Pôrodnica Bánovce nad Bebravou

krasulka
3. dec 2008

Ahojte maminy, buduce maminy, tehulky...rada by som si precitala vase skusenosti s porodnicov v Banovciach. S lekarmi, s postupmi..proste vsetko co sa tyka porodu a tak. 🙂

lussy211
1. júl 2017

@sandra7788 BN super

kvikina087
1. júl 2017

Tiez som bola maximalne spokojna v BN.

kvikina087
24. júl 2017

Dievcata, myslite ze ked si vybavim nadstandart bude tam moct byt so mnou aj priatel so synom?

simisk
24. júl 2017

@kvikina087 priatel isto,ale syn pochybujem ze ho tam nechaju prespat,to myslim ze nie.

booklover
26. júl 2017

@kvikina087 mne povedali, že deti nemajú prístup na oddelenie.

lussy211
26. júl 2017

@booklover deti nie iba do návštevnej miestnosti , ale keď som bola ja tak tam prišiel jeden otecko s chorou dcerkou tam kašlala tak som bola normálne naštvaná

adulikhs
1. okt 2017

Prosim vas treba sa na poradnu v Bn objednat vopred? Nikde som sa to nedocitala. A kedy byvaju tie poradne?

simisk
1. okt 2017

Staci tam mesiac pred porodom rano prist a povedat ze tam chcete rodit.Poradne robia pondelok,utorok a stvrtok.Teda aspon tak robili,rodila som tam teraz v aprili.

zuzka123456789
2. okt 2017

Ja som nikomu nič nehlásili dopredu.prislo to na mňa a hneď ma zobrali a to som z bojnej.ziadny problém a ešte som ležala na nadštandardnej izbe

simisk
2. okt 2017

@zuzka123456789 mesiac pred porodom by si mala chodit na poradne tam kde budes rodit.

vejo
3. okt 2017

Ahojte, prosím Vás, tie či ste rodili v BN, ake sú tam pôrodné sály? Ja som rodila prvé 2 deti v TN, teraz by som skôr radšej išla do BN, len neviem, ako sú tam pôrodné boxy vybavené. Sú tam moderne polohovateľné pôrodné kresla? Ďakujem

enulix
3. okt 2017

Ahojte...ja som v Banovciach rodila 2014,do TN som odmietla.Buduci rok sa znovu chystam rodit do Banoviec,neviete mi niekto povedat ci tam este robi dr.Andrea Baskova? Tu som mala pri dcerke a neviem si ju vynachvalit.
Dakujem.

nikussska123
3. okt 2017

@enulix ahoj žiaľ už nechodí pri pôrody 😕 ja som ju mala v marci 2016 chodím aj k nej a teraz mi povedala že už nechodí od októbra 2016

enulix
3. okt 2017

Nikussska123...joj to si ma moc nepotesila.Tejto pani dr.som vdacna ze mam zdravu dcerku.Este som rozmyslala na dr.Jankovskym,ale ju som chcela prvu oslovit.Kedze vyzera ze budem mat planovany porod.Dakujem za info.

lussy211
3. okt 2017

@enulix robí&( len neviem ktorú myslíte tam sú dve Baškové..jedna je v Zrnici a druhá na klinike ma amb..) ale nebojte sa ak aj by nebola ona je tam super personál a doktori/ doktorky sú veľmi príjemní,ochotní vyjsť v ústrety ;)

enulix
3. okt 2017

Lussy 211...ta co ma na klinike ambulanciu,uz ked som k nej chodila 2014 robila asi tri krat v tyzdni tam.Uz vtedy tam boli perfektny personal,aj primar bol super.Preto tam chcem ist znovu rodit,dr.Baskovu som chcela hlavne preto,ze uz bola pri dcerke.O inej porodnici ani neuvazujem.😊

nikussska123
3. okt 2017

@enulix no ja som sa tiež tešila že bude pri mne no na poradni keď som sa jej pýtala tak že už do nemocnice nechodí že to nestíhala.pri troch deťoch čo jej verím že rodina je rodina ... Ale ako píše lussy211 skoro všetkých si tam chvália v BN porodnikov ...ale viem ťa pochopit ja tiež neviem či si mám nejakého doktora zajednat najviac by som bola šťastná keby mám svoju Baskovu

niky21
3. okt 2017

@vejo Ja som rodila v 2015 a teraz sa tam chystám opäť. Box bol fajn, opierky na nohy a aj na ruky, keď sa pri tlačení priťahuješ ku brušku. Také modré klasiky, koženkové, moderné. A dalo sa polohovať. Aj čakačka bola fajn. Nesťažovala som si na vybavenie.

simisk
3. okt 2017

Ja som v BN rodila teraz v aprili som z PD,nemozem na BN krive slovo povedat,vsetko bolo skvele.Rodila som 16h a zrovna cez Velkonocne sviatky.

enulix
6. nov 2017

@booklover ahoj..akurat pozeram ze mas termin v aprili.Aj ja,teraz som presne 19+0tt.Tiez idem rodit do Banoviec.😊Kedze prve som tam rodila cisarskym,ale viem ze po druhom si ho na niekolko hodin nechavaju na pozorovanie a na to,aby sa mamicka zotavila.Ale na kojenie nosia babatka.

booklover
6. nov 2017

@enulix tak po CS isto. aj mňa chceli nechať pospať, ale pýtala som si syna a doniesli 🙂

enulix
6. nov 2017

Booklover...hej je to mozne,ze ked si vypytas tak donesu.Viem ze kamaratka si po porode par hodin odpocinula a potom jej malu doniesli.Tam hlavne dbaju na to,ako sa citi rodicka 😊

zuzana0612
6. nov 2017

Ja som rodila cs pred rokom a tristvrte,malu mi dali na prilozenie 5 minut potom,co ma dali na izbu a potom nosili pravidelne

booklover
7. nov 2017

@enulix mne dieťa nechali hneď ako som prišla na izbu už stále, iba na vyšetrenia ho brali, ktoré sa nerobili na poschodí, kde sme boli.

enulix
29. nov 2017

Ahojte baby,prosim vas mate cislo na novorodenecke? S dcerkou chodime na kardio do Banoviec a vzdy sa to objednava na novorodeneckom.Len teraz ideme na kontrolu az po dvoch rokoch a neviem kde som dala cislo.Dikes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre