Máte už zbalenú tašku do pôrodnice?

marienka_baby
29. aug 2012

Ja som v 32. tyzdni a tasku zbalenu este nemam ale už nad tým premýšlam....
Kočík by som chcela kupiť na druhý mesiac no neviem či to je spravne kupovať dopredu co vy nato?

epsonka45
29. aug 2012

@marienka_ja mam terminy dva jeden 22.oktobra a druhy 1.novembra a ja uz mam skoro do nemocnice vsetko kupene len to treba zbalit a potom pri odchode dolozit len potrebne veci

ikke
29. aug 2012

@marienka_baby neplanujes zakladat na kazdu otazku ohladne tvojho tehotenstva novu diskusiu, vsak? 🙄
spytaj sa tu
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/budeme-mamickami-v-oktobri-2012/

lucinocka
29. aug 2012

dnes som zbalila posledne veci🙂 plienky a masticku na bradavky🙂 ale my nastupujeme uz od pondelka do nemocky pod dohlad🙂

nicebaculka
29. aug 2012

ja som mala kočík kúpený ako prvý ešte ked som bola v 5.mesiaci.... :D .... postielku a pod veci som nakupovala teraz posledny mesiac a veci do porodnice som si balila dnes 🙂

manittu
29. aug 2012

ja nemam nic zbalene a malo kupene 🙂 mame postielku, vanicku, drogeriu, hlboku vanu na kocik a autosedacku, plienky a par veciciek....straasne vela mi este chýba ako pre babo na oblecenie kedze to uz bude zima (oktober-november) tak aj pre mna vsetko ( nemam nic ) ale uz tento mesiac idem pokupit...neviem kedy balit, neviem ani poriadne co zbalit ked cakam prve babatko...kocik mi muz kupi az ked sa malý narodi, ked budem v nemocnici, on ho zatial posklada 🙂 Zalezi na tom ci kupujes pouzitý vtedy je dobre mat ho dopredu ako kupovat nieco narýchlo spod ruky, ak nový tak staci zajst, vybrat alebo mat vybratý, zistit dodaciu dobu a poskladat 🙂 My sme riesili preto autosedacku a vanicku na kocik tento mesiac lebo sme kupili spod ruky, mlo pouzivane za dobru cenu, ale kocik ako konstrukciu ( sportový ) kupime nový.... 🙂

dejka77
29. aug 2012

My sme sa nedavno stahovali, este som sa z toho nespamatala 🙂 a pri malej nemam cas davat veci do poriadku takze nemam nachystane nic 😝 . Nemam kupene plienky, kocik pre 2 deti tiez este nie kedze sa neviem rozhodnut aky presne. Tasku nie je problem zbalit, ale ani to este samozrejme nemam.
Ale v pohode si to uz mozes nachystat, aspon budes mat pokoj a kocik by som uz urcite kupila.

marienka_baby
autor
29. aug 2012

ikke neboj sa nie

manittu ja mam tiež malo veci pre babatko 😖 kocik som planovala kupit az po porode kedze mam trosku obavy ako to dopadne ale nechcem byt poverciva lenze ako tak rozmyslam tak kocik viem aky chcem presne takze je jedno ci ho kupim teraz a aspon budem mat pokoj .....kupim a odlozim do svokrovcov inac aj postielku sa chystam kupit ....plienky a vybavicku este nemam a do nemocnice mam vsetko prichystane len to este nie je v taske heh

bea777
29. aug 2012

Joj ja už mám všetko zbalené včera som sa balila a dnes mam termín a nič tak asi ešte počkám🙂))) Kočiarik som si kupovala pred mesiacom.... Ja mám pre ďubika veci až sa mi zdá že veľa ale nevadi čo stihne vynosit stihne čo nie tak ostane druhému ak toto prežijem 🙂)))

katren
29. aug 2012

@marienka_baby Ja som mala pri prvych dvoch tehu zbalene vsetko v 4.mesiaci, kedy som sa zacala otvarat, takze som ni nenechala na nahodu....pri tomto tretom to nejako flakam a balim tento tyzden....

sjuz
29. aug 2012

@marienka_baby kocik som kupovala dopredu, lebo sa na neho cakalo, no a v obchode nam ho nechali az do porodu, ze to tak robia. Cize manzel ho bol vyplatit a vyzdvihnut az ked bola mala na svete... Ostatne veci sme mali nakupene, postielku sme skladali par dni pred porodom.
No a teraz som skoro 38.tyz a tasku som este balit nezacala, ale mam to predsavzatie ze tento tyzden, tak este mam par dni...

sandrika1986
30. aug 2012

Pri prvm tehotenstve som mala zbalenú tašku v 36.tt a teraz pri druhom som si ju zbalila v 37.tt. My sme kupovali kočík dopredu asi v 6 mesiaci tehotenstva, vaničku, oblečenie, kozmetiku sme tiež kúpili počas tehotenstva.

alexxxi
5. sep 2012

ja som v 34tt a uz tiez tento tyzden sa xcem pobalit ....nex moj potom nestresuje lebo urcite polku veci by zabudol 😀 kočik som kupovala este v 5.mesiaci mali na vsetok tovar v obxode zlavu a dostali sme aj k nemu letny set....tak sa oplatilo🙂 a veci postupn pocas tehotenstva sme dostali od jednej babky kt. ma babyshop a vyznasa....a od druhej kt. je to prve vnuca tak sa venuje nakupovaniu naplno.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre