Mám šancu sa dostať k Prenatal Boxu?

misuka05
20. aug 2012

Môj dr.(MUDr. Ravinger) nedáva tieto boxy pre tehotné a keď som chcela aby mu to poslali z familyservice.sk tak mi napísali :"Dobrý deň,
bohuzial, Vas gynekolog s nami nespolupracuje. Prenatal box sa da ziskat vyhradne u gynekologa, pricom zavisi od neho ci ma zaujem tieto boxy mamickam odovzdavat alebo nie. Bohuzial postou tieto boxy nezasielame."
Dá sa niekde zohnať ten prenatal box? 🙂 Viem, že sú tam len vzorky, ale mňa by to potešilo.... 🙂

atomica87
20. aug 2012

to ci sa da zohnat aj nikde inde to neviem, ale ja mam presne tento isty, a je to nic moc. Je tam asi 7 vzoriek: Sudocrem, jedna plienka, avivaz, prasok, weleda, caro a meridol...vsetky vzorky okrem Cara su malicke, fakt jedno dve pouzitia, a k tomu je tam kopa reklamnych letakov. Podla mna sa ti jeho zhananim neoplati zabijat cas. V porodnici by si mala dostat druhy prenatal box, a ten by mal byt uz vacsi. Daju sa zohnat aj dalsie, jeden ti daju po narodeni dietatat po registracii v DM drogerii, a myslim ze jeden dava aj poistovna, ak nemas statnu

masinka
20. aug 2012

tak asi jedine ze by si zmenila gynekologa.... ale v porodnici potom dostanes taky podobny - klinik box... bolo v nom v podstate to iste - kopa letakov, nejake starsie vydanie babatkovskych casopisov, flasa mineralky , cumlik a vzorka sudocremu, avivaze a pracieho prasku pre babatka.... zaregistruj sa v DM ku, tam ti daju nejake vzorky 😀

gumidekmomo
20. aug 2012

ahpj tiez sa pripajam a veru nic moc tam neni ..cakala som toho viecej...

tilly24
20. aug 2012

tiez ti poradim to iste, zaregistruj sa radsej v dm, taktiez na web stranke, dojcenska vyziva.sk, hami.sk, hipp.sk,tam ti budu posielat ovela viac vzoriek ako bolo v tom kufriku, tam je len kopec letakov, flaska vody, plienka, cumlik a pero -nic moz, z tých web stranok dostanes podbradniky, ponozky, vzorky mlieka, kase - teda ovela uzitocnejsie veci a z dm dostanes kupony - tak to s aviec oplati.

uberfrau
20. aug 2012

ja som sa na to tešila, že čo tam bude a taká som bola sklamaná, keď som to otvorila :( 😀 😀

nikuska265
20. aug 2012

moja gynekologička to tiež nedávala,nič som nedostala u nej počas tehotenstva,ale ako tu čítam, tak toto isté dostaneš potom aj v pôrodnici. a ako písala tilly24,tak zaregistruj na rôznych iných stránkach tykajúcich sa tehotenstva,výživy, detičiek...... takto dostávam každý mesiac rôzne vzorky a podobne,vždy to poteší 🙂 raz krémik, raz hračka, raz mliečko, kaša.....

traktor
20. aug 2012

jeden som dostala u svojho lekara, jeden v pôrodnici, jeden nam dala poistovna, jeden v DM..v kazdom bolo nieco ine..najlepsi bol ten v nemocnici..to bola taka ruzova taska + papierovy box..a ked pozriem co bolo vo vsetkych spolu, tak to bola vcelku riadna kopa..cez male ale aj velke vzorky krem na ritusku, bradavky, avivaz, plienky, prasok na pranie, jar, domestos alebo nieco take / tu som sa aj pousmiala, bolo to velke balenie, a dostala som to v nemocnici..ze nas tak zasobili, ze handru do ruk a môzme im to tu aj vydrhnut 😀 /,cumliky, podbradnik, 3 detske flase,1 avent poharik s vrchnakom, detske vyzivky- v skle aj take v kelimku, detsky napoj, caj na kojenie..rôzne zlavove kuponiky, knizky / tie sa predavaju aj tu v bazariku 😀 /, vzorky mlieka, flasa dojcenskej vody a casopis dieta

maslenka47
20. aug 2012

a mne nedal nikto nic, akurat v nemocnici pol roka stare cislo dajakeho casopisu :D

sisaha
20. aug 2012

v porodnici dostanes, a teda z DM-ky som okrem uvodneho boxu a kuponov na vyrobky, ktore som ako naschval nepouzivala a teda nepotrebovala, nedostala nic.

veronm
22. sep 2012

mamicky, ktore ste poistenkyne Dôvery, kedy ste dostali Prenatal box?

zabazelena
22. sep 2012

nic take som od Dovery nedostala ☹ mala som???

lejlla
22. sep 2012

ja som dostala 2 boxy v dovere

salma22
22. sep 2012

ale taky podobny balicek dostanes aj v porodnici 🙂

macik061
22. sep 2012

Ja som registrovaná na všelijakých strankach a dodnes mi nič neprišlo;(

janus32
23. sep 2012

darujem ti ho,ak ho chces🙂ved tam nic take nieje-volakedy tam bolo toho viac.A ozaj v nr v nemocke som dostala po porode dalsi🙂

babubabu
19. nov 2013

caute, prave som sa po precitani vasich rad zaregistrovala na tri stranky 🙂, uz sa tesim na reklamy v mailovej schranke 🙂. vzorky si treba objednavat, alebo budu chodit automaticky? dik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre