Poradíte pôrodníka v Košiciach v Šaci?

jlp
19. jan 2012

Ahojte chcela by som rodit v KE-Saca, ale nepoznam tam nikoho. Viete mi poradit nejakeho porodnika? Ma niektora z vas s touto nemocnicou skusenosti? Prosim poradte na koho sa odvolat, resp. za kym v tejto nemocnici zajst. Dakujem. Janka

katkarv
19. jan 2012

je tu taka tema:Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?Tam sa spytaj alebo si ju mozes citat,tam pisu o lekaroch a askusenostiach snimi 🙂

anicka1981
19. jan 2012

ja som tam rodila, boli super, isla som na nahodu, nakolko som mala rodit v presovskej, po zlych skusenostiach a pristupe z ctgeciek, ked na mna prisli kontrakcie, tak sme leteli do sace 😀 boli super, rodila ma taka mlada chuda blondava doktorecka a PA bola tiez velmi mila, taka svetla a kurava s dlhsimi vlasami, nema neviem 🤐 , ale fakt pristup super, zchovana intimita, na1, ked budem zase tehotna, tak urcite rodim tam 😉 aj novorodenecke je super,pani primarka je velmi mila, 100% starostlivost o babo, drzim palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre