• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Čadca

6. apríla 2017 
@nikolapaucinova nevrátia ti ju,ani plienky..to si potom musíš domov kúpiť a ak môžem odporučiť,tak domov máš lepší sudocrem
24. feb 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milka611 dekuju moc,tak ja si kupim ten bepanten,vim ze ho moje teta pouzivala na zadecek,je divne ze si celu tu masticku nechaju... tak kupim ten bepanten a ten si necham asi aj na doma misto te rybi masti na ten zadecek,kdyz me ju nevratiju... a ten yal si kupim take,potom jim ale o tom v porodnici mam rict ne ze ho mam? Ty si rodila v cadci???
24. feb 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova klyzma je mydlový roztok a väčší objem (aspoň takto sme ho robili na zdravotke), YAL je glukozový roztok a 1 fľaštička má 67,5 mil
24. feb 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova ja ti môžem YAL predať, nevyužila som ho
24. feb 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova este som v cadci nerodila chystam sa 18.4:slight_smile:) rodila som len Ostrave...
24. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milka611 chystas sa do Cadce??? :wink:
24. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruldo ten yal prece nestoji tak moc ne?
24. feb 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova mňa stálo celé balenie, tj 2 ampule 8,57 €, ale nepoužila som ani jednu, neostal čas
24. feb 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova bepanten je drahy nato aby si ho nechala v nemocnici :wink: radsej neaku rybiu mast
24. feb 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruldo ja stejne porad nechapu ten rozdil mezi tim,ctu o tom porad nekde na nete a spousta zen tady pise ze ten yal je zbytecny... vubec nevim jak se rozhodnout....
25. feb 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 do porodnice mam uz nachystanu tu rybalku.... ta me stala nejakych 80Kc ceskych...
25. feb 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova ide hlavne o množstvo tekutiny napustenej do čreva, ja si myslím že je rozdiel či ti nalejú "do zadku" 1 až 1a1/2 litra mydlovej vody, alebo 67.5 mililitrov Yal roztoku. tak si to predstav, v kontrakciách to množstvo tekutiny a máš to v sebe udržať určitú dobu alebo málo Yal. účinok je rovnaký ja by som teda osobne brala malý Yal.
25. feb 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petruldo dobre dekuju za objasneni.... :slight_smile:
25. feb 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhovor s Prof. Rockenschaubom, osvieteným to pôrodníkom
prečítate si o prirodzenom pôrode i o cisárskom reze- naozaj velmi zaujímavé informácie
velmi odporúčam prečítat

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/rozhovory/item/208-alfred-rockenschaub
25. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chci se zeptat,jsem nachlazena nejaka chripka a dneska mi v lekarne prodali BIOTUSSIL,lekarnice mi tvrdila ze ho tehotne muzou,ale na pribalovem letaku je ze se nedoporucuje....muzete mi poradit... kukala jsem aj na internet na diskuzi a pisi ze ho i tehotne uzivaji...tak bych rada vedela zda s nim mate zkusenosti?
25. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruldo ja som tiez kvoli panu primarovi s CA odisla rodit do ZA -lebo som nedala to co on ocakaval ..
1. mar 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ulu465 mozem aj ja info do IP? dokedy ma byt primar a kto bude novy? vidim, ze uz sa s nim nestretnem, kedze dnes je 1.3. a zatial som neporodila:slight_smile:
1. mar 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ak viete kto bude novým primárom, tak napíšte... do pôrodnice sa síce nechystám, ale na gynekologické oddelenie pravdepodobne ešte zavítam...som zvedavá :grinning:
4. mar 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vas po kolkych dnoch prenasania prijimaju do porodnice ????na stranke pisu ze po 3 dnoch, a v piatok budem prenasat piaty den, lenze v piatky ma vraj neodrodia, podla skusenosti niektorych, viete mi poradit ??
5. mar 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solnicka záleží od tvojho doktora,že kedy ťa už pošle do nemocnice, ja som prenášala 4 dni... a prijali ma v ponddelok a rovno aj dali vyvolávačku
5. mar 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solnicka ahoj,muzu mit dotaz proc by te v patek neodrodily? docela sem se lekla,kdyz jsem to cetla... ja se tam chystam rodit tento mesic.... :slight_smile:
5. mar 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ospravedlnujem sa, volala som este raz s kamoskou, a to dievca nechceli odrodit v piatok s vyvolavackou v ZILINSKEJ NEMOCNICI, tiez som si vydychla !!! chudera cakala do pondelka, otras !
5. mar 2013 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravim maminky,mam na Vas zase jeden dotaz... vy ktere jste rodily v Cadci,muj manzel nechce jit na sal pri porode,ale ze bude semnou co nejdelej no a po porode zasee co nejdriv u me.... mate zkusenosti bude moct byt semnou normalne nez pujdu na sal??? A potom po porde kdy ho ke me pusti... dekuji moc za odpoved jestli mate zkusenosti..... :slight_smile:
13. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova so mnou bol manžel až kým ma nezobrali na sálu, potom čakal pred sálou až kým mu neukázali bambuľku a potom ho na chvíľu aj za mnou pustili :slight_smile:
13. mar 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamama11 Rodila si v Cadci,to mas zkusenosti z Cadcanske porodnice? Normalne ho pustily k tobe po porode jak jsi jeste lezela na porodnim sale....??? Aj ta hekaren nebo jak se tomu rika tam byl take s tebou?
13. mar 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova áno v Čadci a pustili ho na sálu za mnou ale len na chvíľu, neviem, či to bežne robia, ale mne ho pustili , ale vo vzdychádni pri mne nebol, len na izbe kým som bola :wink:
13. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamama11 takze prvni dobu porodni muze byt s tebou? potom ve vzdycharne uz ne a jinak cekat u salu? To je aj spoplatnene? Jaktoze ti ho pustily na salu?
13. mar 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolapaucinova ja som mala muža pri sebe celý čas..nebol pri mne,len keď ma pripravovali na pôrod,potom ho hneď zavolali..bol pri mne aj počas samotného pôrodu a von ho poslali,len keď ma šili,vtedy sa šiel pozrieť,ako ošetrujú malého...platili sme za to 30€
13. mar 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikolapaucinova no to ti neviem povedať, či sa za to platí, my sme neplatili, ale to mm je taký, že on uprosil vždy sestričky a doktorov, keď som rodila, aby sa mohol za mnou na chvíľu pozrieť a ja som rodila po vyvolávačke, bola som tam týždeň pred, takže na izbu ho večer sestrička pustila a celý čas tam bol so mnou, až keď sme šli na sálu, tak ostal čakať vonku. A určite si nemyslím, že by bolo čakanie pri sále spoplatnené, keď nejde ku pôrodu, tak myslím, že nie je dôvod niečo platiť :wink: Prajem veľa šťastia a už sa toľko neboj, budeš isto spokojná a prajem ti rýchly a dobrý pôrod :wink:
13. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamama11 dekuju ti za podporu... bat se prestanu az to budu mit asi za sebou :grinning: No ide o to ze ja jsem mojeho u porodu chtela,ale on nechce,ze semnou bude co nejdelej bude moct ale na sal ze nepujde... tak sem se chtela informovat jestli to nekdo tak mel,jak dlouho tam s ni treba manzel byl.... ale kdyz do te vzdycharne nemoze,tak sem se moc nepotesila,chtela jsem byt prave v tu chvilku s nim,do te doby nez pujdu ciste na sal....

@zuzu188 Zuzu dekuju moc,on ale na sal jit nechce,chce byt semnou dokud to pujde.... to uz sem cetla ze se plati za to
30 euricek....
13. mar 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok