Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

tibinka22
5. sep 2010

@lenadka
a kto Ta rodil?
Ja druhe neplanujem, aspon nie v dohladnej dobe, lebo aj mne tusim povedal nieco za dva roky chlapca, tak hadam nie je nejaky bosorak 😀

lenadka
6. sep 2010

Prijimal ma Dr. Hudec, aj vysetroval pocas 1. doby porodnej a potom sa menili smeny, nocna odchadzala a prichadzala ranna, tak tam bol aj p. primar a Dr. Vanova-ta ma odrodila, instrukcie tesne pred tam jej dal primar, takze lekarov som mala pri porode celkom dost nie? 😀 no a este tam rano prislo zo par medikov, 2 dievcata neviem ci jeden alebo 2 chalani a "uzili" si ako tlacim 😅

bezaz
6. sep 2010

@lenadka to si mala pekne obecenstvo 😅 mohla si aj odmietnut? dufam, ze aj nase druhe sa vypyta az vecer 😉

lenadka
6. sep 2010

@bezaz vies ze mi to bolo v tej chvili sumafuk? 😅 keby tam bola aj cela trieda, prisli tlaky a mala som co robit, jednoducho som musela tlacit a na ine nebol cas, akurat si pamatam ze ten jeden chalan bol s toho pekne znudeny a baby na vetvy dojate 😀...ved sa musia na niekom ucit, pri prvom porode ma v Handlovej zasivala medicka chirurgicka, kazdy steh co nabrala sa otocila na primara ci dobre 😅 😀...takze to prislusne dhlo trvalo, tu ma Dr. Vanova zasila jedna dve 🙂

paola881
7. sep 2010

Ahojte,ja mám termín v decembri.Idem rodit do Bojníc,myslím,že čo sa týka pôrodnice je na dost dobrej urovni...

marcelkatt
7. sep 2010

@paola881 jéj, možno sa tam stretneme. Ja mám TP 13.12 podľa PM a podľa UZV 16.12

paola881
7. sep 2010

@marcelkatt možno ano 😉 .

marcelkatt
7. sep 2010

@paola881 🙂

paola881
7. sep 2010

@marcelkatt ideš do Bojníc ked si z TT???

marcelkatt
7. sep 2010

@paola881 moja v TT je nemocnica o ničom. A ja pochádzam z Prievidze- Necpaly. Na víkend akurát ideme do PD k ocinovi 🙂

paola881
7. sep 2010

Ahá 😉 a ked to na teba príde-pôrod-tak ako to budeš riešit,myslím to či budeš niekde v PD alebo sa poponáhlate alebo tak 😎

vlastadula
8. sep 2010

Milé maminky, dávam Vám do pozornosti reláciu, ktorá sa bude vysielať 11.9.2010 o 14°°hod na STV . Má názov "Cesty nádeje", nakrúcala ju Paťa Jariabková a zaoberá sa problémom rizík očkovania. Vystupujú v nej aj maminky detí postihnutých po očkovaní. Tak si to pozrite a zvážte prípadné očkovanie vašich ratolestí. Povedzte to aj svojim kamarátkam a ďalším maminkám čo už majú, alebo čakajú detičky...

marcelkatt
8. sep 2010

@vlastadula ďakujeme za tip na reláciu

teodorka
8. sep 2010

vlastadula dakujem za tip ,uz som to citala aj v teme rizika ockovania ... 🙂 🙂 🙂

marcelkatt
22. sep 2010

Dnes o 19:53h sa narodila Nelka Varačková, miery 49cm a 3200g. Mamička aj Nelinka sú v poriadku. Nelka je moja neterka 🙂

lenadka
23. sep 2010

@marcelkatt gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂

marcelkatt
23. sep 2010

@lenadka Ďakujeme. Ako sa darí Terezke?

lenadka
23. sep 2010

@marcelkatt dnes sa ani nepytaj, dnes som cela unavena, nevyspata, mala umraucana, keby ma niekto niecim ovalil ze upadnem do bezvedomia aj sa mu podakujem ze si na chvilu oddychnem 😅

marcelkatt
24. sep 2010

@lenadka moja nezávidím veru.... Prajeme čo najskôr, aby si bola fit a aj Terezka nech menej plačká.
Ja som asi nachladnutá, v kuse iba kýcham a hlava ma bolí od rána. Erik je tiež trošku prechlandnutý a má aj kašeľ.

lenadka
25. sep 2010

@marcelkatt to bude asi tým, ja tiez, a preto to tazsie znasam ale uz vcera bola mala zlata a dnes je ako sipkova ruzenka 😅 spi a papa-treba ju ohovorit a aha 😀

marcelkatt
25. sep 2010

@lenadka super, že už bola Terezka lepšia 🙂

kvetinacik
2. okt 2010

Ahojte maminy,
nemate nejake nove prispevky??? 🙂
Nejaku novu skusenost s porodnicou v Bojniciach?
Mna to caka za mesiac.....straaaaaasne to ubehlo.

lunana
3. okt 2010

@kvetinacik ahoj, ja som rodila 11.9. v Bojniciach a bola som spokojná, prístup všetkých lekárov bol super aj sestričky na oddelení a na novorodeneckom boli úplne perfektné, rodil ma Dr. Hudec

kvetinacik
3. okt 2010

@lunana Tak to sa velmi tesim, ze vsetko dopadlo dobre 🙂
Mne robi teraz starosti bedrovy klb, neviem si predstavit tlacit o sto tristo, ked ledva prejdem na WC ☹

weirdo
4. okt 2010

@kvetinacik - mozno Ti to prejde ... aj ja som pocas tehu mala zaseknuty nejaky nerv, ledva som sa hybala a ako prislo tak odislo ... a v den porodu este krce, som liezla na kozu a do nohy vystrelovali krce, ale v istom momente mi to blo jedno 😀 . Porodom, teda porodenim malej v stotine sekundy odisli vsetky tehotenske neduhy 🙂

martina671
15. okt 2010

Ja som rodila v bojniciach sice cisarsky ale bola som spokojna a mala som hlavneho primára Ďurčenku a možem len chvaliť 🙂

ollako
2. nov 2010

Ahojte prosim tie, co ste nedavno rodili v Bojniciach, co treba zbalit pre babo, co budem potrebovat? Mozete mi poradit a je tu niektora, ktora sa chysta rodit buduci tyzden 😅

bezaz
3. nov 2010

@ollako pozri na 11. strane, tam sme to rozoberali 😉 ja by som sla rodit aj buduci tyzden, keby sa dalo 😅

marcelkatt
5. nov 2010

Ahojte, mňa zaujíma, či treba vypísať vopred dohodu o mene bábätka. Mne dali v TT tlačivo, že tam treba napísať meno pre chlapčeka aj dievčatko, a obaja rodičia to musia podpísať. Ja som rodila v 2007 a s ničím takým som sa nestretla. Možno sa to dáva iba v TT nemocnici - matriku takto. Neviem, máte skúsenosť s niečím takým?

marcelkatt
5. nov 2010

@martina671 na koľký deň si išla po cisárskom domov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre