Kúpiť, či nekúpiť kvety pre pani učiteľky v škôlke?

majka2
19. jún 2012

Ahoj. Koniec roka sa blíži a ja neviem či mám synovi kúpiť kvety pre pani učitelky v škôlke? Kupujete aj vy či len pre školákov

gabika11
19. jún 2012

Ano, my kupime kvietky a nejaku cokinu 😉

dosa
19. jún 2012

@majka2 my kupujeme aj v skolke, ved sa im cely rok venovali, tak si zasluzia aspon ten kvietok od nas

majka2
autor
19. jún 2012

dakujem za rady . a kupujete aj riaditelke alebo len dvom učitelkám ktoré ich učia? 🙂

zmrzlinkams
19. jún 2012

myslim že ked sa da učitelke nejaka jedna ružička može byť aj zo zahradky otrhnuta a trošku stuškou ozdobena uplne stači aj to poteši - ved ked dostane od každeho tak ich bude mať kopec a načo velke kytice ale niečo dať p. učitelke či je to v školke alebo v škole sa patri (ináč by možno potešil aj nejaky namalovany obrazok pre p. učitelku ak je normalna tak ju aj to poteši - mne kamaratova mala nakresli tri obrazky a dodnes ich mam na chladničke 🙂 ) alebo ked tak nejaku čokoládku a ktomu už netreba kvetinku - zas sa to nemusi prehanať či .... 😀 😀 😀 😀

pulsatilka
19. jún 2012

ja som kupovala minuly rok aj do jasliciek 😀 aj riaditelke.... ale ziadne velke kyticke... 😉

alex31
19. jún 2012

@majka2 ... ahoj my sme este jaslickari aj ked tento rok uz posledny a od septembra nastupujeme do "velkej" skolky ... kvietocky sme kupovali zakazdym ... pani riaditelke aj tetam ucitelkam kedze my ich mame "iba" 4 .. ako pise pulsatilka neboli to taktiez ziadne kytice iba jeden kvietocek pre kazdu raz to boli krasne cervene karafiaty .. ja viem take trosku ako za davnych cias 😀 a druhykrat gerbery a zakazdym potesilo ako aj personal tak aj maleho ze im to mohol "slavnostne dat" 😀 😀 😀 a tento rok urcite kupime tiez kedze sa v podstate uz aj rozlucime tak ku kvietockom pribalime aj nejaku tu kavicku a dezertik 😀 😀 😀

alena16
19. jún 2012

No neviem, ci su vzdy az take nadsene, ked dostanu 23 kytic. Musia to vsetko vliect domov... Ja by som skor bola za kavu, lepsi caj alebo cokoladu...

sorciera24
19. jún 2012

my ideme dat po kvietku a po cokolade nasim 2 pani ucitelkam 🙂

babulina
19. jún 2012

kedze ostali peniazky v triednom fonde, tak kupujeme dve spolocne kytice pre nase pani ucitelky, aj ked v takomto teple zvazujem ze to bude asi nejaka kvetinka v kochliku, asi orchidea, snad nieco pekne najdem, kedze som ten iniciativny blbec, ktory to ma na starosti 😀 ale ved ja to rada spravim, prikladne sa nam o deticky starali

maznacik007
19. jún 2012

ja kupim v kochliku pre obe pani ucitelky

dosa
19. jún 2012

@alena16 to je asi tiez pravda 🙂 moja starsia tento rok konci, asi to tiez vybavime kavickou, alebo cokoladkou

mariabilla
19. jún 2012

kvietok v kvetinaci pre obe pani ucitelky....

janka_pn
19. jún 2012

my dame daco sladkeho 🙂 obom ucitelkam

mirka_mt
19. jún 2012

Tiež rozmýšľam, čo pre pani učiteľky. Akurát sa neviem rozhodnúť či aj ostatným učiteľkám (4) z iných tried, kedže sa počas roka rôzne spájali, alebo len tým dvom, u ktorých bola dcéra najviac. Pôvodne som chcela po čokoláde, ale celkom ste ma nakopli s kvietkami v kvetináči.

zuzin78
19. jún 2012

my dame nasim 2 ucitelkam po kvietocku netreba to prehanat s velkym kyticami. kavami, cokoladami 😀 😀 😀 ......

ivett1
19. jún 2012

@majka2 mladší synček dáva kvetinku v kvetináči - takú menšiu orchideu a staršia dcérka končí, takže to sme sa skladali a dávame namiesto kytice kvetinku v kvetináči (už majú kúpené tiež nádherné orchidey... 😉 ) pre obe pani učiteľky a pani riaditeľku +darčeky...

renab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofinka333
20. jún 2012

@majka2 kupit ci nekupit pre ucitelky v skolke? neviem kolko k nim chodil, ale hoc aj rok.... myslis ze si to nezasluzia? o co menej sa venuje ucitelka v skolke ako v skole? ved mu predsa nahradzali mamu, utierali mu zadopk, sopliky.... pomojkali ked bol smutny, pofukali odrete kolienko, ucili basnicky, pesnicky a pripravili na vstup do skoly... ak by som zachadzala do detailov.... naozaj sa nechcem hadat, ani to nemyslim v zlom, a ani neviem aky mas k nim vztah... ale ved ucitelka je s dietatom v materskej skole skoro castejsie ako mamka, ..... 😢 . . .ci?

ivia123
20. jún 2012

@sofinka333 napisala si to naozaj krasne 🙂

sofinka333
20. jún 2012

och... som cakala kritiku ... tak teda dakujem 🙂

lucyynka
20. jún 2012

@majka2 ahoj, my sme kúpili minulý rok p.učiteľkám krásne kvetinky v presklených kvetináčoch zdobených farebnými kamienkami a korálkami...majú to na dlho a myslím, že cena jedného toho kvetináča bola na úrovni obyčajnej kytice, ktorá vydrží pár dní 🙂

dadenka1
20. jún 2012

Ak môžem poradiť (ako učiteľka v MŠ) milý darček je aj napríklad kniha s nápadmi (napríklad tvoríme z papiera alebo nieoč podobné)... Pokiaľ ide o učiteľky, ktoré s deťmi robia a ocenia každý nový nápad... A s tým, že by dostali učiteľky 23 kytíc si veru starosti nerobte.. Ja som dostala na konci šk. roka z 20 detí tak maximálne 3 kvety.. ostatní sa tvárili, že vďačnosť sa dnes nenosí... Hlavne že my sme nikdy nezabudli na Deň matiek ani na Deň otcov aní na Deň sv. Valentína... To, že ľudia už Deň učiteľov neriešia, na to som si "zvykla", ale ak po niekoľkých rokoch práce s dieťaťom proste len tak odídu, ani bú ani ďakujem... Stačí aj malá čokoládka za pár centov, alebo obrázok nakreslený... nič drahé... ale prosím vás, ak máte za čo, poďakujte sa.. ak nie kvôli sebe, tak aspoň aby ste svoje dieťa učili vďačnosti... Mne osobne najviac urobí radoť obrázok s podpisom dieťaťa.. nič iné mi netreba... všetky z vďačnosti nakreslené obrázky mám doteraz uložené a rada si ich znova a znova pozriem....

lucyynka
20. jún 2012

@sofinka333 presne si to vystihla....súhlasím s tebou...pani učiteľky si to zaslúžia 😉

akova
20. jún 2012

moja dcera končí v MŠ, zajtra maju poslednu besiedku rozlučka s predškolákmi, za rodičov sme dali spraviť tortu so spoločnou fotkou triedy + pani učiteľkám dame knižky /pamätník "Moja trieda" kde im každé dieťa nakreslilo, napísalo o sebe a prilepilo svoju fotku 😉 Na konci školského roka ešte donesieme ešte na rozlučku kvety každej učitelke v škôlke... 🙂

majka2
autor
21. jún 2012

dakujem všetkým za rady. ja som nevravela že nechcem kupit len mám ztial len jedneho syna a nevedela som či sa to ešte také niečo dáva kedže končíme prvý rok v škôlke terz určite kupime dve pekné kitičky našim dvom pani učitelkám 😉

mirka
21. jún 2012

minulý rok sme s dcérkou kúpili Milky bonboniérky, tie malé kvietkové "thank you", tento rok budú kvietky, pre obidve pani učiteľky

vroni
21. jún 2012

No, moje dieta (predskolacka) ma pana ucitela. Co vcul? Kvety? Chlapovi? Flasa sa nepatri 😀 a sladkosti nema rad (to uz po roku vieme) a jazyk krajiny moc neovlada, takze ho kniha asi tiez nenadchne.... Ma niekto napad? 😠 😠 😠

tin007
21. jún 2012

@vroni darujte nejaky kupon/voucher do knihkupectva

zuzana76
21. jún 2012

@vroni caj alebo nejaku pomocku na vyucovanie

vroni
21. jún 2012

vdaka, babulky, to su dobre napady, pojdem pozriet, co v meste zozeniem...