Koľko hodín denne pracujete a čo robíte?
Ahojte.. len tak pre zaujímavosť koľko hodín reálne denne pracujete? a prípadne čo robíte?
poprosím len pravdu
Čo znamená reálne? 😄 S prestávkami? Bez? S cestovaním? Bez?
8 hodin denne a casto zostavam aj nadcas 1-2hodiny - neplateny, samozrejme. Robim v zdravotnictve.
Akoze v praci? Niekedy 10h niekedy 8h ako kedy 🤭🤭
@anonym_autor pocas closingu priemerne tych 10 hod, denne, mimo closingu si potom tie nadcasy cerpam aj vo forme prace menej hod. denne, cize mimo closingu tak 6-8 hod. Pracujem len PO-PIA
pochopila som že len čas ktorý tráviš prácou. Bez prestávky na obed, bez kávy, bez rozprávania s kolegom...
Pracujem 12h ale realne mozno 8-9h.
@anonym_autor 6hodin pracujem, 2hodiny cestujem, 1hodinu sa učím, ostatné sa učím s deťmi, upratujem, oddychujem.
Čistý čas asi 8h. V práci som dlhšie.
Priemerne 492minut
7,5-8 hodin som tu. 95% času nerobím nič, ale niekto tu musí byť, tak som tu 😂 aj keby som chcela, tak nie je čo robiť…
Niekedy z 8hod.3hod nerobim nic,len kava a ciga,ked robim tak velmi pomalicky,a je to extremna nuda aj ked robim.
niekedy nič, niekedy 8 hodín a niekedy ešte aj doma dokončujem
V priemere tak 6-7 hodin, niekedy 16, inokedy 4 a su aj dni ked 1-2.
0-15h denne. Podnikám.
Niekedy dve, inokedy, nula, niekedy 16...
Záleží koľko klientov mám, niekedy len 4,5 h. A Sú dni keď aj 5, 5,5, 6 h. A raz dva x do týždňa poobedná tá trvá len 1 h. Terénna op seniorov
@anonym_autor začni od seba, pootom to napíšem aj ja
Kazdy den mam inu sluzbu, minimalne 5 hodin a maxim 9 hodin s ptestavkou 30 minut, pracujem v zariadeni s osobami s postihnutim.
5hod.denne pracujem ,prác.dobu mám 8 hod. ,v práci som 7 hodín
dnes same divne temy.troll
@anonym_d53519 mnohé baby nemajú bunky rozlíšiť trolla a nemajú ani zábrany (hoci aj anonymne) zverejniť svoje najintimnejšie info už aj tu sa vyskytujúcim úchylom, ktorí tu vystupujú v ženskom rode. Možnosť zvýšenej anonymity na MK značne znížila jeho úroveň.
@anonym_autor 7,5h prac cas, niekedy robim 10h a niekedy 5h, podla dna v mesiaci. Stiham kavu, pokec aj hodku na obed.
Mám firmu, pracujem podľa potreby, nikdy som to presne nesledovala. Takže odhadom 40 hodín mesačne.
@anonym_autor od 8,30 do 17,00 asistentka predaja nábytku. Reálne aj pracujem, neviem ani napísať, či sedím polhodinu denne.
U mňa záleží od ročného obdobia a toho, ako sa mi chce, pracujem v rozmedzí 0-10h denne.
Som lekár v nemocnici. Bežný deň pracujem 8 hodín, prichádzam do práce o 30-45 minút skôr, aby som sa pripravila na sedenie a vizitu s primárom. Ak mám službu, pridem ráno o 6:30 a odchádzam na druhý deň okolo 8-11. Podľa toho, koľko je práce. V pracovné dni sa nezastavíme takmer nikto, cez vikendy záleží od počtu pacientov na oddelení a od akútnych vecí. Ambulancie cez víkend nefungujú, ani sa neoperuje, len akútne stavy sa riešia.
7,5-8 hodin som tu. 95% času nerobím nič, ale niekto tu musí byť, tak som tu 😂 aj keby som chcela, tak nie je čo robiť…
@anonym_cabf22 viesta? 😂😂😂😂
@anonym_autor som v práci od siedmej do 14., v tom mám hodinovú prestavku. Pracujem v škole.
@anonym_autor 7,5 hod v práci, 10-12 h priemerne za týždeň doma (vlastná firma)
@anonym_autor práve teraz som skončila pripravy na zajtra, predtým opravovala 2 pisomky, ešte možno vystrihnem zalaminovanú hru. Takže v priemere 10-11 hodín.

dnes same divne temy.troll