Plánovaný cisársky rec, Kramáre

mawka
2. máj 2019

Ahoj maminy, nedopatrala som sa, ale zaujímalo by ma, v ktorom týždni vám robili plánovaný s.c. na Kramároch ak bolo všetko ok. Ďakujem ♥️

barus26
2. máj 2019

@mawka ahoj, mojej segre robili v 38tt, všetko bolo Ok akurát mala bola koncom panvovym 😊

darci17
2. máj 2019

@mawka ja som mala pred mesiacom. Ukončený 38 tt. No puchla som a mala bielkovinu v moci. No ukončený 38 tt robia bežne, už je babo donosene. Jeden deň sekcia, do druhého dňa na jis, potom oddelenie šestonedelia, ešte jeden deň bez bábätka, další deň ráno donesú a už nezoberú🙂. Veľa šťastia

mawka
autor
2. máj 2019

@darci17 ďakujem, ja už idem na tretí s.c., ale prvý bol akútny, druhý som prenášala, hospitalizovali má a tam rozhodli, že teda bude s.c. a to sa udialo všeto behom troch dní v 41.tt 😁 a teraz už je jasné, že musí byť plánovaný s.c. len som chcela presne takéto čerstvé info, aby som vedela kedy cca môžem očakávať že naplánujú. Takže keď od ukončeného 38.tt takže to bude v rozmedzí posledné májové dni a prvé júnové. No bodaj by ukončili na 38tt lebo teda neviem, či to tá moja jazva udrží po predch.dvoch sekciách. Plus mám vek (39), pridavnu placentu a dlhodobo nízke trombocyty. 14.5. idem na monitor, ani neviem potom či má dajú na rizikovú poradňu lebo som bola riziková celé tehu. Vôbec netuším. A to idem na Kramáre rodiť tretí krát 🤦 sa cítim ako nováčik 😁

darci17
2. máj 2019

@mawka chápem, ja mám 42 rokov. 17 a 10 ročnú dcéru. Teraz v apríli sa nám narodila tretia dievka. Mna rodil Cunderlik, spokojnosť. Všetko si pamätám. No maternica už bola deravá:(. To bola malička 48 cm a 2850 g. Prvé dni po sekcií, žiadna sláva. Ale každá sme iná.

barus26
2. máj 2019

@darci17 tak to je sranda, moje krstniatko malo presne na chlp tieeee iste miery 😊

mawka
autor
2. máj 2019

@darci17 no šak to, že práve preto neviem, či to bude k 38tt alebo potiahnu tesne k termínu.

nina0703
5. jún 2019

@mawka keď už nemáš po.. Tak držím palce✊Ja som na tom podobne aj vekom aj sekcie len idem rodiť na Antolskú. Mám tiež obavy, keď viem xo ma čaká 🤔

mawka
autor
6. jún 2019

@nina0703 mám už po, ďakujem. Nakoniec som rodila v Skalici, na Kramároch ma chceli nechať rodiť spontánne 🤦🤪 teraz v pondelok som rodila, zotavujem sa, ale najradšej by som bola už doma 😊 držím palce ♥️

pivonka01
18. máj 2020

ahojte, trosku sa sem privtriem do temy. Mamicky prosim vas, ako prebiehal vas cisarsky rez? umoznili vam bonding (a ak ano tak na ako dlho pripadne po akom case) a pripadne partnera pri takomto porode? Dakujem 🙂

darci17
19. máj 2020

@pivonka01 ahoj. Bábätko mi ukázali a priložili na chvíľočku. Potom až keď má preložili na oddelenie šestonedelia. To bolo po 24 hodinách. Partner čakal vo vedľajšej miestnosti, malú mu ukázali hneď. Aj fotili sa a nosiť ju mohol. Neviem, ako to je teraz v čase korona obmedzení. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre