Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
12. sep 2008

v takom megapacku ze viac balene, a len tesco znacka

alcapalca
12. sep 2008

tu mikinku co ma maly, modru s bielymi rukavmi je tiez cherokee

aneti78
12. sep 2008

neviem,a le na stitkoch je cherokee. ale bodynka su super vec, tych treba vela 🙂

alcapalca
12. sep 2008

a pancusky kde kupim? v hypernove ten maly obchodik je aky? nevies?

aneti78
12. sep 2008

neviem. ja som kupovala na svaboch v textile,ale ten uz neexistuje. kupujem najradsej tie zo Svitu, tak uz len niekde v motylovi a pod. aj mne bude treba, tak neviem kde kupim,ale v quelle maju pekne 3pack, len neviem aka by bola kvalita

alcapalca
12. sep 2008

aha ma napadlo ze u nas pri poste je taka mala galanteria, a maju ponozky tatrasvit tak asi aj pancusky budu mat
boze nieco mam pod nosom tak si ani nespomeniem na to

aneti78
12. sep 2008

dobre ze vravis, tak sprav prieskum 😉

alcapalca
12. sep 2008

Lubko sa nejak rozkaslal teraz 😒

aneti78
12. sep 2008

mozno mu slinka zabehla.
som zvedava ako casto nas choroby cakaju tuto zimu vdaka skolke. hoci teraz to urcite schytali u svokrovcov 😒

alcapalca
12. sep 2008

skor nieco vo vzduchu bolo, vela deti chorych som pocula, a Branko dnes uz soplavy prisiel zo skolky

aneti78
12. sep 2008

takze bude doma?
nasi uz asi v utorok pojdu do skolky, Tamarka urcite, lebo uz je ok a Jakubko je este taky vselijaky,ale snad do utorka bude v pohode. ak nie, tak pojde ona sama.

alcapalca
12. sep 2008

ja tiez dufam ze do utorka bude fit

aneti78
12. sep 2008

ja som si tiez povedala, ze chorych ich nikdy nedam do skolky, aj ked to vela rodicov robi 😖

alcapalca
12. sep 2008

no my sme sa ako rodicia na rodicovskom dohodli ze nebudeme davat chore deti, a sme dali ucitelkam suhlas, ze ked uvidi chore decko nevezme do triedy
inak sa neda,lebo to hroza ake chore posielali

janazuza
12. sep 2008

Ahojte, Dnes sme behali od rána po meste . Domov sme prišli až o 16 00😕
Dnes bolo chladno a my sme sa do mesta obliekli akoby bolo 30stupnov.Takže som hned bežala malemu kupiť teplaky a mikinu, som ťava ale sa nam nechelo vracať domov. Tak som aj tak v TESCU kupila fajn teplaky za 105 sk , aj tak potrebuje do školky. Bola som milo prekvapená, že mali konečnie niečo na malého. Stále mám šťastie, že sú velmi úzke v páse a tieto sú super- nakoniec som zobrala dvoje 😀 .
Nakoniec som zohnala aj mikinu s kapucňou.Zašli sme do Stonožky a dostala som ortopedické sandálky do školky- no suer, malý vybavený do školky( a mamka zasa nič nekúpila sebe 😕 )

alcapalca
12. sep 2008

ahoj Janka, tak dnes bolo penazenka zatras sa 😀

aneti78
12. sep 2008

Aleni, to je super napad s tym dohodnutim sa.

Jani, ano tie cherokee teplaky su volne v pase, dala som mame, nech nam ponatahuje gumicky 😀 😀

alcapalca
12. sep 2008

nasim terba prezuvky nove a uz nejake botasky na jesen musim popozerat

janazuza
12. sep 2008

najviac sa tešim ja, že mam sandalky a našla som tam kamošku- bývalú kolegynky. Mala super toanočky a zľavy- takže som dostala lacnejšie než v lekárni 😀

aneti78
12. sep 2008

ja som kupila u Batu Jakubkovi ale topanky,ale je to ten botaskovy typ,akurat ze kozene. a maju klenbu. Tamarke netreba nosi po nom a minuly rok mal asi tri krat obute jedny pekne z Maminy a hned mu noha nejak rychlo vyrastla a uz mu boli male. a Tamke su az teraz dobre.

ale kamoska odtial co ma dvojky dievcata krasne botasky Adidasy kupila len za 600,- v meste. vraj velke zlavy maju.

alcapalca
12. sep 2008

som pozerala v intersporte tak nemali nic, joj ja mam problem behat po meste

janazuza
12. sep 2008

myslela som , že dnes niečo pobalím a prišla som dobitá, akoby som makala na stavbe. Noha bolí, tak zajtra bude fuška

aneti78
12. sep 2008

Aleni a ako casto maly papa? mne tak trva dve hodky pobehat mesto.
a co sa tyka toho,ze place za tebou, skus ho pomaly naucit na to, aby si zvykol po pol hodinky ho nechavaj s niekym, on si zvykne. potom na hodinu, potom na dve.....

alcapalca
12. sep 2008

aneti a skym ho necham??? ☹
on cez den casto papa, lebo vela nespi, aja by som tiez potrebovala min. 2 hodky na mesto, to ani nemam sancu uvazovat
asi fakt len tak urobim ze jeden den tesco tam a spat

aneti78
12. sep 2008

ved s muzom som myslela. ci on uz je prec?

alcapalca
12. sep 2008

jaj, ja ze mamu abo koho
este je doma, ale co pride uz je skoro 5 hodin, trochu je s chlapcami a od polsiedmej ich zaciname chystat na spanie,vecera, kupanie, umyvanie............

aneti78
12. sep 2008

no hej, vecer je to uz o nicom, tak uz len v sobotu doobedu keby si mohla.

sme kupili dnes balony tie tvarovacie a aj take malinke dvojcentimetrove sa mi pacili,ale teraz skusam a nemozem to nafukat 😕 no neviem, ak aj muz nenafuka,ze co s nimi budeme robit.

alcapalca
12. sep 2008

heh aneti no skvelu zabavu mate na piatkovy vecer 😀 len skusajte

aneti78
12. sep 2008

on uz spi, mna to teraz napadlo,ze ako sa to fuka, no nejak urcite,ked to predavaju 😀

alcapalca
12. sep 2008

idem uz aj ja si lahnut, jaj ale netesim sa vobec na tu jesen co uz prisla