Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste čaj z malinových listov na rýchly pôrod?

kubankakubanka
2. feb 2013

Máte skúsenosti?

azarijka
2. feb 2013

hej skusala ale nepila som ho pravidelne tak sa odporucalo, tak to nejak neviem posudit...

katka1981
2. feb 2013

Pila som aj som jedla lanove semienka, ale len ked mi napadlo, nebolo to nejak vo velkom. Porod som mala super, ale nemyslim si, ze to bolo preto.

martina1305
2. feb 2013

ja som pila pravidelne kazdy den, uz si to nepamätam presne ze od ktoreho tt, asi od 36. rodila som presne na ukonceny 39. tt a pôrod na stihlu prvorodicku perfektny a relativne rychly.

blackcat8885
2. feb 2013

Tento čaj je na prípravu pôrodných ciest,zmäknutie krčka a skracovanie,dozrievanie krčka.Samotný pôrod urýchliť nemusí.Konktrakcie môžu trvať aj hodiny a samotné vytlačenie trvá väčšinou pár minút či už čaj piješ alebo nie-mne to takto lekár vysvetlil.Ja čaj pijem už mesiac,krčok sa skracuje len posledný týždeň ale aj tak som po termíne,už som mala dávno rodiť 😒

mamulienka000
2. feb 2013

Aj ja som si ho kúpila, tak možno pomôže.

wien
2. feb 2013

pila som u oboch pôrodov, aj jedla ľanové semienko. posledný čaj u druhého pôrodu som pila tesne pred odchodom do pôrodnice a odrodené som mala do necelej hodiny 🙂 samotné pitie čaju asi úplne nestačí, aj keď pomôže. ešte lepšia pomoc na mäknutie krčka je sex, to mi povedal aj gyndoš, vraj ušetrím peniaze poisťovni za oxytocín 😉

danka2105
2. feb 2013

Aj ja som pila, od 36 tt, maleho som prenasala par dni, porod bol nakoniec vyvolany, ale super, na prvorodicku velmi rychly a skoro bezbolestny. Neviem ale ci to bolo cajom 🙂

katherine82
2. feb 2013

ja som ho pila rodila som 38tt ale bolesti som mala neskutocne mozno mi pomohlo len k tomu ze som skor rodila

bobocka
2. feb 2013

pila som,ja mozem len a len odporucat.porod bol super,rychly a nekomplikovany,hojenie po porode tiez velmi fajn,ziadne komplikacie 🙂 ci to bolo cajom ,to neviem,ale rada to i jemu pripisem 🙂 ak nepomoze,neuskodi.ale samozrejme ho treba pit az posledny mesiac pred porodom.

lenka.s
2. feb 2013

pila som ho mesiac pred 2. porodom a porodila som extra rychlo, bezbolestne a bez nastrihu, oproti prvemu porodu neporovnatelne lepsie, ale tazko povedat, ci to bolo tym cajom, alebo tym, ze to bol uz druhy porod

adka0506
2. feb 2013

Ako presne sa vola ten caj a kde sa da kupit?Dakujem

amouramour
2. feb 2013

ano, prenasala som ale 10 dni a potom sekcia, takze nepomohol

ruthke
2. feb 2013

Pila som 4 krat denne mesiac pred terminom. Porod bol tyzden po termine, trval 48 hodin, tlacila som hodinu a tristvrte.

katarinava
2. feb 2013

Ja som čaj pila pravidelne, jedla som aj ľanové semienka a efekt nula bodov - neotvárala som sa vôbec a malá isša sekciou.

nadulka88
2. feb 2013

Tento cajik som pila a neviem ci to bolo tym ale porod som mala celkom rychly. Do nemocnice som prisla otvorena na 1,5cm a za necele 4 hodiny bola mala na svete 😵
Inak ide skor o psychologiu, ked si povies, ze ked budes pit tento cajik tak ti to pomoze, naozaj to tak bude 😉 drzim palce

denanika
3. feb 2013

Ja som ho pila už od ukončeného 36týždna každý den, pôrod som mala 5dní po termíne ale bol rýchly ale pochybujem že to bolo tým čajom.

carrie28
3. feb 2013

Čiže odporúča sa piť od začiatku 36 tt a 3x denne?

kris1111
4. feb 2013

od ukonceneho 36tt a tri kart denne, odporucam k tomu aj 2 salky alchemilky....

stanislavao
4. feb 2013

ziadny caj som nepika a porod bol rychly a bezproblemovy. nemysli si, ze nejaky caj pomoze pri ryhlosti porodu.

lenitta
4. feb 2013

ja som si dala asi 4-5 hrnčekov toho čaju v 39. tt, kedy som aj rodila a údajne som mala rýchly pôrod. O šiestej mi povedali, že som na 4 prsty otvorená a že idem rodiť a o dve hodiny bol Sebi na svete.

barbora21
4. mar 2013

Cajik som poctivo pila...ale vobec nepomohol 😒 Porodne cesty zatvorene, nezrele, otvorena na mini spicku malicka 🙂 nakoniec kvoli vysokemu tlaku robena sekcia dva dni po planovanom termine.

kate95701
4. mar 2013

ja by som ti na rychly porod odporučila chodit,nie ležat v nemocnici na ložku,ale chodit,prechádzat sa,ja som mala takto rychly porod.

cawes
4. mar 2013

caj z malinovych listov neni na urychlenie porodu ale na lepsiu elasticitu tam dolu, ja som ho pila od 33 tt denne, rodila som velke mimi a ziadne roztrhnutie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli