Kedy sa začal váš pôrod?

amulienka
13. máj 2012

Kedy sa začal Váš spontánny pôrod? Existuje vôbec niekto, na koho to prišlo cez deň? Strašne ma to zaujíma, lebo všetky, čo poznám, začali rodiť v noci. Ďakujem za odpovede.

geegee
13. máj 2012

Ja som pri prvom porode zacala mať slabučké pravidelné kontrakcie okolo obeda. o 17:15 sme už mali odrodené 🙂 Druhý syn sa narodil nadranom o 4 a porod zacal spontánnym odtečením plodovej vody okolo 3 🙂
Rodi sa určite aj cez deň 😉

anjelicek26
13. máj 2012

Väcsina zien rodi v noci, myslim, ze to tak priroda urcila, aby to bolo v samote, v kruhu rodiny, doma a nepodesilo starsie deti, aby to tie prespali 😀 Pri Saske mi tesne po polnoci odtiekla voda a 04:34 bola na svete, pri Maxovi som pocitila prvu slabu kontrakciu o tretej rano a 05:34 uz krical na svete 🙂

pimpulienka
13. máj 2012

Ráno okolo 9:30 začal 😉

carmella
13. máj 2012

u mna tiez rano okolo 9.20

kilian
13. máj 2012

Pravdaze moze zacat porod aj cez den... 😕

zuzanockamt
13. máj 2012

prve kontrakcie ... rano okolo 2:30
prichod do porodnice ... cca 12 hodin po prvych kontrakciach okolo 14:30
narodenie syna ... 16:52

sisaha
13. máj 2012

prvy o 15:00 hod, druhy o 07:00 hod. Na mysli mam, kedy som zacala citit pravidelne kontrakcie

d_anica
13. máj 2012

Ja som dostala prvú kontrakciu presne o pol noci a malý sa narodil 4:02 🙂 neviem prečo, ale celé tehotenstvo som bola presvedčená, že budem rodiť v noci. Bolo to super, úplné súkromie.

ivinka7
13. máj 2012

Prvý pôrod mi plodová voda začala odtekať o 3 hod. v noci a dcéra sa narodila až 18,30 hod. Druhý pôrod voda začala odtekať ráno o 7,00 hod a dcéra sa narodila až 23,30 hod. Takže u mňa to bolo 1:1 /noc:deň/

katkatt
13. máj 2012

tak moje oba porody zacali rano, prvy okolo osmej, druhy okolo piatej (oba skoncili po 15 hod., teda vecer), ale ta prva doba porodna bola cely den

lucka1987
13. máj 2012

okolo 9 vecer.. Panelak bol uz v druhej polovici 😀

mandragora22
13. máj 2012

neboj, u mna rano o 7,30. a koniec? ach-jo, az pred 17,00 😝 😝 😅

zuzanka.h
13. máj 2012

3,30 v noci začali slabé kontrakcie a porodila som 16.55

andrejka1974
13. máj 2012

no na mna to prislo asi o 13.30 poobede vecer som isla do porodnice cela noc a na dalsi den o 11.15 bola na svete

evitka82
13. máj 2012

Voda odtiekla v nedelu pred polnocou,kontrakcie zacali v utorok okolo 21:00,ráno o jednej som už škrabala steny Margarétka sa narodila v stredu ráno o 4.10....uff 😉 😖 😀

inffinity
13. máj 2012

od 5h od rana sem chodila furt čurat a v 7h když jsem po x-té zas byla mi praskla voda, v 8h jsem byla v porodnici, cca v 11h me napichli na vyvolavacku a v 13:05 byla mala na svete..byla by driv jen mela snuru okolo ramen a co sem vytlacila ji zatahlo zpet 😉

aduskatt
13. máj 2012

prva kontrakcia, ktoru som citila bola 17,45 maly sa narodil 19,05🙂

amadora
13. máj 2012

prvý 23:30 a druhý 4:00

ematko29
13. máj 2012

prvá dcera sa mi narodila o 16:35a druha presne naobed 🙂

cikyta
13. máj 2012

V noci o 00:00 hod. začali prvé bolesti...a o 20:05 hod. bola malá na svete.

20 najzaujímavejších hodín (o hlade 😝) v mojom živote ...

luciferkax
13. máj 2012

Ja som sa zobudila ráno a akosi mi tvrdlo brucho, okolo desiatej už pravidelne, ale bez bolesti, okolo jednej to už trochu bolelo, tak som šla do nemocnice :D o tretej to bolo už na nevydržanie, myslela som, že zomriem a o 16.50 bol drobec na svete

wewus1234
13. máj 2012

Prve kontrakcie mi zacali v sobotu okolo 2 nadranom a porodila som az v stredu o tristvrte na 6 vecer.ale cisarskym,lebo uz s malym nebolo dobre ☹

darinkazv
13. máj 2012

pri prvej dcérke mi v sobotu odišla hlienová zátka, poobede už začali mierne bolesti, ktoré v noci prešli do pravidelných 10 minútových, ktoré sa až v nedeľu v noci prehupli do pravidelných 5 minútových. v noci ma dr. kontroloval, no bola som len na 2 prsty, takže nič z toho, len ďalej predýchavať bolesti. v pondelok ráno o 8mej po vizite ma dr. pozerala, bola som na 4 prsty otvorená a šla som na čakačku. a o 13:00 bola naša princezná na svete. 7 dní po TP
druhý pôrod bol úplne iný, keďže som prenášala, zase ma hospitalizovali, ako aj pri prvej dcérke. prijali ma vo štvrtok a druhá princezná sa narodila v utorok o 12:00 (4 hodiny po podaní tabletky na vyvolanie pôrodu) 8 dní po TP

gangulienka
13. máj 2012

pri prvej dcerke mi odtiekla voda o 14.30 prva kontra prisla o 17.00 a mala sa narodila o 21.08
pri druhej zacali kontrakcie medzi 7.00-8.00 rano a dcerka sa narodila o 11.50

lenkaks
13. máj 2012

Mne praskla voda rano o 4h , o 6h sme sli do porodnice s 5min tvrdnutim brucha,o 10h zacali kontrakcie a o 13.26h sa maly narodil 🙂

lubik78
13. máj 2012

prva dcera: prve tlaky som pocitila o pol 7 rano a o 23.32 bola na svete.2 dni po termine. 😅
druha dcera:prve tlaky okolo 4 rano a 7.13h uz bola na svete.na 10 den po termine 😝
oba porody bez odtecenie plodovky.prepichli mi ju v nemocke.

ripmajka
13. máj 2012

14,30 a rodila som cisarským rezom až na druhý deň o 21,28 😲

zmrzlinkams
13. máj 2012

no u nás to bolo zaujimave kedže sme čakali prve babatko tak som ani nevedela čo mam vlastne čakať 🙂
večer som dostala velku chuť na zemiaky v pahrebe tak sme si večer ešte grilovali a nakoniec došiel kamarat a s mužikom stiahli falšu fernetu a šli sme spať asi tak okolo pol 3 - 3 h dáno než sme sa dostali do postele. a okolo pol 5 ráno som šla na zachod a ked som šla nazat do postele tak že kvap kvap ja čo som sa zle utrela lebo ma nič nebolelo a tak nazat na zachod ale nič tak ja že idem teda do postele že to možno len niečo len tak bolo a zrazu už zo mna viac vytieklo no ja ako som nepala žiadnu panuka ani strach z porodu v tu danu chvilu som sa veru zlakla že čo ja rodim no lebo som bola v 38tt a nečakala som to a zbalila som sa asi tak len pár dni pred tymto dnom ináč bola to prave nedela/ a ak som zavolala mojej mame a a že nech ideme radčej do nemocnice tak ja šla zobudiť mojho mužika čo odfukoval po ťažkej noci a budim ho a on tak v spanku že zlatko nie ja teraz sa nemam chuť milovať ! a ja zas donho že ja sa nechem milovať že ja rodim lebo mi voda odtiakla - babulky to ste mali videť rychlosť stavania muži s postele ešte k tomu ked večer popijal, ta rychlosť a ten stres on nevedel ani či je normalne som sa rozosmiala bolo mi to tak smiešne, tak než on sa obliekol tak ja nachystala veci ako klučo a doklady od auta a v tom mi odtiakla prudom voda no super vravim mu podaj mi uterak lebo to zatečie pod postel on v takom strese že kde mame uteraky ja som nemohla z neho bol fakt podareny a pri tom ked sme sa o tom bavili tak on vždy velky hrdina že jemu to nerobi problemy že on vždy pripraveny... 😀 tak ja som si aj uterak vytiahla sama a aj poutierala dlažku 😀 rychlosť auta teda presahovala rychlosť formuly 1 a červena na semaforoch pre mojho muža bolo tabu a nezabrali ani slova ako spomal však je všetko v pohode nechod tak rychlo, mali sme šťastie že bola nedela nikde nikoho prázdne cesty a našťastie ani policajti neboli. v nemke ma prijali a bolesti som začala citiť tak asi tak o pol 7 a naša Karolínka sa narodila 22:40 takže 18h rodenia lebo som sa velmi pomaly otvarala aj ked voda stale odtekala okolo 19h večer som bola len na 4 prsty a sestričky z denej smeny ma chceli nechať do rana že však sa pomaly otvorim ale ked došla nočna smena a sestrička čo ma rano prijimala si ma pamatala tak povedala že mi daju nejaku urychlovačku a tak tu mi dali tak okolo 20:30 a potom to už išlo všetko v pohode rychlo aj ked to slava nebola lebo cely den nejesť a nespať a už som bola veru unavena že ked sa mala narodila tak ja normálne odkvicla a zaspala našťastie mužik bol pri mne stale aj ked viac dna stravil na chodbe a tam čakal a z toho asi tri krát odbehol asi tak pol hod. cesty autom k mojej mame že aspon najesť sa a niečo pospať aby vydržal ale držal sa statočne a vpohode bol velkou oporou pre mna aj ked to asi bolo pre nho možno horšie lebo po večernej pijatike suchoty, nevyspanosť a mala opička sa horšie znašala ako cely porod
😀 😀 😀 ja som spala a drahy 2 hod. po porode ešte maternicu stlačal ale aj tak driemal so mnou - ani neviem ako ten den ubehol teraz mi to pripada akoby to bola je jedna hod. ako na to že to bol skoro cely den tak to ubehlo docela nejako rychlo všetko alebo sa mi to tak zda 😀 😀 😀 no v každom pripade sme mali náš prvy spoločny porod a očakavany prichod našho babatka na svet taky zaujimavy a do poslednej chvili sme nevedeli čo budeme mať bolo to naše prekvapenia take mali kenderko s prekvapenim ktoré nám povedali ked mala vyšla von 😀 naša princeznička - velmi moc ju lubkame 😀 😀 😀

cimage
13. máj 2012

Mne zacali kontrakcie o 3 rano, o 13 sme isli do
nemocnici a 16:26 sa maly narodil 🙂

ejuska79
13. máj 2012

pri prvej dcere mi zacali kontrakcie okolo 10 vecer, o 12 sme sli do nemocnice, ale trvalo to dlho, kedze som sa neotvarala, mala sa narodila az 17,30.. druhy porod, kontrakcie zacali okolo pol 10 vecer, o pol 12 sme dosli do nemocnice a 00.38 bol maly na svete..velmi rychle to bolo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre