Gynstar v Prešove

mina17
5. apr 2022

Mate niekto skúsenosti z Gynstar v Prešove? vyšli mi pozitívne testy na downou syndrom a doktorka ma tam posiela na veľky 3d ultrazvuk? sú tam taký odborníci ktorý mi to potvdia alebo vyvratiw? ďakujem

kvietok173
5. apr 2022

@mina17 Ano odporucam su odbornici.

mina17
autor
5. apr 2022

@kvietok173 skôr sa bojím že mi povedia že ma down

kvietok173
5. apr 2022

@mina17 ale odporucam Ti radsej Juhamed v Myslave
https://usg.sk/kontakt/

kvietok173
5. apr 2022

@mina17 Zavolaj do Myslavy a objednaj sa ze urgent potrebujes aby si sa ukludnila a potom pre pokoj duse kludne aj ten Gynastar . Tu Myslavy skor si daj to je hned za sidliskom KVP v Kosiciach. Drzim palce

kvietok173
5. apr 2022

@mina17 Citala som ze povodna doktorka z Gynastaru odisla tak neviem kto tam je ale volaj hned Juhamed nech ta hned objednaju.

mina17
autor
5. apr 2022

všade vraj musím byť min v 19tt ja som v 16tt

kvietok173
5. apr 2022

@mina17 Ok klud teraz nervozita ti nepomoze. Objednaj sa teda teraz aby si sla o 3 tt. Potom daj vediet. Drzim palce aby vsetko bolo v poriadku 🍀🌸

mina17
autor
5. apr 2022

@kvietok173 ďakujem do gynstaru vraj chodia lekari zo sonoclinik z KE

kvietok173
5. apr 2022

@mina17 neviem ja som mala problemy a Juhmedom som bola velmi spokojna a pan doktor neskutocny vsetko mi stale vysvetlil. Ak by som bola v takej situacii neistej sla by som si to potvrdit aj tam aj tam hoc aj budes musiet jedno zaplatit.

bajka3
5. apr 2022

@mina17 Do gynstaru chodia zo Sonoclinic. Na MK najdes vela dobrych recenzii a vsetci lekari, ktori tam pracuju su dobri. Precitaj si aj recenzie na Juhamed. Vali sa na nich kritika z kazdej strany. Stresuju mamicky, dlhe cakanie. Z vlastnej cerstvej skusenosti odporucam SONOCLINIC.

zuzinkka18
5. apr 2022

@mina17 chodia áno, to je ich pobočka v po

kvietok173
5. apr 2022

@bajka3 ja mam osobnu skusenost s Juhamedom bola som tam minimlane 5x pocas tehu lebo som mala problemy s rastom dietatka a nakoniec vsetko dopadlo dobre a jedine pan doktor odtial mi vsetko pekne zmeral a vysvetlil a ukludnil.

nerrynka
5. apr 2022

@mina17 odporúčam Gynstar prípadne ak megaodbornik tak do Martina Grochal. Myslav v KE zas neodporúčam a mne aj sestrička u dr vravela že tam radšej nie, veľa zbytočné pozitívnych prognóz na downa dávajú len aby robili drahé platené testy 🤷
Ja osobne som mala vysoké riziko downa a Gynstar, konkrétne dr Kojpisova mi bábo krásne prezrela a nenašla jediný znak downa 🤷
Btw nestresuj sa tie Triple testy sú len matematická pravdepodobnosť a ani 1/3 výsledkov nieje správna 😉
Verím že to je aj tvoj prípad a bábo je zdravé ❤️

mina17
autor
5. apr 2022

@nerrynka ja netuším ako sa to robí či zisťujú niečo z krvy či podľa veku? mam 27 syna som mala v 25 a vtedy doktor ma nikde neposielal a s ami zdá že som mala tiež

kassandraa84
15. apr 2022

@mina17 ahoj kedze sa ma to tiez aktualne tyka - 2x mi vysli pozitivne na downa...jeden vysledok horsi ako druhy...prvy 1/55 druhy 1/19...bola som 2x v gynstar na 3d ultrazvuku...hned pri prvom mi to vyvratila....ale stale je to 95%... Aj pri druhom...oni ti nepovedia, ze 100% to downik nebude...jednoducho nemozu...moze ti to vyvratit amniocenteza / odmietla som/alebo nipty testy. ..tie su vsak drahe a ked ti nahodou vyjdu tie testy krvi, aj tak musis ist na potvrdenie na amniocentezu...mne pri veľkom ultrazvuku v 20tt povedala ze dieta je ok nema ziadne znaky downika, ak cches vsak 100% nezarucia to...na to su tie spominane veci hore. .popravde, uz mi to je aj jedno, urcite by som.na potrat nesla a nepaci sa mi, ako cielene je to riesene....ciste zabijanie deti s tymto syndrómom... ako keby oni mohli za to, ze maju jeden chromozom navyse... A prito, uz len tu na MK je tolko pripadov tychto uzasnych deticiek 😉.ja mam uz vyssi vek 38 tak vsetky vysledky statisticke mi uz vzhladim k tomu vysli zle....a z druhej strany, kopec ludi pri sone ziadne problemy, po narodeni horsie diagnozy ako downov s. Rob podla seba, na Sono by som isla, trochu sa ukludnis ale 100% ti nezarucia ako mne....stale mi povedali podla sona ba 95%nie, ostatne testy krvi pripadne amnio....a samozrejme napriek sonu ma poslali na genetiku 🙃😉