Sestričky v UNM Martin

martinka6662
13. máj 2019
Žienky máte nejaké skúsenosti ? Idem rodiť do MT termín mám 19.5.
zuzans258
13. máj 2019
@martinka6662 ahoj ja sa tiež chystám ale až v auguste...inak ty nevieš či má bábätko na izbe aj monitor dychu???
jenny333
13. máj 2019
Rodila som v Mt 2015 a sestričky boli ok az na jednu co pindala ked mala plaksla akoby rusila nocny klud v porodnici inak všetci boli mili.
ave_eva
13. máj 2019
@zuzans258 rodila som v septembri 2018,kazda postielka mala monitor dychu
ave_eva
13. máj 2019
A personal tip top,úžasný pristup aj ochota
deti95060810
14. máj 2019
ako všade, nájdeš aj dobrých aj menej múdrych ľudí... Všetko je o ľuďoch...
zuzans258
14. máj 2019
@ave_eva to si ma teraz potešila,lebo vedela som že pri viac sledovaných detickach je, ale nevedela som či aj na klasickych izbach😊 takže ďakujem 😉 a inak nevieš mi povedať na čo bola mokka lyžička,lebo ju majú napísanú na stránke že ju treba priniesť
ave_eva
14. máj 2019
@zuzans258 no jedine na co si spomeniem s mokka lyžickou, je že sme tam mliecko z prska striekali a davali babatkam, ale to nam dali umelohmotnu... chodila som tam aj na predporodnu pripravu ale mokka lyz. nespominali 🙂 vela stastia
pauli_cka
14. máj 2019
ahoj, aj ja sa chystam rodit v MT (som odtial,ale momentalne byvam s manzelom v ziline), moja svagrina tam rodila v januari a bola spokojna. Vsetko ale zavisi od toho,aky personal pri porode vychytas. Lebo napriklad niekoho nutia v prvej dobe porodnej pocas kontrakcii iba lezat aby ho monitorovali, pritom najlepsie pre zenu je striedat rozne polohy a nelezat. Ine sestricky zase dovolia aj fitloptu. Z tohto mam ja osobne dost strach,co a ako bude 😕 Ja mam termin 3.6., ale mam pocit,ze to pride skor. A ta mala lyzicka moze byt podla mna na to,ze detickam sa podava vitamin D lyžičkou, ale nie som si ista 🙂 Drzim palceky pri porode, ozvi sa potom,ako si bola spokojna v Martine
katarina5194
25. máj 2019
Ženy moje ako to je teraz v nemocnici? Rodila som tam 6 rokov dozadu a teraz mam termín 29.juna
Vtedy to bolo rýchlo lebo išla sekcia.
dasamm
27. máj 2019
@pauli_cka
@pauli_cka potom nám napíšte skúsenosť mna to čaká 8.7 🙂 dakuujem
luliky
27. máj 2019
@pauli_cka Ci nechaju mamicku sa pohybovat alebo "len" lezat a monitoruju zavisi naozaj od stavu babatka v brusku. Pokial je vsetko v poriadku, tak to naozaj nie je potrebne 🙂 Drzim vam palce a vela zdravicka.
pauli_cka
1. jún 2019
@luliky tak uz som zistila ako to je, porod mam za sebou 🙂 26.maja sa drobec vypytal na svet

Tu začni písať odpoveď...

Odošli