Pôrodnica Krompachy a iné v Košickom kraji

jednabasen
26. máj 2020

Počula som, že v iných ako Košických nemocniciach sa viac prikláňajú k prirodzeným pôrodom a rodeniu v iných polohách. Aké máte skusenosti napr. s nemocnicou v Krompachoch prípadne inými v Košickom kraji?

kocurikpupcek
26. máj 2020

@jednabasen pripojim sa k teme, aj ja sa chystam tam rodit. Pocula som same chvaly na inovativne a alternativne postupy v Krompasskej porodnici (vraj pani primarka je v tomto velmi pokrokova). ale nic viac neviem. mozno niekto napise, kto ma s tym viac skusenosti.

jaass
26. máj 2020

@jednabasen
@kocurikpupcek
Nemocnica v Krompachoch je naozaj na vysokej úrovni už dlhé roky. Nehovorím za seba lebo som ešte nerodila ale známa tam bola a nevie si vynachváliť 🙂

lalejla
18. jún 2020

@jednabasen tiež som počula chvály na Krompachy...rozmýšľam, že sa rozhodnem pre túto pôrodnicu, len ma odrádza trošku tá dialka z Košíc. Pôjdem tam na prehliadku, ak sa bude dať a uvidím aký z toho budem mať pocit.

jaass
18. jún 2020

@lalejla ja môžem len odporúčať Krompachy 🙂 teraz tam leží známa a vravela, že klobuk dole. A ďalšia vec, z Košíc to vôbec nie je ďaleko 🙂)

majuska4401
4. sep 2020

Ja osobne moc dobre skúsenosti nemám, už by som sa tam nevrátila, ale asi ku každému pristupujú inak, počula som ak je žena z ďaleka a chodí tam tak okolo nej skáču aby dali dobre echo ďalej do sveta 🙂 tak snáď bude ok, veľa závisí aj koho chytis pri pôrode, ja som tam chytila najhoršiu, lebo som rodila v nedeľu a mala službu, ktorá strihá hrádzu pri pôrode podľa mňa zaradom '' preventívne '' mala som malé bábätko a cvičila s anibalom a aj tak som mala smolu lebo som dostala takú, prístup taky ze 2 mi uty pred pôrodom prišla natiahla rukavice odviedla svoju prácu dala dole rukavice a dovidenia

medza
7. sep 2020

@majuska4401 a viete aj jej meno? Akú ste mala pôrodnú asistentku? Pomohla? Kedy ste rodila?

jaass
7. sep 2020

@majuska4401 to mi je ľúto, že takto si rodila. A po pôrode ako si sa cítila? 🙂

majuska4401
8. sep 2020

@medza pôrodná bola super, milá, masirovala ma, síce posúvala dieťa nižšie (rukou) co bolo moc nepríjemne ale tak to asi robia bežne, celkovo z nej som mala dobrý pocit ale z doktorky p. Humenanskej nie, ale je to môj názor, možno k niekomu pristupoval inak a aj sa chovala inak, možno podľa nálady, ktovie

majuska4401
8. sep 2020

@jaass no trosku tahsie, vkuse mi trebalo na wc neviem prečo, ale každú hodinu a sama som nedokázala ísť, tak som volala sestričku, prvé dva razy ochotná, potom už bola drsnejšia povedala ze už stačí a bud nech chodím sama alebo nechodím toľko na WC 🙂 neviem, proste ja som sa tam vôbec necítila dobre, ten prístup je ku každému individuálny a keďže som asi nebola VIP a nedala nič do obalky (to si len myslím) tak taky bol aj prístup

majuska4401
8. sep 2020

@jaass takisto bola som na izbe s dievčaťom a k nej chodili ci pôrodné asistentky ci sestričky vkuse jej niečo vysvetľovali ukazovali ako a co ma robiť, nosili lampu ma zmiernenie bolesti, chodili dávať rady a typy a ja som len mohla obkukovat a len natiahnuť uši a počúvať co jej hovoria lebo mňa si nevsimali, fakt neviem čím to bolo

jaass
8. sep 2020

@majuska4401 fuha, to mi je ľúto, že tam tak bolo. Nie je to fér a s tými peniazmi do obálky. Ani ja by som nedala.

medza
13. sep 2020

@majuska4401 a kedy to bolo? Čo ja viem tak už dr.Humenanska nerobí

majuska4401
14. sep 2020

@medza pracuje cez víkendy a sviatky, rodila som v roku 2019 v júni

majuska4401
14. sep 2020

A chodila som tam k nej aj do poradne keď už som mala termín, raz mala ona raz primárka v ambulancii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre