Pôrodnica v Michalovciach a epidurálna anastézia

majkika84
11. okt 2012

Zienky, aky mate postoj alebo skor skusenosti s PEDA v MI? a co poviete na Dr. Rejtovu?

shilou
3. jún 2014

Na novorodeneckom sme natrafili na partiu dobrych ludi aj na neschopnych alebo ako nazvat???Manžel prisiel na navstevu,chcel vidiet malu a ta super smena my hovori::naco??ved vcera ju videl nie??ved sa nezmenila!!!!super pristup!!

fajnzienka
5. jún 2014

@shilou Ja som mala tiež epidurálku a bola som veľmi spokojná, že som si ju dala, lebo pôrod trval dlho a tak som si mohla oddýchnuť aspoň na pár hodín a sústrediť sa neskôr na tlačenie. Všetko prebehlo bez koplikácií, tak určite aj na budúce budem rátať s epi 🙂

kavaapalma
11. jún 2014

@shilou mi hovor o tom novorodeneckom 😠 este teraz som na ne nasrata! A to je tomu uz rok za chvilku.

lentilka222
14. aug 2014

Ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či je potrebné si dohodnúť anesteziológa ak chcem epi, alebo mi to automaticky príde pichnúť kto má službu? Ďakujem za odpoveď.

fajnzienka
16. aug 2014

@lentilka222 Ahoj automaticky to myslím nejde. Povieš svojmu gyn. že by si pri pôrode chcela mať epi. On ťa pošle na ORL ambulanciu (je na prízemí v nemocnici, kde je chirurgia). Absolvuješ rozhovor s anesteziológom. Ja som sa bála, ale bola tam taká zlatá doktorka, že strach hneď pominul. Ona ti dá papier pre tvojho gyn. aby ti urobili test na zrážanlivosť krvy a to je všetko. Ešte vyplatíš sumu, neviem koľko sa teraz platí a ak epi pri pôrode nevyužiješ, tak ti peniaze vrátia.

latvia
16. aug 2014

@lentilka222 ahoj, ak si prajes epidural pri porode, musis ist najprv na anesteyiologicku ambulanciu, ktora je v chirurgickom pavilone na priyemi. tam ti vypisu papiere, zaplatis 100 eur, daju ti doklad o yaplateni a pri nastupe do porodnice oynamis lekarovi, ze mas zaplatenu epiduralku, ten zavola anesteziologa, ked budes na 4cm otvorena. epidural je zabezpeceny 24h denne, v sluzbe pride anesteziolog, pokial nie je na operacnej sale. treba zavolat radsej vopred.

latvia
16. aug 2014

@lentilka222 oprava, vsimla som si ,ze si uz 2.rodicka, tam sa picha aj skor, ked budes na 2-3cm

fajnzienka
19. aug 2014

@lentilka222 aj ja som sa pomýlila, nie ORL ambulanicu ale ARO ambulanciu 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre