chodit lebo tam sa zisti ci uz mas kontrakcie. no vydis tak si sa strachovala a teraz maly nie a nie von 😀
mna dnes doki nepozeral 😒 ze az vo stvrtok ked pojdem na kultivavaciu

pajinka23
autor
7. máj 2009

dianka vy tam u vas mate asi lepsich doktorou ako my tu 😉 😉 😉 😉 ale ked tak nad tym rozmyslam tak ani kamoske tiepasy nerobili tak ja neviem 😕 😕 malinky ma dneska dokopal pod rebra tak ze ma boli cela lava strana ☹ ☹ a to sa hovori ze pred porodom sa male tak akcne nevrti,ale my to mame naopak 🙂 🙂 🙂 ozaj dianka a kolko krat si bola púocas tehu na kultivacii???

dianka3
7. máj 2009

pajinka, noo iba raz mi bral kultivaciu teraz to bude druh krat preco? tebe kolko? 😕
akurat kamoska pise ze jej uz odysla ta zatka a aj krvacala a teraz len spini a mal uz aj bolesti 🤐 a to je v 38tt

pajinka23
autor
7. máj 2009

dianka mne kultivaciu tiez robil doki dvakrat 🙂 🙂 🙂 kanoska je v 38tt??ale ved to uz je podla mna normalne ak aj teras porodi,,ale moze to byt este aj plany poplach 😲 😲 😲 lebo kamoske ked odisla zatka a tiez mala bolesti ale len take kde tu a porodila nakoniec as o tyzden neskor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dianka3
7. máj 2009

pajinka no ale vies u kazdeho je to inaksie nie? juuuuj ty sa este nebojis? 😅
fuuu jkedy to mas teraz termin? jaaaj nech uz petuko ide von teta je zvedava 😀 😀 😀
ale akosi sa mu nece 😝

pajinka23
autor
8. máj 2009

mas pravdu kazde tehu je ine a kazda babula ma aj ine bolesti,niektore nemaju ani brusne kontrakcie ale krizove,,niektorim odtecie voda inym musia vodu pred porodom prepichovat v nemocke 😉 😉 😉 a ani stou hlienovou zetkou to nieje u kazdej rovnake 😉 😉 ozi a ko kamoska????Uz porodila???ci ete caka???ako ja ☹ ☹ Dianka ked ti mam povedat pravdu tak som sa prestala bat porodu prave naopak tesim sa ked uz bude ten nas krpcek na svete 🙂 🙂 🙂 ved je vonku teras taak krasne,,vsetko kvitne,svieti slniecko a este ktomu je maj lasky cas 🙂 🙂 co viac si mozeme priat????mali bude mat peknu atmosku 😀 😀 😀

dianka3
8. máj 2009

pajinka, no vydis a sa mu nence von 😝 ale mojmu sa asi uz chce 😕 lebo sa tak cudne citim a ked mi stvrdne bjusko mam aj bolesti ☹ hadam este nepojde von ved prvy termin mam az 27 tak cem vydrzat bo stale je to riziko a ako povedala moj doki ze su jedince ktore sa narodia trebars v 35tt a nic im neni ale su aj take co sa narodia v 37 a vyzaduju ete kyslik ☹
tak teraz som fakt v cudu 😔 kedze mavam aj tie bolesti 😔

pajinka23
autor
8. máj 2009

dianka neboj sa mozno je to zase len plany poplach 🙂 🙂 🙂 ale ak sa necitis dobre tak chot k dokimu 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre