Poradíte dobrého gynekológa v Bratislave - v Ružinove?

iuc
6. apr 2012

K terajsiemu chodim 15 rokov. Som s nim spokojna, ale za ultrazvuky budem musiet platit. Za jeden pyta 20 eur. Takze by ma tri povinne vysli 60 eur a to nehovorim, keby bol nejaky problem a musela by som ist na viac ultrazvukov, tak tam necham dost penazi... A hladam, nejakeho doktora v BA - Ruzinov alebo okoli, kde by som platit za ultrazvuky, (ktore im preplaca poistovna) platit nemusela. Prosim poradte mi nejakeho dobreho doktora 🙂

klaudusik7
16. dec 2015
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@ivana_t a ake poplatky sa u neho platia? 🙂

kojanusa
5. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@klaudusik7 myslim si ze take bezne ako sono, spermiogram muza, ultrazvuk a take, asi nic ine

nikitkad
5. jan 2016

@ivana_t
ahoj prosim ta nevies ci sa unho plati preventivka planujem ist k nemu.
@snehulienka155 si teda spokojna ?

klaudusik7
8. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@nikitkad neviem ci to nezalezi aj od toho ci chces ist v presnu hodinu..

nikitkad
8. jan 2016

@klaudusik7 ai spokojna ??

snehulienka155
9. jan 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@nikitkad ani si nevies predstavit ako velmi. Nie som sice u neho dlho, ale prehliadka bola fajn. Je dobre mat doktora s ktorym sa mozes porozpravat a povedat mu o svojich problemoch. 🙂

emogeon
9. jan 2016

@snehulienka155 zvazaujem Millyho tiez , cize odporucas?

snehulienka155
9. jan 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@emogeon za mna ano, ja som s nim nemala ziadny problem, ma skvely ludsky pristup, ktory mnohym gynekologom chyba 🙂

emogeon
9. jan 2016

@snehulienka155 tak takeho hladam aj ja, uz som citala recenzie na neho, bol tak pol na pol, jasne netreba sa podla toho riadit ale som vahala, asi sa objednam pondelok 🙂

snehulienka155
9. jan 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@emogeon mne tiez trvalo dost dlhu dobu kym som sa rozhodla a odhodlala. Ale isla som do toho, ved ak mi nebude vyhovovat tak ho zmenim. Ale hned prva prehliadka a ja som zirala, ze aky mily lekar, ze to sa casto nevidi. A hlavne ked akykolvek problem a clovek mu povie, ze co je teda vo veci, tak sa snazi aby prisiel na to, ze preco co a podobne. Ze Ta nevybavi len medzi dverami 🙂 vyskusaj uvidis sama 🙂

ivana_t
11. jan 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@klaudusik7 poplatky sa platia u neho len za jednotlive ukony, ci uz ultrazvuk alebo sono a tak. Ziadne rocne poplatky, takze s kludom. @nikitkad zalezi to presne od toho ci chces ist na urcitu hodinu ;) @emogeon pokial hladas starostliveho lekara s ludskym pristupom tak Milly je dobra volba. Ale to uvidis az sama ak k nemu pojdes.

berenike114
11. jan 2016

Ahojte žienky, ak by som chcela ku gynekológovi (Milly) prestúpiť, treba sa objednať dopredu alebo stačí prísť a dohodnúť sa na prenesení karty? Platí sa u neho nejaký vstupný poplatok? A neviete mi povedať s akými poisťovňami je prípadne zazmluvnený? Ďakujem

klaudusik7
12. jan 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@ivana_t takze ziadne velke peniaze? Ja som myslela, ze mat sukromneho lekara ide velmi do penazi 🙂

cobisko
13. jan 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@berenike114 toto by zaujimalo aj mna 🙂 neskusala si mu nahodou volat?

berenike114
13. jan 2016

@cobisko nie nevolala som mu, budem skúšať až budúci týždeň, keď tak potom dám vedieť 🙂

emogeon
13. jan 2016

@klaudusik7 Milly nie je sukr gynekolog

kojanusa
14. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@emogeon ale on nie je statny 🙂

emogeon
14. jan 2016

@kojanusa ano viem je nestatny lekar ale nie sukromny

kojanusa
14. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@emogeon on je nestatny a sukromny pokial dobre viem, ale maju na rozdiel od inych maju zmluvy s poistovnami 🙂

emogeon
14. jan 2016

@kojanusa na stranke ma nestatna gynek. amb aj podla cennika je to tak ci?

dasa71
15. jan 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@emogeon nerada ti to hovorim ale mylis sa..🙂 je to sukromna nestatna gynekologicka ambulancia.. ale o tom sa tu vlastne ani dotazovat nemusime pretoze v konecnom dosledku je to jedno ci je sukromny ci nie, ale ide o to ako odvadza svoju pracu. A este nieco.. myslim, ze cennik je preto taky ako ti pisala kocka nado mnou, pretoze maju zmluvy s poistovnami preto to vyzera inak ako u inych sukromnych gyn 🙂

emogeon
15. jan 2016

@dasa71 jasne dolezite je aky je lekar a je mi v podstate jedno tym padom ci sukr ale preco nema na stranke sukromna nestatna.....?

moonshine1
19. jan 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@emogeon myslim, ze toto nevie ani jedna z nas 🙂 ale tiez som si ista, ze je sukromny. Ale baby presne ako hovorite, je to jedno, podstatne je ako sa sprava k pacientkam.

ivana_t
9. feb 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@klaudusik7 nie. Cenovo je velmi prijatelny, myslim ze to ze je sukromny je citit najma na jeho odbornom a ludskom pristupe.

snehulienka155
11. feb 2016
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@berenike114 staci prist, daju ti vymenny listok na zaklade ktore ta tvoja gyn vyradi z evidencie a potom uz len pockat, kym karta pride k Millymu 🙂 a co sa tyka poistovni mam pocit, ze ma zmluvy so vsetkymi. Co je velkou vyhodou. Uz si tam bola ci este ee?

cobisko
15. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@berenike114 asi som ta prebehla uz som mu volala. Uz mam vsetko vybavene, uz len nech karta k nemu dorazi a mozem ist na prehliadku. Velmi som zvedava ako dopadnem 🙂 drz mi palce potom dam vediet

klaudusik7
22. feb 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@ivana_t Tak to je pre mna hlavne vediet ze je cenovo prijatelny. Lebo nechcem zase draheho gynekologa. Skusim mu teda zavolat a uvidim ako sa dohodneme. Konecne som sa odhodlala vymenit svojho doterajsieho gynekologa.

juditah
23. feb 2016

ahojte, ja chodím k Dr. Millymu asi 5 rokov. Pokial som chodila iba na preventívky tak to bolo v poriadku: šup na kozu, cytologia, ak bude niečo v neporiadku zavolame a vidíme sa o rok. Ak niekto hladá osobný prístup, si myslím že on nie je to pravé orechové. Počas tehotenstva a poradní tiež iba veta : všetko je OK, a človek ani ale sám nevie čo sa má pýtať ako prvorodička...zmluvy s poisťovanmi má, ale platí sa za UZV myslím 15 Eur, Za kultivaciu 2 Eur, za objednanie 5 eur, ( na poradňu) ale dovolať sa tam nedá, ja ked som tam volala na 20 zazvonenie zdvihli ak vôbec. Potom ked som sedela už pri sestričkách a čakala kým pojdem k dr., stále im vyzváňal telefon a oni ho proste nezdvihli (ked som tam bola naposledy bola tam nová sestrička tak možno sa už to zlepšilo). Samotná poradňa trvala tak 2 min. u doktora, keď bol UZV tak 5 min. a s vetou všetko je OK. Sestričky sú milé, ale dovolať sa tam nedalo ako píšem. A býva tam strašne vela ľudí v čakárni, pacientov berú spôsobom že jedna objednaná a jedna neobjednaná idú dovnútra, no a medzitým stále prichádzajú ženy čo sú (väčšinou) objednané, takže ak nie si objednaná môžeš čakať aj dosť dlho, ... ale vyšetruje rýchlo. . .Suma sumárom ja hľadám iného gynekológa ,chcem odtiaľ odísť.

iwusteeek
25. feb 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@klaudusik7 uz si mu volala? ja k nemu chodim uz nejaky ten cas a este som s nim ziadny problem nemala. Bolo obdobie, ked som nemala ziadne gyn. problemy takze som k nemu chodila len raz za rok, ale posledny rok akoby sa so zdravotnymi problemami roztrhlo vrece a ja ich musim riesit. Nastastie mi pan doktor Milly na moje gyn. problemy nasadil dobre lieky a ja sa uz citim lepsie. Uz tam pojdem len na kontrolu a ta snad dopadne dobre.

berenike114
25. feb 2016

@juditah
ahoj ja som tam ešte nebola, nemala som momentálne čas a nakoľko mám problémy, na ktoré potrebujem práve takého lekára, ktorý by bol ochotný poradiť, vedel so mnou prekonzultovať určité veci a neodpísal ma hneď jeho cenníkom celkom som zostala neistá, či tam vôbec ísť. Podobné recenzie ako tvrdíš ty som čítala :/ ah jo, niekedy je nájsť dobrého lekára naozaj hrozné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre