Začiatok pôrodu

17. apr 2024

Baby, pamatate si kedy vam zacal porod? Myslim v noci, rano, naobed….Napr ja presne viem lebo mi doma praskla voda. Alebo kedy a pri com ste si uvedomili ze rodite. Dakujem

sejbipi
17. apr 2024

Tiež odtok plodovej vody

lucia13022023
17. apr 2024

Tiež mi odtiekla voda a už to bolo ono. Bolesti slabucke som mala celý deň a par dni pred pôrodom, vôbec neboli pravidelne a neboli silné. Nakoniec som bola otroverna na 5,5cm po oddotku vody 🤣 takže som rada ze to takto začalo

dixitka
17. apr 2024

Ráno krátko po šiestej mi začala odtekať voda. A vzápätí v sprche mi začali pravidelné kontrakcie po 3 minútach, tak som len muža durila, že si musíme švihnúť, nech neporodím v aute 🤣

domka222
17. apr 2024

Oba sa začali o pol noci kontrakciami

vkatush
17. apr 2024

O 4 ráno som sa zobudila, že idem asi cikať. Pustila som to rovno pri posteli, keď som z nej vstala. Celou cestou na wc ešte zo mňa tieklo. Prvá myšlienka bola že aká hanba, neudržať mechúr a až tak mi napadlo, však to je plodová, keď to stále tečie 😂
Ale kontrakcie sa spustili až o 20 hodín. Celý deň nič a potom hneď po polnoci to začalo, malý sa narodil 6:35 prirodzene.

ns994
17. apr 2024

V pondelok rano na TP mi odisla zatka.A citila som chrbat krize. Bola som prvorodicka, myslela som si ze to je zatka a ze mam casuuu ale kedze sa mi zdalo ze je tej zatky niako vela a s primesou krvi nebola som si uplne ista tak som radšej isla doporodmice. Jasne ze to bola len zatka a vserko vpohode 🤣 odchdzala som s tym ze vsetko ok a ze to moze byt aj o tyzden aj zajtra ale som zatvorena voda to nebola a kontrakcie nemam.. tak som sla domov. Vecer som behala po auparku a papala susienku s ttm ze uz zacinam citit brucho.. tak sme sli domov mala som konkrakcie kazdycy 10 min ale preslo to na 20 tak som sla spat.. rano som mala mat poradnu a pasy.. tam uz som nesla 🤣 okolo 1 v noci som sa zobudila na kontrakcie kazde 4 min.. tak ze asi aj pojdeme..ale zacalao sa to hybat..raz kazde 4 potom 5 potom 8 a zas 5.. tak som cakala ..voda stale neodtiekla..utorok rano uz zas kazdych 5..tak sme sli..v aute zas nic 🤣 este som sedela v aute pred nemockou ze dokelu co im tam ja poviem🤣 ked som prisla nemala som ziadne ale povedala som PA cely priebeh, dali ma na pasy kde sa mi trocha rozbehli a ked mi robili vysetrenie bola som na 2az3 prsty otvorena..potom to uz slo 🤣 a do 5 hodin sa stala mamou 🙃

evka_21
18. apr 2024

Bolo mi treba ísť na WC 💩 Ale nešlo to.. postupne začali aj kontrakcie okolo pol 11 v noci a o 3h už bola zo mňa mamuľa 😂 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre