MUDr. Baško z Bánoviec nad Bebravou

zuziklc29
10. nov 2011

krasny den babenky . . . .kto chodi ku panovi doktorovi a byva niekde pri mne? ja som mala uz dvoch lekarov a mozem vam povedat,ze konecne lekar ktory vie co robi a otvorene . . .je v tom dobry . . .za dva mesiace mi porobil vysetrenia,ktore moj ex lekar nedokazal urobit za sedem rokov . . .len antikoncepciu mi daval a nic viac . . . . . .potom vyvolavacku a dovi dopo . . .a keds om sa rozhodla odist este sa trochu urazil.Teraz chodim do Banoviec je to nejakych 20km ale som spokojna.Tak dufam,ze otehotnieme s manzelom.Uz to veeelmi chcem, 😉

kocurcek
2. feb 2012

@emilly U Dr. Baška je to teraz tak, že majú s Dr. Rákošovou rozdelené ordinácie...pani Dr. Rákošová je super, poznám ju z nemocnice.

zuziklc29
autor
13. feb 2012

@matusvocik dobru skolu a este to ma aj v krvi :D gratulujem ku syncekovi . . . . .ja tam zvyknem lustit sudoku,takze zienky ak tam uvidite blondinku co ma sudoku v ruke to som ja 😀 pan doktor je suúper.toto je moj treti lekar a som s nim spokojna . . . .aj ked som potratila ale aspon som mala moznost byt tehotna,aj ked len chvilku no viwm,ze sa to da . .doteraz som to ani len netusila . . .som s nim velmi spokojna

zuziklc29
autor
13. feb 2012

@lynette05 a co pekneho mas? podelis sa s nami? myslim o skusenosti a ak chces aj vsetkym co si si presla . . . . inak ta vitam medzi nami

zuziklc29
autor
13. feb 2012

@emilly pani doktorku nepoznam . . . .ta sestricka tmavovklasa je prijemna len skoro rano. . . . .inak pozdejsie smola . .radsej sa ani nerozpravat 😀

zuziklc29
autor
13. feb 2012

@emilly kocka ty sa nam potom ohlas kedy si porodila a ako sa citite obaja . .ale hlavne ci to bude dievcatko alebo chlapcek 😀 tesime sa a nezabudni na nas . . . .

monmud1981
13. feb 2012

zienky, ja na dr. Basku tiez nemam zleho slova, ja osobne som k nemu chodila asi len 5 rokov pocas vysky a ked som sa vydala a byvali sme v BB, tazko sa mi dochadzalo, tak som si prehodila kartu do B.Bystrice,ale mamina k nemu dochadza este aj zo ziliny, lebo nanho neda dopustit. Dokonca ma rok po potrate prijal u seba v ordinbacii (uz som nebola jeho pacientka) a poradil, co a ako. Vzdy ma necha pozdravit a vzdy mal neskutocne dobry pristup, negativum je len to, ze ma straaaaasne vela pacientiek,ale to je signal toho,ze je fakt dobry 🙂

zuziklc29
autor
16. feb 2012

@monmud1981 to je pravda co sa tyka pacientiek . . .vyhoda je aj to,ze v stredu robi poobede,cize zienky ktore nestihaju z prace tak v stredu maju cas. ja som sa odhlasila z Lucenca a prestahovala som sa do partizanskeho aby som nemusela tolko cestovat a hlavne v takomto pocASI. . . . . 😉

marakoli
17. apr 2012

aaaahojte. Aj ja chodím k MUDr. Baškovi a som s ním nesmierne spokojná, jeden príjemný, milý a ľudský prístup k ženám. Čo sa týka sestričiek, tak tá tmavovlasá je fakt trochu nepríjemná, ale tá druhá ju zatieni. MUDr. Rákošová mi robila už 3x sono a je veľmi milá a veselá. A normálne aj rozmýšľam, že pôjdem do Bánoviec aj rodiť.......pred 13-timi rokmi som tiež v BN rodila, ale ešte v starej nemocnici hore. Takže uvidíme 🙂))

jajka68
16. máj 2012

@marakoli ahoj, prosim ta nevies ci dr. baska alebo jeho dcera robia aj morfologicky utz pacientkam, ktore nepatria jemu? diky za info

marakoli
17. máj 2012

@jajka68 ahoj....to ti veru neviem, zavolaj mu a povedia ti

anetkaadamko
18. máj 2012

@emilly ale ako doktorka je dosť pofiderná.......mne to tálne zvrzala pôrod a niekolkým ďalším čo poznám...........mala by ísť robiť radšej na patológiu......Dnes lutujem, že som na ňu nedala sťažnosť........

emilly
18. máj 2012

@anetkaadamko teraz neviem, ktoru dr. myslis - rakosovu alebo baskovu?

anetkaadamko
22. máj 2012

@emilly baškovú

mirka007
1. jún 2012

Ja som chodila k doktorovi Baskovi dlho a je naozaj skvely,nemozem krive slovo povedat.
Co ale nemozem povedat o jeho dcere,ku ktorej by som uz v zivote nesla!
Zijem v Londyne ale ku gynekologovi som si vzdy chodila pekne domov na SR k dok Baskovi.A mala som podozrenie ci nie som tehu lebo mi dlho meskala menstruacia ale testy boli stale negativne,tak som sla na SR ale zrovna vtedy neordinoval a bola tam jeho dcera,ho zastupovala.Tak som sla aj tak ale prvy a posledny krat !!!Pytala sa ma len ci som si robila test a ze ako vysiel ,ja reku robila som si asi 5 testov a vsetky negativne.Tak mi automaticky dala pichnut injekciu n vyvolanie menstruacie a predpisala lieky aby som dostala menstruaciu.Bez toho aby mi urobila nejaky scan alebo odber krvi !Drzala sa len toho ze moje testy co som si robila doma boli negativne.Takze mi pekne pichli injekciu ,lieky som zacala brat ( a to mi povedala ze do 7 dni urcite dostanem menzes ) ubehlo 14 dni !A menzes nikde ,podotykam ze sex s manzelom som pocas toho nemala lebo mi stale bolo nejak divne.A potom mi to nedalo urobila som si dalsie testy a vsetky pozitivne !!!Takze vlastne ja uz som tehu bola ked som bola u nej v ordinacii ale bola som len na zaciatku tehu a hcg bolo nizke takze mi neukazovali testy ze som tehu.No katastrofa !Keby mi vzala vtedy krv alebo urobila scan urcite by videla ze tehu som ale to ona neurobila,miesto toho pichla vyvolavacku s ktorou ako mi bolo povedane mi mohla kludne sposobit potrat kedze som uz tehu bola!Ale chvalabohu moj syslik sa drzal ako kliest a narodil sa krasny a zdravy .To je moja skusenost.Ale ako hovorim pan Doktor Basko je na jednotku !Ale jeho dcera never ever.A to mala este gelove nechty a rukach dlhe jak slak!

suzanx
17. sep 2012

Ahojte, snažíme sa z manželom otehotnieť. Čítala som že doktor Baška by stým vedel pomôcť. Neviem ako to funguje, či on robí nejakú poradňu ohľadom toho, alebo sa musím odhlásiť od svojho gynekológa.Neviete mi prosím poradiť. ďakujem

andy175
26. sep 2012

@suzanx Ahoj! ja mám ten istý problém ako ty. My sme navštívili doktora Baška v decembri a od vtedy k nemu chodí. Je super a snaží sa nám takisto pomôcť. chodila som ku gynekológovi do Topoľčian a od neho som si musela zobrať aj kartu. Ale tento doktor je super! Takže sa nemáš čoho báť... 🙂

zuziklc29
autor
24. nov 2012

@suzanx on je dobry v tom co robi,verim ze sa Vam to podari . . .pomohol vela zenam uz 😉 ani sa nenazdas a budes mat v brusku najomnika 😀

missroma
8. aug 2015

Zdravim vsetkych mam otazku ak bude vediet niekto odpoved tak poprosim . Mam kamaratku ktora neviem ci bola naozaj tehotna chcem vedidt jedno rano mh povedala ze zacala krvacat a ze ash potqratila ja si myslim ze keby bola tehotna tak neddvhla by 50l sud s vodou aj ked dvihla tak na mieste by potratila si myslim na druhy den isla kud 6ktnrovi bola tam desatminut prisla a povedala ze potratila a ja ze preco tam neznstala ako v nemocnici aby jej ten mrtvy plod vytiahli a ona povedala ze dali mi injekciu a ze ostatok jej vypadne sam a ze mala 6stat vnemocnici ale ze podpisala reverz.ja si opravdu myslim ze tehootna nebola vobec to bolo len oklamanie mojho kamosa lebo keby bola tak to mrtve dieta jej musia vybrat a po troch hodinach mnhla ist domov aspon si ja myslim neviem ako vy

stevvvka
12. máj 2016

@mirka007 je to styri roky stary prispevok, asi nezareagujes, ale pre ostatne baby...doktorku baskovu nepoznam, nikdy som tam nebola. Ale vyvolavacka.na menzes neuskodi, ak si tehotna, naopak! Neviem, odkial si mala info ze sposobuje potrat...ak si tehu a dr da vyvolavacku, iba to posilni maternicu aby sa babo udrzalo.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy211
30. jan 2017

No ja sa na lekárov nemôžem sťažovať, horšie je to už s organizáciou v ambulancii a jedna sestrička je tam dosť nepríjemná a viac žien čo poznám , sa na ňu sťažuje. Drahá naša Beatka ( aby ženy vo vysokom štádiu tehotenstva a pomaly už rodiace nechala čakať to je vrchol a ešte má blbé reči, a a ešte aj poza dvere ..a na mňa tiež to isté...).čiže ...asi tak.Zakaždým mala nejakú trápnu poznámku.Nechápem ľudí čo takto robia v zradvotníctve a pritom nemajú vzťah k tomu.

lussy211
30. jan 2017

@stevvvka Dr Bašková je veľmi milá a dobrá, ochotná.Jednoznačne bez obáv takisto ako pán doktor.

anjelik86
27. feb 2017

@zuziklc29
ahojky,A treba sa tam prezliect v tej miestnosti,abo staci ked sa prezlecem v ordinacii?

zuziklc29
autor
6. mar 2017

@anjelik86 v tej kabinke sa prezlieka. Tam si davas aj topanky tie prezuvky

lussy211
6. mar 2017

@anjelik86 hlavne sa prezujte aj keď idete len na odbery lebo sestrička je značne nervozna keď porušíte jej pravidlá..

anjelik86
7. mar 2017

Ďakujem lussy211 za info

anjelik86
7. mar 2017

@zuziklc29 ďakujem za info

lucka313
8. mar 2017

Chcem sa spýtať na 3D sono čo robí že aká je cena?

lucka313
19. apr 2017

Ktorá chodíte k Dr. Paulovi do Banoviec a čo na nho hovoríte ste s ním spokojné?

stevvvka
24. apr 2017

@lucka313 ja som strasne spoojna s jeho pristupom, mily, ludsky, tak nejak dokaze odstranit napatu atmosferu z toho, ze si hola na koze...
ale napriklad mne daval furt ladevitu, doplnok pre tehotne, a potom mi primar povedal, ze to je len biznis, ze sa z toho rodia velke babatka...potom som to uz od paula nekupovala. ale asi kazd lekar chce nieco predat, mas moznost odmietnut...
ale velmi mi aj pomohol s poistkou, od poistovne furt ziadali nejake potvrdenia a on povedal, ze on im posle jeden papier a viac nech nic neposielam.
podla mna je super. ale ma take starsie vybavenie, tak to je take minus pre niektorych.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre