Predčasný pôrod v 32. týždni. Skúsenosti?

pajinka23
19. mar 2009

mate niektora skusenosti?????ak ano tak sa vyjadrite velmi mi topomoze 😉

dianka3
8. máj 2009

ale tak ma z dola picha,ja neviem mozno ze mali tlaci 😕
ale citim ako keby sa mi von taka bublina tlacila

ejusaaa
8. máj 2009

Take vseliake tlaky a pichanie som mavala aj ja Dianka,to ku koncubyva,ale Ty vies ako sa citis,ak velmi zle tak radsej chod..ale to uz maly je velky a robi si v brusku co chce 🙂

dianka3
8. máj 2009

ejusaaa no mouzno ano ale clovek sa uz boji ked ma za sebou predcasny a 2 potraty 😔

danka.k
11. máj 2009

no co moje.. este nerodite?? 😉

pajinka23
autor
11. máj 2009

danka ja este stale nic ☹ ☹ ☹ ani sebamensi naznak na porod nemam ☹ ☹ ☹ moj doki bude mat nakoniec pravdu ze budem este prenasat nakoniec 😉 😉 ach jaj

danka.k
11. máj 2009

no ved do 18. maja mas este chvilku cas... budem mysliet na teba 😉

dianka3
11. máj 2009

pajinka no zato ja idem predcasne ☹ cely den mam bolesti zajtra idem na pasy a dam krk na to ze do 2 tyzdnov bude mali von mozno aj skor

danka.k
11. máj 2009

ale dianka nie.... ty budes rodit az dakedy okolo osmeho juna.. neviem preco ale mam taky pocit 😉

pajinka23
autor
12. máj 2009

dianka neboj ja sa stebou tiez stavim ze porodis tak ako mas 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavne musis byt v klude lebo ten majisky drobcek v bjusku to citi ked si nervozna a potom bude aj on planucky 😀 😀 😀 😀 😀 neboj sa vsetko dobre dopadne ved nie nadarmo sa hovori:DO TRETICE VSETKO DOBRE 😅 😅 😅 😅 😅 nebojkaj moja

pajinka23
autor
12. máj 2009

tak sme boli u dokiho a nepovedal nam nic pozitivne,,,rodit este nejddeme ☹ ☹ ☹ a asi ani tento tyzden nepojdeme ☹ ☹ ☹ malinkemu je asi v bjusku dobre 😕 😕 Nakoniec naozaj porodim presne na termin a to sa pripojim k tym 5tim %tam tehuliek 🙂 🙂 🙂 aje veelmi nerada by som prenasala ☹

danka.k
12. máj 2009

pajinka ja som ti vravela ze si zbytocne stresovala.. a dianka tak isto iba zbytocne stresuje... 😉

dianka3
12. máj 2009

no ale ja mavam uz aj kontrakcie vies? a pajinka ete nie,no ale ja urcite do 40tt nevydrzim 😔

pajinkano ked prenasas je zle bo vtedy moze aj babo umrit kedze nestiha placenta vyzivovat babo to mi doki dnes povedal. no a kedze si zalozila tuto temu mala by si zzalozit aj temu o prenasani 😀
ja na 100% do 38tt porodim bo mavam aj zacinajuce kontr. 😒

danka.k
12. máj 2009

dianka ty este chvilu vydrz a pajinka bude prenasat a porodite v jeden den 😉

dianka3
12. máj 2009

no ja sa snazim vydrzat, ved to je moj sen dotiahnut to do toho 40tt 😵
ale to nezvladnem 😔 lebo neciti sa tak nato a viem ze do 2tt urcite porodim

susik77
13. máj 2009

aj ja som sa stres. v min. tehu ze porodim predcasne a porodila som presne 41+0. to je potom fakt otrava rodit po termine 😖
Esteze to slo spontanne. Pocula som, ze vyvolavacky nie su nic moc 😒 Drzim vam holky palce 😉

danka.k
13. máj 2009

dianka ale tebe tie tyzdne tu inak pribudaju.. ked si zacala pisat tak si mala 32 tt a dnes kukam ze uz 36tt 😉

majula28
13. máj 2009

ahojte babky, ja som momentálne v 32tt (ale malý je o dva týždne vačší podľa sona) a bojím sa,aby som neporodila, lebo už som tesne na prst otvorená, CS mám1, mávam špinenie práve včase kedy by som mala mať menzes (ale to špinenie som mávala už aj pred tehu ). Najradšej by som vydržala aspoň do konca 36tt a potom nech sa robí čo chce. Termín mám síce až 14júla, ale dovtedy určite nevydržím. Myslíte si, že keby som teraz porodila mal by malý nejaké komplikácie?

pajinka23
autor
13. máj 2009

dianka staci ti akto dotiahnes do toho 37tt alebo 38tt a to mas uz za par 🙂 🙂 🙂 a kolko mavas tych kontrakcii za den????mi sme sa z mojim dokim dohodli ze ak do pondelka neporodim tak mi porod vyvolaju v nemocke,,,lebo som mu povedala ze jednoducho nechcem prenasat ☹ ☹ ☹ ☹ tak suhlasil ale urcite ma to bude nejake to euro stat 😲 😲 😲 😲

dianka3
13. máj 2009

danka, no snazim sa tahat a som normalne prekvapena ze pri mojich nervoch stale som neporodila 😕 hadam to este zvladnem

majula, no moja keby nieco tak ti pichniu kortikoidy na dozretie plucok,to sa picha do 34tt. ale urcite dotiahnes dokonca moja neboj bo mam kamosku co je otvorena na 1 cm od 28tt a teraz je v 33tt a zatial sa drzi,
ak budes pekne lezkat a papat magnezium urcite neporodis hglavne nato nemysli aby si to neprivovala mysli pozitivne ze to dotiahnete 😉

pajinka,no hadam ano dufam ze to dotiahneme kedze vcera som sa na pasoch dozvedela ze moj djobcek je velky spachtos 😀 mozno sa mu tiez nebude chciet na svet tak skoro ako tvojmu petkovi 😀
asi sa stuplikovia nasi dohodli 😝 sak som si citala ttu temu od zaciatku kedy si ju vytvorila a bola si v 32tt a velmi si sa bala a teraz? 🙂 no tie kontrakcie boli tjosku len ku veceri ale dnes nic,mozno boli len falosne a len maternica sa pripravuje nie? lebo som ani tvrde bjusko nemala 😖
juuu pajinka a co tak vyskusat dlhe prechadzky abo chod po schodoch sexuj s mozom mozno pomoze 😉

pajinka23
autor
13. máj 2009

noo dianka vcera sme saaboli aj prejst aleja uz nejako nevladzem ani chodit 🙂 🙂 🙂 lebo ma strasne bolievaju kolena ☹ ☹ ☹ a sexik mam zakazany od dokiho.....fnuk fnuk ☹ ☹

dianka3
13. máj 2009

a preco mas zakazany? vies ked ti ja pravdu poviem a som zacala mat tie kontrakcie po sexe, takze aj mi hovorila sestricka v nemocke hovorila ze spermie drazdi krcok a pomahaju ked nece babo von. a ved uz niesi rizikova tak smelo dio toho 😉 aj muz sa potesi 😝 😀

danka.k
13. máj 2009

dianka a uz ste vymysleli nejake meno pre drobceka?? 😉

pajinka23
autor
13. máj 2009

no ked ja nechcem riskovat 🙂 🙂 🙂 ja sa uz teras bojim sexovat ☹ ☹ ☹ a ked ti mampravdu povedat tak ani nemam chut 😉

danka.k
13. máj 2009

pajinka tak neriskuj.. do pondelka vydrzis a budes mat pri sebe nadherneho synceka 😉

majula28
13. máj 2009

baby, keď ja mám sex zakázaný už od februára (kvôli špineniu a teraz sa otváram). Občas mi tvrdne aj bruško, ale doktor mi dal magne B6 tak sa to upravuje. A to keď tvrdne brucho tak sa otvára aj krčok?

dianka3
13. máj 2009

pajinka,a preco sa bojis sexovat? 😀 ved mozno by to pomohlo 😝 abo sak skus umyvat okna,alebo dvyhat tazke alebo tu loptu skus 😉

danka,no cotijaviem? 🙂 ja cem dat Klaudio abo Nikolas ale muz ce Adrian 😝 co je krajsie? 😝

majula, no ako kedy,ale aj mne tvrdne bjusko od 28tt a zatial sa neotvaram 😉 klop klop ani ty asi nebudes,iba ak by si mala bolesti ako na menstr. vtedy ze sa skracuje krcok

danka.k
14. máj 2009

dianka ja som tiez chcela dat Adrian 😉 ... ale zrusili ma.. 😠

pajinka23
autor
14. máj 2009

fuuu neviem este stale nic vcera sme sa boli aj trosku prejst a tyh schodou mam kym vydem pesi na piate as as lebo nemame vytah 🙂 🙂 🙂

pajinka23
autor
14. máj 2009

dianka ja si nemyslim ze dvihanie tazkych veci mi pomoze ved to ti aj doki povie ze to sa nesmie pocas celeho tehu lebo to ti moze skor ublizit ako pomoct ☹ ☹ ☹ ☹ 😉

dianka3
14. máj 2009

no mnas sex dorazil a dnes asi bude djobcek na svete ak mi to neprestane
drz palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre