Gynekológ - pôrodník v Bratislave

martinka016
16. okt 2013

Ahojte tehulky, viete mi poradit dobreho gynekologa-porodnika v Bratislave? Ja nemam v BA trvaly ani prechodny pobyt, je s tym problem aby ma lekar vzal ked nie som z BA? Platia sa na zaciatku alebo pocas tehotenstva nejake poplatky alebo je to hradene poistovnou?Dakujem za rady.

monulka82
17. okt 2013

Ahoj, no ja som velmi spokojna s mojou dr. Myslim, ze nema problem s novymi pacientkami 🙂 Ambulanciu ma v Ruzinove v poliklinike Atrium na Rezedovej 5. Co sa tyka platenia, mam pocit, ze sa plati iba vstupny poplatok a potom je vsetko hradene poistovnou. Ja som si akurat platila 1.usg, ktory mi mal potvrdit tehotenstvo a to 5 €, ostatne uz je vsetko plne hradene. Nezavisi, kde mas trvale bydlisko, ale ci si poistena na Slovensku 🙂 Inak moju dr. som si nasla cez stranku www.lekar.sk a mala velmi dobre referencie = veeela spokojnych pacientok aj mamiciek 😉 a mozem len a len potvrdit

kazunomiya
17. okt 2013

Ja chodim sem: http://www.feminatal.sk/uvod.html k doktorovi (sú tam traja lekári, ale najčastejšie on).
Ešte neviem, aký je pôrodník, ale moja doterajšia skúsenosť s ním počas tehotenstva je veľmi pozitívna.
Tento lekár môže byť pre teba zaujímavý v prípade, že si veriaca/pro life.
Platia sa nejaké veci, čo sú nad rámec poistenia, to by ti povedali konkrétne.
Vziať by ťa vzali, zatiaľ ešte nemajú plno - táto ambulancia je pomerne nová.

vejvass
17. okt 2013

@martinka016
@monulka82 Ahoj dufam ze nemyslis dr Raslovu na starnke jej svieti cez cca 90% ale teda fakt neviem akym zazrakom.Doktorka je mila ale iba v tedy ked zena nema ziadny zdravotny problem a hlavne ked tehotenstvo prebieha ukazkovo v tedy sa doktorka javi ako odbornicka.ALe ak ma zena v tehotenstve problem tak je to uz cele o inom.Ja som potratila uz 2 krat a ona mi na to povie ze blba nahoda?Posledna kontrola u nej po druhom potrate dopadla asi tak ze trvala cca ani nie 5 minut.Pozrela ma opytala sa ma ze kedy som mala poslednu mrchu aj to mi kricala do kabinky a kym som sa prezliekla uz mala vsetko natukane v PC a podala mi kartu ze vsetko v poriadku ze sa v decembri mozem objednat na preventivku.A to bolo vsetko.Absolutne sa nezmienila ze asi preco som potratila druhy krat co asi by este vyskusala poriesit so mnou alebo aspon nieco niake odporucanie ze ked budem znovu tehu ze co dalej absolutne nic nic nic.Vravim je mila aj mne sa tak zdala ked som ku nej nastupila ale akonahle som potratila prvy krat a povedala mi ze blba nahoda mala som dost fajn ale po druhom potrate tiez absolutne ziadny naznak chapania tak to je vela aj na kona.Proste katastrofa tot moja skusenost ☹

monulka82
17. okt 2013

@vejvass Ahoj, ano k nej. No pekne, ake su rozne skusenosti... Ja mam zatial a snad to tak aj ostane bezproblemove tehotenstvo... Hmmm, ale aj predtym, ked som k nej chodila a mala som problemy, vedela mi pomoct, poradit. Zvlastne... Ani sa mi verit nechce 😒 Vidis, ja mam s nou len a len dobre skusenosti. A chodis teraz k inemu dr? A ako sa dari?

vejvass
17. okt 2013

@monulka82 fakt je to rozne ale nikto nieje 100% no pocula som o nej fakt aj zle recenzie a najma este v cekarni ked robila na Bebravskej vo Vrakuni.No zatial nemam ineho lebo som potratila iba teraz v auguste a tak na kontrolu sa ku nej chodi az po prvej mrche po potrate a tu som mala teraz v septembri tak prednedavnom som u nej bola na kontrole.no a takto sa zachovala ☹ A este co sa mi nepacilo bolo ze ja po kyrete som dostala silny zapal tak som musela ist znovu do nemocnici kde som si polezala 5 dni este na 3 ATB a poslali ma domov s tym ze mi ma odsledovat CRP lebo je este pomerne vysoke a aj HCG do nulovych hodnot.V cakarni v bolestiach som si vyckala u nej myslim ze az 3 hodiny lebo v dnoch ked mala iba ambulanciu brala aj objednane pacientky ktore ma v ordinancnych hodinach ine dni a nakoniec mi po 3 hodinach aj tak povedala ze mam prist az po prvej mrche skoro ma piclo tak som sa jej opytala ze tam je napisane ze mi ma kontrolovat CRP a HCG a ona mi odpovedala ze to netreba ale ak velmi chcem ze mi to ma skontrolovat moj obvodak no cele zle akoze slzy som mala na krajicku 😔
Tak teda sa drzkajte a nak tehotenstvo prebieha aj nadalej bez problemov.Jaj a inak ona je len gynekologicka porody nerobi tak pa pa

monulka82
17. okt 2013

@vejvass Drzim palce, nech sa podari tehotenstvo a narodi sa zdrave babo 😉 a zmen gyndu co najrychlejsie, ked mas taketo skusenosti. Inak mozno gynekologovia v statnych nemocniciach by boli vhodnejsi, nakolko sa uz museli stretnut s hociakym pripadom, len tam je mozno tazko sa dostat...

vejvass
17. okt 2013

@monulka82 Dakujem jasne zmenim uz tolko hladam ze sa neviem ani rozhodnut 😀

jamnicka
26. feb 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

Baby prosím poradte dobreho gynekologa z BA ten môj má už tolko pacientiek ze je to tam ako na páse a mne sa to nepáci

ali223
3. mar 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@jamnicka s kde v BA by mal byt ten gynekolog blavu mas velku 🙂

flipflopi
5. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@jamnicka a chces nejakú sukronnú kliniku alebo chces gynekologa v nejakej nemocnici?

jamnicka
6. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@flipflopi nie sukromnu radsej nie to bude drahe takého aby bol zazmluvneny s poistovnami 🙂
@ali223 je jedno kde v BA bude nie som z blavy a auto mam 🙂

agnes9
9. mar 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

ja mám dobrého gynekológa ale je v Ružinove nevadí?

evicka547
10. mar 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@agnes9 aj ja chodím do Ružinova hoci nie som z BA gynekologa mam z tade ked ze tu u nas je len par ale ani jeden mi nie je sympaticky

yvik
10. mar 2015

A čo riziková ambulancia v BA. Poradte. V juni sa stahujeme do Blizkosti Bratislavy a neviem ci skor Samorin, Dunajska Luzna alebo BA. V juni budem v 6 mesiaci. Poradíte? 😒 .

dollynkaa
10. mar 2015

@martinka016 ja som chodila dr.Oros sukromna amb v petrzalke.odrodi ta v ruzinove

jamnicka
11. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@evicka547 a ku komu tam chodis ja som nasla na nete par doktorov ale sukromnu ambulaciu nechcem bohuzail na to nemam

evicka547
12. mar 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@jamnicka ja chodim do ružinova k doktorovi Millymi je veľmi milý a sympaťák 🙂 samozrejme je dobrý odborník a aj vysvetlí keď sa niečo deje 🙂

jamnicka
19. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@evicka547 a kde v ružinove ho nájdes? a má aj sono tento moj nemal a musela som chodit inde a dlho cakat

evicka547
23. mar 2015
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@jamnicka ambulancia je v poliklinike Ružinov 🙂 určite s ním budeš spokojná špecializuje sa ani na všetko kamoska k nemu chodi kvôli tomu že sa im už druhý rok nedarí mať dieťa

jamnicka
25. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@evicka547 super dakujem uz potrebujem ist predpisat si antikoncepciu 🙂

1veronika125
7. apr 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@evicka547 a prijíma aj nové pacientky? sice bývam v ružinove ale trvalé bydlisko mam inde tak neviem ci ma vezme

flipflopi
9. apr 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@1veronika125 no to najlepsie zistis ked mu zavolaš a sama sa opýtaš 🙂 majú aj internetovu stranku a tam je aj číslo 🙂

1veronika125
10. apr 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@flipflopi no ved zavolám ide mi aj o to ci robi 3D a 4D sono aj zenám ktoré nie su jeho pacientky

milica313
22. apr 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@1veronika125 robí ja som u neho bola na 4D sone kvoli vrodeným vadam a stálo ma to aj s popisom 50€ 🙂 taxa ako vsade inde

1veronika125
12. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@milica313 super dakujem lebo kamoska nie je z BA a nevedela zistit kto by jej spravil 3D 🙂

lilimoni
12. máj 2015

Ahojte. Poradite mi doktora v Ba? Mam doktora v Ruzinove. Celkovo som spokojna, len chceme babo a pri prvom tehu ma poslal na sono iba 2x 😖 Rada by som drobca videla castejsie 😀

agnes9
12. máj 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@lilimoni ja som bola na sone dokopy 3x so sonom to netreba prehanat ktoreho doktora mas teraz?

lilimoni
12. máj 2015

@agnes9 Mudr. Duda v Ruzinove. Netreba mi sono 15x ale aspon 5-6x by som chcela 🙂

vierkac
12. máj 2015

@lilimoni sono viac ako 3x za tehotenstvo vobec nie je pre dietatko zdrave. to ti povie kazdy normalny doktor, ktoremu nejde len o peniaze. ano, mnohi robia aj kazdy mesiac, ved co by platiacej mamicke pre radost neurobili. jeho dieta to nebude...

agnes9
12. máj 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@lilimoni Pokial je vsetko v poriadku tak sono netreba tak casto, geneticke vady a ine choroby sa aj tak najlepsie zistia z krvi a vies si predstavit ze by ti tie mikrovlny ci co to je davali do tela kazdy mesiac v podstate je to ako keby si chodila pravidelne na rengen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre