Sú to už skutočné kontrakcie?

28. apr 2022

Žienky prosím Vás, myslíte, že sa môže jednať o pravé kontrakcie?? Mám dva týždne do termínu, som prvorodička, posličkov som doposiaľ nemala, najprv som myslela, že to budú práve tie poslíčky, ale príde mi, že ich je až moc veľa a trvá to už dlho, od skorého rána, akurát som si ich začala merať až neskôr. Mala som pozitívny nález na streptokoka, tým pádom by som mala dostať pred pôrodom antibiotiká, ale nechcem robiť paniku a ísť tam zbytočne, respektíve, či mám ešte počkať, vôbec neviem, čo robiť. Ak máte nejakú skúsenosť s takýmito intervalmi... Bolesť sa dá vydržať, sú to také menštruačné kŕče. Ďakujem veľmi pekne ❤

anjelicek26
28. apr 2022

Najvyssi cas ist do porodnice, uz kvoli tym antibiotikam...mne sa mala narodila s infekciou v 35tom tyzdni, o streptokokovi sme dopredu nevedeli... dlho bola v inkubatore na antibiotikach kvoli tomu.. Drzim palce, nech je to rychle a co najmenej bolestive.

mima1
28. apr 2022

Asi by som vyrazila aspon nech skontroluju.

nevenka
28. apr 2022

No radsej ist, mne nestihli dat ATB pri prvom, lebo to sa dava min. 4 hodiny pred samotnym porodom. A ja som dokopy rodila 3,5 hodiny, ze ledva som stihla prist do porodnice. Pobudli sme v nemocnici potom 2 tyzdne na JIS a ATB mal drobcek. Pri druhom nebolo treba a pri tretom mi stihli dat 1 infuziu, este chceli druhu, ale zvrtlo sa to behom 45 minut 😅...Drzim palce, nech ste zdravi 🥰

domireb
28. apr 2022

Choď, prinajhoršom ťa otočia domov, ale skôr myslím, že to dnes pride,držim prsty

petricka22
28. apr 2022

Radsej viackrat, ako neskoro… aj keby ta vratili domov, nic sa nedeje. Nebudes prva, ani posledna… lepsie ako nieco zanedbat… vela stastia 🙂

amelie2017
28. apr 2022

Radsej chod. Ja som v prvom tehotenstve tiez nemala poslickov, rovno kontrakcie. Prve 3 boli po 10 minutach a potom kazde 3. Porodila som za 8 hod od prvej kontrakcie.

adriana200991
6. máj 2022

Toto by ma zaujímalo… Porodila si ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre