Tretí cisársky rez

katuska932
20. sep 2022

Ahojte baby chcem sa spýtať ci mate podobnú skúsenosť. Mam dve deti 18 a 2 obidva boli cisárske. Teraz som zase otehotnela a všade čítam ze je to riskantné mat tretiu sekciu. Inak už má 40 rokou

janickacrazy
20. sep 2022

@katuska932 no nie je to až také strašné, ja mám tiež tri sekcie a úplne ok, bez problémov, takisto mám aj kamošky, čo mali 3 sekcie, dokonca jedna aj štyri a nemali problémy

elenita
20. sep 2022

@katuska932 ja som toto konzultovala s mojim gynekologom. Tiez mam za sebou 2 sekcie a ked som sa pytala, ci by bolo mozne mat aj tretiu, tak ze v pohode. Ale 3 je vacsinou to maximum. Ale tak mne sa pekne hojila jazva, vsetko bez komplikacii, urcite je to individualne.

flofi
20. sep 2022

@katuska932 sledujem na instagrame jednu pani a ta ma 5 deti a vsetky sekciou 🤷‍♀️

lenkadenisa
20. sep 2022

@katuska932 veď budeš mať pekné rozostupy medzi poslednými pôrodmi, dalo by sa rodiť aj klasicky, cisárskeho by som sa nebála vôbec

evakoc
20. sep 2022

Ja 3sekcie za 4a pol rka a v pohode 😉

anavixy
20. sep 2022

Tri sekcie su ok, samozrejme podla stavu maternice, uz na takuto otazku nedavno odpovedala pani doktorka tu v gyn. poradni. Malokedy da stane, ze by maternica praskla, casto sa stava, ze je stena oslabena, ale nerobi problem. Viac sekcii sa neodporuca, zo skusenosti viem, ze si zeny popri tretej sekcii davaju robit aj sterilizaciu. No samozrejme sa najdu aj zeny s viacerymi sc, no to uz je na kazdeho osobne uvazenie.
Vela stastia 🍀

beata_k
20. sep 2022

Ved uz si tehotna, tak uz to jedno nie? Co z toho ked ti napisem, ze druha sekcia bola akutna lebo ruptura maternice? A odstup 3 roky. Ina zena ma aj pat a v pohode.

pininka1
20. sep 2022

Mam tiez tri sekcie a je to ok. To uz nieje ako niekedy, ked sa hovorilo ze len dve sekcie mat.

danicastiavnica
20. sep 2022

mám 3 sekcie a bez problémov úplne ....

erickatt
20. sep 2022

@katuska932 poznam pani co ma 4 sekcie....

katuska932
autor
20. sep 2022

@danicastiavnica a tehotenstvo v pohode viem ze je zakázané dvíhať ťažké veci i mam malú dcérku neviem si predstaviť si ju nebrať na ruky

anavixy
20. sep 2022

@katuska932 musis si sadnut a ona na teba vyliezt 🙂 nie dvihat ju zo zeme, chce to zvyk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre