MUDr. Baško z Bánoviec nad Bebravou

zuziklc29
10. nov 2011

krasny den babenky . . . .kto chodi ku panovi doktorovi a byva niekde pri mne? ja som mala uz dvoch lekarov a mozem vam povedat,ze konecne lekar ktory vie co robi a otvorene . . .je v tom dobry . . .za dva mesiace mi porobil vysetrenia,ktore moj ex lekar nedokazal urobit za sedem rokov . . .len antikoncepciu mi daval a nic viac . . . . . .potom vyvolavacku a dovi dopo . . .a keds om sa rozhodla odist este sa trochu urazil.Teraz chodim do Banoviec je to nejakych 20km ale som spokojna.Tak dufam,ze otehotnieme s manzelom.Uz to veeelmi chcem, 😉

andy175
12. dec 2011

@zuziklc29 Ahoj! aj ja som sa dala preradiť k doktorovi Baškovi. V pondelok by sme mali ísť s manželom na "úvodné vyšetrenia". Ešte sa najskôr musím objednať. Už sme u neho boli len na takom pohovore a tak. Mám za sebou už dve neúspešné IVF. Počula som od viacerých, že im pomohol otehotnieť. Tak dúfam, že aj nám pomôže.

zuziklc29
autor
13. dec 2011

@andy175 ahoj,ja si myslim,ze Vam pomoze,ja ku nemu idem v stredu alebo vo stvrtok.Lebo ja pre istotu nemam menstruaciu a momentalne mi meska . . . . .no tehotna urcvite nebudem kedze nemam ovulaciu . . . . . .on je velmi prijemny clovek

andy175
13. dec 2011

@zuziklc29 ahoj! no ja idem k nemu v pondelok. sme sa dnes s manželom objednali. no tak verím, že nám pomôže!!! a veru, veľmi príjemný človek... 🙂

kakatka1
13. dec 2011

Pana doktora mozem len a len doporucit......skvely clovek!!! 😉

zuziklc29
autor
13. dec 2011

@andy175 tam je to super aj kvoli tomu,ze ked sa objednas na urcitu hodinu tak tam aj pojdes . . . . .mas tam velku cakaren a take dve male miestnosti.tam sa prezlecies a pojdes dalej . . . . .hned sa postav tam ku dveram . . .ak si objednana nemusis cakat . . . . .

zuziklc29
autor
13. dec 2011

@kakatka1 ahoj,aj ty ku nemu chodis? ano je prijemny a ma velmi krasny pristup ku zenam . . .len ta jedna jeho sestricka . . . .to je uzas . . . .

andy175
13. dec 2011

@zuziklc29 no ti musím povedať, že ja som tak čakáreň, teda tie miestnosti na prezlečenie ešte nevidela, že je to vlastne ešte pred ambulanciou kde sú sestričky. a som si všimla že sa tam ženy prezliekajú do sukien. to je pre mna novinka. No ved to, mne sa tam nechce vyčakávať a navyše sa musím ponáhlať do práce do BA. Ja som z Topoľčian, tak to mám do tých Bánoviec blízko, ale potom ta cesta do BA a navyše v pondelok, radšej si to nechcem ani predstaviť. a tú sestričku myslíš taku tmavovlasu vo vrkoči, taka štyridsiatnička asi (teda neviem odhadnuť vek) 🙂 dnes som volala s jednou a ta bola veľmi mila a zda sa mi že bola aj staršia.

kakatka1
14. dec 2011

Ano chodim k nemu a po vsetkych strankach mozem len a len odporucat. A ta sestricka........asi mala zlu naladu, inak je fajn. A setsricka Emka na jednotku!

mirka321
14. dec 2011

ahojte,
ja tiež chodím k dr. Baškovi
mám za sebou IVF, po ktorom bolo tehotenstvo v 10tt - skončilo zamĺknutým potratom
teraz som mala 2x KETká
a dr.Baško je naozaj odborník, vie čo robí , takých by malo bať viac
pekný deň 😉

zuziklc29
autor
14. dec 2011

@andy175 ja som sa tiez stretla s tymi miestnostami len tu a prezliect do sukne.je to zaujimave,ja som z Partizanskeho ale vec sa ma v tom,ze ja robim v rakusku. Takze babo aj chcem len tie vajcia sa nevedia zobudit.a ano myslim tu tmavovasu.teraz si mala asi stastie na tu blondinku 😉

zuziklc29
autor
14. dec 2011

@kakatka1 ja som nemala stastie na tu tmavovlasku,ze by mala dobru naladu.Raz som tam prisla o pol jednej.zeny sa predbiehali a kym som prisla na rad boli dve hodky.A ona ma zdrbkala,ze som prisla neskoro . . . .tak som radsej nepovedala nic.

zuziklc29
autor
14. dec 2011

@mirka321 pekne Ta tu vitam . . .kocky prepacte ale ja nie som nejaka zbehla . . . . .ale tie IVF alebo KET. . . ☹ prepac . . . . .vysvetlis mi to prosim? dakujem . . . .

mirka321
14. dec 2011

@zuziklc29 IVF je umelé oplodnenie
a KET je transfer - /vloženie/ rozmrazených embryjok, ktoré zostali po IVF po umelom oplodnení
a embryjka sú oplodnené vajíčka, samozrejme mimotela ....
a ďakujem za privítanie 😉

zuziklc29
autor
14. dec 2011

@mirka321 ja Ti dakujem za vysvetlenie. mozem sa opytat,ved aj tak je toto otvorena tema . . . .chcem sa opytat aky bol u vas problem ked ste sa rozhodli na umele . . .ja nemam vajcia a tiez som premyslala nad umelym.teda nemam ovulaciu a ani menstruaciu. ☹

andy175
19. dec 2011

Ahojte! tak dnes som bola u pána doktora ráno o oštvrť na sedem a už tam bolo nenormálne veľa ľudí. Ešte že som bola objednaná! ale inak super, veľmi príjemný.... vyšetril ma a na budúci mesiac pôjdem na odbery krvi a potom pravdepodobne znovu na laparoskopiu... a to som myslela, že to už nikdy nebude musieť absolvovať... ale neva, ak mi to pomôže otehotnieť podstúpim hocičo... 😉

zuziklc29
autor
5. jan 2012

@andy175 pekne Ta tu viiitam. .. . . .ja osm tu dlho nebola lebo pracujem mimo sk . . .mozem sa opytat ta laparoskopia ,ked si ju absolvovala boli to alebo po nej normalne fungujes? ale hlavne kvoli comu ti ju robili . . .mna tiez caka ale mam trochu obavy tak preto sa pytram . . . .ja mam vela cyst tak aj kvoli tomu mi ju ide robit

andy175
6. jan 2012

@zuziklc29 ďakujem za privítanie. Ja som už na jednej laparoskopii bola pred rokov v októbri. Ňou mi vtedy zisťovali priechodnosť vajcovodov. No tak nič príjemné to nebolo v ten deň som ja osobne mala bolesti a take tlaky v podbrušku. Ale na druhý deň bolo lepšie. Ale či sa dalo nejak normálne fungovať, tak v rámci možností ano. Máš štichy na troch miestach tak si musíš dávať pozor. A teraz keď mi odoberú krv počas tohto mesiaca, tak sa znovu stretnem s doktorom a ten povie ako ďalej. Ale povedal, že laparoskopia znovu určite ale teraz na vyšetrenie maternice. Tiež mám cysty z endometriózy tak tie sa tiež musia odstrániť. Len ma trošku hnevá, prečo ma môj bývalý doktor, keď som išla prvýkrát na laparoskopiu neodporučil aj na tieto vyšetrenia. ale tak čo už. a nevieš náhodou, doktor Baško ma potom objedná niekam do nemocnice alebo sa budem musieť objednať niekam sama. a kam ideš ty na laparoskopiu?

zuziklc29
autor
6. jan 2012

@andy175 ved to ze netusim . .len mi povedal,ze mala by som ist ale ze kedy a kde to nie . . .a este ked mi budu robit laparku tak mi chce vziat vzorku maternice.moj stary lekar to je kapitola na dlho.on mi len predpisoval lieky a to je cele.a Basko vzdy ked tam pridem tak ma da na sono a pozera ma.my sme sa s mojim muzikom dlho netesili.po tyzdni som potratila.teraz mam ist ku nemu ze co a ako dalej.nedame kavu? 😀

andy175
9. jan 2012

@zuziklc29 ahoj, veľmi rada by som dala kávu, ale ja pracujem v BA a len cez víkendy chodím domov do Topoľčian. 😅 inak nevieš mi prosím ťa poradiť, lebo myslela som že dnes dostanem ms a pôjdem na krv lenže stále som nedostala. a na krv mám prísť 1-3 deň cyklu. ja som chcela ísť na krv teraz vo štvrtok ale volala som sestričke a tápovedala že vo štvrtok nie, lebo že majú tehotné. ale povedala že v stredu môžem. no lenže ja som pozerala na nete, že v stredu robia od dvanástej. Sestrička ale povedala že odbery robia ráno. Teda dúfam, že sme sa s nou pochopili. Určite berú krv aj v stredu? ráno od 6,30?

emogeon
9. jan 2012

baby, kamoska k nemu dlhe roky chodi a je velmi spokojna s nim

zuziklc29
autor
9. jan 2012

@andy175 myslim si ze urcite . .tam by mali byt . . .ak mas ist na krv 1 a 3 den tak jednoducho odber musia robit kazdy den . .len sestricky sa menia . . . .to som zvedava co ti povedia . . . .

zuziklc29
autor
9. jan 2012

@emogeon viiitame ta tu 😀 a uz ma babatko?

andy175
9. jan 2012

@zuziklc29 no ved ja si tiež myslím ale chcela som ísť vo štvrtok a ona že to maju tehotne. ale nebola moc príjemná. ako keby ani nechcela so mnou hovoriť. Tak dúfam, že keď sa tam v stredu z BA dotrepem, tak ozaj budu rano robiť odber, lebo inak neviem. no som zvedavá aj ja

zuziklc29
autor
12. jan 2012

@andy175 ja som bola vecer o siestej ale bola som objednana takze sa to dalo . . .ja som ani nevedela ze on robi od dvanactej . . . . .to sa s tebou asi bavila ta tmavovlasa . . . . .ona je taka ze ked volam ani sa neozve a polozi telefon . .alebo len povie zavolajte neskor a svac telefon . . . .takze asi tak . .potom daj vediet ako si dopadla . . . .

matusvocik
13. jan 2012

ahojte, ja k chodim k panovi doktorovi už asi 13 rokov a vďačim mu za 8 mesačneho zdraveho synčeka. chodi k nemu sice vela žien, nie raz sa mi stalo že som tam sedela od pol siedmej do 13 alebo aj dlhšie....ale stoji mi to zato...prečitam si časak a hotovo...keby som si mala vybrať radšej tam budem sedeť dva dni ako sa dať vyšetrovať šarlatanom. a jeho dcera maria robi sono u neho...je nenormalne mila a šikovna tiež....takže ani u nej mi nevadi vyšetrenie - však ma dobru školu 😉

lynette05
22. jan 2012

Ahojte....chcem len potvrdiť že doktor Baško je užasny ......taktiež mi dopomohol k otehotneniu.....a som mu za to velmi vdačna..... 🙂

emilly
23. jan 2012

Ahojte, taktiez mozem dr. Basku len odporucat. A k tym sestrickam, su tam dve - Emka (ma take svetlejsie vlasy, a okolo 50 r.) ta je uplne super, hocikedy clovek pride. Ta druha (tmave vlasy) ta je stale neprijemna, neochotna. Ale tak clovek si nenavybera. Chcela by som sa opytat, ci nemate niektora z vas skusenost s Dr. Rakosovou, ktora tam tiez robi ?

andy175
25. jan 2012

@emilly ahoj! no tak s tými sestričkami s tebou úplne súhlasím, svetlé vlasy - príjemná a tá druhá, také správanie som ešte u sestričky asi nevidela. Ja tú doktorku tam nepoznám, ale naposledy keď som bola v čakárni u doktora, tak ju chválili, lebo bolo vela ľudí k doktorovi, tak išli aj k doktorke a fakt ju chválili. a chcem sa spýtať vo štvrtok je tam vraj doktor Majerčík a doktorka Bašková. tá doktorka bašková je jeho žena či? a doktor majerčík je tam len vo štvrtok? on ma operoval v Prázdnovciach ak je to on.

vjejka
25. jan 2012

tento doktor má určite ženu lekárku, ale neviem presne čo robí... môžem zistiť doma, lebo doktorovi rodičia sú známi mojho tatina🙂

emilly
25. jan 2012

takze baby 🙂 Dr. Basko urcite nema zenu lekarku 🙂 viem kde a co robi, ale to myslim nie je podstatne. Dr. Baskova je jeho dcera, robi na v TN na gynekologii a chodi otcovi pomahat. Nakolko je to moja spoluziacka tak viem, ze to jeho zena urcite nie je 🙂. Dr. Majercik tam uz myslim nerobi, aspon podla mojich informacii, teraz je tam miesto neho Dr. Rakosova.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre