Aký pôrodník v Michalovciach je najlepší?

matka331
3. nov 2009

ahojte zalozila som tuto temu pretoze sa neviem rozhodnut ktoreho lekara si mam dojednat k porodu...akmate niektora skusenosti prosim o radu 😉

matka331
autor
4. nov 2009

😉

miroslava89
4. nov 2009

v michalovciach nňnemas u koho rodit😉 original nemocnica ma len 2lekarov uz .. z toho jeden je 50rocny ukrajinec bez atestacie a pred nastupom do michalovskeho spitalu robil 15rokov colnika- cize skusenosti ziadne..

michalovcanky vecsinou chodia rodit do humenneho😉

matka331
autor
4. nov 2009

je to strasnee....a stou primarkou je to na 100 percent istee ze ide prec?

meinkonka
4. nov 2009

tak konecne aj takuto temu niekto zalozil. to je moja vecna dilema. vraj 4 lekari dali vypoved a 1 ide zaciatkom roka na matersku. hruza des. ja sa rozhodujem pre lekara, ktory uz ale v mojom termine porodu bude robit v TV. tak mozno pojdem rodit tam. a s tou primarkou je to vraj pravda. tiez ide do TV, aspon tak som pocula.

matka331
autor
4. nov 2009

no je to fakt hroza..a kto bude v michalovciach ? co budeme rodit pri sestrickach?

miroslava89
4. nov 2009

v michalovciach sa pravdepodobne porodnica zrusi nieze pravdepodobne ale je to viac menej iste.. sukromnicitam rodit nechcu...

a s primarkou to je na 100% iste.. a primarka co ja viem tak ma sukromnu amb. alebo bude mat..

matka331
autor
4. nov 2009

no tak ja neviemkde pojdem rodit

miroslava89
4. nov 2009

humenne, trebisov.. alebo este vranov a kosice...

matka331
autor
5. nov 2009

no takaj rozmyslam nad humennym ....fuu tak uvidiime....ale ked tamnikoho nepoznaam aako si tam vybavim doktora? a epiduralku tam treba vopred objednat nevies?

zelka211
1. apr 2010

pred tyzdnom sa mi narodil v michalovskej porodnici syncek,mala som dr.Filkora....odporucam,je uzasny....a personal bol strasne zlaty....aj pocas porodu a pocas hospitalizacie

hanka000
2. apr 2010

Ahoj zelka211,som velmi rada čo si napisala,lebo aj ja mam termin o 3 tyždne a tiež mam vybaveneho dr.Filkora.No trošku som sa bala aky bude pri pôrode,ale hlavne na ten personal,lebo čo všetko sa tu už popisalo,no hrôza.Možno viac som sa bala toho personalu ako samotneho pôrodu. 😲

zelka211
3. apr 2010

ahoj hanka,nechcem prehanat ale chodila som posledny mesiac do poradne k dr. Filkorovy a fakt je velmi zlaty....tiez som co-to citala o michalovskej nemocnici,zvazovala som dokonca Vranov, ale pri tomto doktorovy sa nemas coho bat....tento clovek srsal humorom aj ked mne do smiechu nebolo,snazil sa ma rozosmiat,...je to taky huncut....neboj nic...vybrala si si skveleho doktora...mala som teraz prve babo....porodna asistentka bola strasne fajn,mala som aj epidural a anesteziolog so sestrickou boli zlaty...nechcem prehanat ale mam len dobre pocity z porodnice v michalovciach...drzim palce a potom napis ako to dopadlo a ako sa ti pozdaval pan primar Filkor

hanka000
6. apr 2010

Ahoj zelka,no presne aj ja mam vybaveny epidural,tak dufam,že je to naozaj bezbolestny pôrod,ak ta môžem ešte poprosit,ležala si na obyčajnej izbe alebo si mala nadštandard,lebo vravia,že toalety a sprchy su tam v katastrofalnom stave.

zelka211
6. apr 2010

Ahoj Hanka,mala som nadstandard,myslim ze je to ovela lepsie....mas vacsie sukromie a nemusis sa delit s ostatnymi pacientkami o sprchu a toaletu.Katastrofalny stav to nieje ale predsa malo toaliet a vela pacientok....fakt ti odporucam nadstandard,kedy kolvek mozes prijimat na izbu navstevy...mas telku.chladnicku,sprchovy kutik....

hanka000
7. apr 2010

Ahoj zelka a prosim ta čo stoji izba,počula som,že je tam rozdiel či jedno alebo dvojpostelovu a po cely čas si mala maleho pri sebe?

zuzka0222
8. apr 2010

Ahojte zienky,aj ja mam len dobre skusenosti s dr. Filkorom a tak isto chcem rodit v MI. Ja viem,ze nemocnica nie je najnovsia,ale s personalom a doktormi mam len dobre skusenosti. 🙂

latvia
8. apr 2010

konecne sa to ubera tym spravnym smerom v michalovskej nemocnici 🙂

zelka211
12. apr 2010

ahoj Hanka,jednolozkova stoji 13eur,a dvojlozkova 17EUR....dietatko nemas cely cas pri sebe,kazde tri hodiny ti ho prinesu na izbu....nezabudni sa potom ozvat ako to dopadlo...drzim palce

hanka000
1. máj 2010

No baby už to mam za sebou.A pocity?Skvele!Nemôžem povedat na michalovsku pôrodnicu ani jedine zle slovo.Personal na jedničku,ako na pôrodnici,tak aj na novorodeneckom.Neviem odkial beru tie žienky take hluposti,že vraj konči pôrodnica a neviem čo o lekaroch.Pristup maju na urovni,ved musia aj oni sa spravat inak k rodičkam,lebo naozaj by im nikto sem nerodil,ale fakt môžem len odporučat michalovsku pôrodnicu.

zelka211
1. máj 2010

ahoj hanka,gratulujem a som rada,ze si bola spokojna s michalovskou porodnicou....moje pocity boli take iste..az mi bolo smutno ked som mala odist 🙂)) Aky bol primar? Skvely chlapik,ze??? Este raz gratulujem....

brisilda
1. máj 2010

kocky ja si myslim ze je to tak ci tak hrozne v tej nemocnici ja som tam rodila pred 7 rokmi a uz vtedy to bolo v kat. stave ☹ a zajednavat si porodnika a platit mu za to zaco ma zaplatene je alarmujuce a chore aj ked v dnesnej dobe uz asi normalne .Ja som rada ze tentokrat tam rodit nebudem nakolko sme sa prestahovali do ineho mesta tu je nemocnica na slusnej urovni hlavne co satyka porodnice no u nas stoji nadstandartka 30 € za noc 😀 😀 😀 inak drzim place kazdej tehulke co sa rozhodne rodit v Michalovciach ja by som tentoraz isla naisto do Kosic 🙂 ale som rada ze som sa coto dozvedela 😉

dinka24
4. aug 2010

ahoj, prosim vas, neviete mi povedat, kolko sa plati doktorovi za to, aby prisiel ku porodu?

lenkapalova
4. aug 2010

Ahoj ja mám termín teraz v septembri a tiež riešim podobný problém. Ja so rodila prvé dieťa v roku 2003, nedávala som nikomu nič, ale seetra rodila v roku 2008 tak davala 3000 Sk, a druhé v roku 2009 a davala 200 eur, ale záleži od lekára pri ktorom budeš alebo chceš rodiť.

lenkapalova
4. aug 2010

@dinka24 Ahoj ja mám termín teraz v septembri a tiež riešim podobný problém. Ja so rodila prvé dieťa v roku 2003, nedávala som nikomu nič, ale seetra rodila v roku 2008 tak davala 3000 Sk, a druhé v roku 2009 a davala 200 eur, ale záleži od lekára pri ktorom budeš alebo chceš rodiť.

madmazel123
5. aug 2010

ahojte baby,ja asi tiez pojdem v septembri zo seba vytlacit toho krpca 😀 povedzte mi,akeho doktora si vybavujete?? som pocula ze filkor je ok,ale ze tazko sa k nemu dostat...hlavne ked nemate znamosti.lenkapalova tak asi sa tam stretneme 🙂

lenkapalova
6. aug 2010

@madmazel123 Ahoj, no záleži kedy maš termín?Neviem, ti presne povedať či je Filkor Ok,každý má svoj názor na určitého lekára,ja som mala možnosť teraz k nemu chodiť,ale som sa rozhodla pre doktorku.Bola som totiž v Marci v nemocnici a vobec som snim nebola spokojná.Má taký odmeraný prístup.Ale zase možno keď si ho zaplatíš k porodu tak sa chová inač.Ale aj stým zase mala skúsenosti moja sestra minulý rok,že si ho vybavila a nakoniec ani ku porodu neprišiel lebo bol na dovolenke(a ani ju na to neupozornil že odchádza na dovolenku)tak si na rýchlo vybavovala Dr.Fantazírovú.A ku komu chodíš na poradne?

madmazel123
6. aug 2010

@lenkapalova cauko,ja mam termin az 3.10.aspon taky mi urcili najprv.teraz som v 32.tyzdni,ale babatko je velke uz na 34tyzden,takze je velka pravdepodobnost,ze sa narodi niekedy v polovicke septembra.asi mi budu upravovat povodny termin porodu.a pozeram ze ty tiez v 34tyzdni 🙂 aj ja som sa dnes dozvedela,ze vraj filkor nie je velmi spolahlivy...takze ozaj neviem.a ty ku komu pojdes rodit?? tu v MI budes??

madmazel123
6. aug 2010

@lenkapalova a inak na poradnu chodim k dr.rochovi.a ty?

lenkapalova
6. aug 2010

@madmazel123 Ahojky ja mám termín 24.septembra, ale podľa Dr.to bude skor,tak uvidíme.Ja budem rodiť tu v Michalovciach.Na poradne chodím ku Dr.Pirčovej,pri nej budem aj rodiť.

madmazel123
6. aug 2010

a ta dr.Pircova je dobra? ma ambulanciu v mi? chodi do nemocnice k porodom alebo tam aj robi? ci ako to je? ja uz by som lekara menit nechcela,len by som potrebovala odrodit pri niekom normalnom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre