Tašky do pôrodnice

5. mar 2022

Baby pobalila som sa do pôrodnice a zmestila som sa do jedného kufra plus do jednej veľkej cestovnej tašky. Príde mi to strašne veľa a bojím sa, že sestričky budú mať blbé komentáre. Pôrodnica neposkytne nič takže od plienok po oblečenie pre malého si všetko beriem. A tie popôrodné vložky a zdravotnícke pomôcky zaberu dost vela miesta v taške... Rodiť budem na druhej strane Slovenska takže ani návšteva nehrozí. Ukludnite ma prosím ze sa zbytočne stresujem 🙈

diamond007
5. mar 2022

Ja som presne tak šla do pôrodnice a ešte mi chýbali aj čisté uteráky.... Takže v pohode si zabalená. Treba veľa veci, hlavne viac osusiek atd

nika3136
5. mar 2022

Preco by to mali sestricky nejako komentovat? 🙂

autor
5. mar 2022

@nika3136 som prvorodička preto sa tak stresujem 😊

petamich
5. mar 2022

jednym uchom dnu a druhym von ak hodia komentar 🤷‍♀️ im sa s tym nechce nadrapovat ale ked mas na koleckach to si aj sama odtlacis, ja som tiez typ radsej mat zbytocne ako chybat - a teda vlozky, plienky a pol kufra v rici 😂

terezia323
5. mar 2022

V nemocnici bude každému jedno koľko máš tašiek. Radšej zobrať niečo navyše zbytočne akoby ti malo niečo chýbať. Ja som zažila aj pani, ktorá prišla s troma kuframi, nikto to neriešil 🙂

kris_y
5. mar 2022

Rodila som v čase korony, keď boli návštevy zakázané... čiže som si so sebou brala ešte aj balík minerálky... sestrička keď to zbadala v kufri bola veľmi "múdra"... keby som vedela, zoberiem si aj 2 balíky, na oddelení nebol ani len automat na vodu, bol jedine na prízemí, kam ma nechceli pustiť (lebo veď korona) a 0,5 l vody tam stalo vyše eura.

evkamotka
5. mar 2022

S dvoma kuframi podla mna zapadnes do bezneho standardu, ak nemocnica nic neposkytuje, aj ostatne mamicky si iste vsetko beru

mima1
5. mar 2022

Mne sa smiali sestricky ze ci ma tam muz poslal ze tam budem byvat 😂😂. Akoze ci ma vyhodil 😂 ale pohoda. Neries vezmi aj tri ked treba

danyelia
5. mar 2022

Ahoj, zbytočne sa stresuješ, podľa mňa si ani nevšimnú koľko máš vecí a nebudú to vôbec riešiť 🙂

katka281
5. mar 2022

Nestresuj sa 😊 pokial nic neposkytuju, niet sa comu divit ze mas vela veci. Uz len take plienky, vlozky a uterak zaberu kopec miesta. Vacsina sestriciek ma kopec sprostych reci na cokolvek, ony si najdu 😄 do mna vyletela za to ze preco rodim vo Zvolene a nie v Banskej Bystrici, ked byvam tam. Sestrickami sa nenechaj rozhodit a znechutit.

nikol219
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre