• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

11. decembra 2014 
Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu :grinning: :wink:
6. nov 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kuk! :grinning:
6. nov 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej ty si pokladiiiiik :wink:
6. nov 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ahojte! Ja som medzi KN a NZ,ale okres sme KN. Tak sa k vam pripajam :slight_smile:
6. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighuš, zajtra idem na krv a na poradňu... pamätáš si koľko si čakala na výsledky AFP testov? :sweat_smile:
Laurka poslúcha? Už je veľká kočka! :sweat_smile:
6. nov 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy,kde si rodila a ako? Normalne alebo sekciou?
6. nov 2007 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojt renika vitam ta super snad sa to tu rozprudi :wink:

este Nika za novembroviek by sa mala pridat :dizzy_face:

Kila ja som cakala tyzdne lebo tu v laborku musia najprv pozbierat dostatok tych testov a potom to az robia,tak mi to lekvar vysvetloval, volala som mu po tyzdni kazdy den a vzdy hovoril ze mozno zajtra hehe

noooo mala mi dnes zaaazrakom spiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiii aj som si stihla kooonecne nejake veci porobit,rastie ako z vody krpec moj maly,juuuj ako ju lubim ked spinka hehe
6. nov 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Reni, teba poznám z témy NZ! :grinning: Ako sa máš? Mala si problém rebrami, nie? :sweat_smile:
6. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy, jooooooj, to si ma teraz vôbec nepotešila... :confounded:
6. nov 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ti verim aj ja som trrrrpla jak kon kym som cakala na vysledky ale nebojkaj vseeetko bude ok :wink: a co manzel tesi sa???

reni ako kukam ty mas uz na male :grinning: ako sa citis???
6. nov 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teší, teší... :slight_smile: A vieš čo? Cez víkend sme boli kúpiť pre mňa prvé tehu nohavice... išli sme do Gyoru... a tak sme sa zablúdili cestou naspäť, že som už každú chvíľu čakala že uvidím aj Balaton! :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
6. nov 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super tak ste mali aspon vyyylet,hehe aj nam sa to raz stalo ked sme isli domov z chorvatska v gyori sme zabludili hehe

a ako sluzi afticko??
ece som sa chcela spytat co hovori lekvar na to ze cestujes do roboty???
6. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy, predstav si že nič! Vraj naše stramé mamy robili do konca tehu na poli a nič sa im nestalo! :confused: :angry: Musela som ho prehovárať, aby som mohla ostať doma od januára... :confounded: :sweat_smile:
Tá nová križovatka v Gyori je fakt sila! Hrôza! :sweat_smile:
6. nov 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt??no to som naozaj prekvapena,ved on ma poslal v maji do nemocky lebo sa bal ze potratim tak pre istotu na supol na infuzky :frowning2:

ale hlavne je ze o mesiace koncis a co v roboe na to hovorili???

a budes mat doma net??????
6. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v nemocnici v NZ a mam tu net na mobile,tak sa tesim. Asi mam odvapnene kosti,babätko si zobralo vsetok vapnik pre seba,kedze som mala zapal pluc a pri zachvate kasla sa mi zlomili 2 rebra :confounded: Je to hrozna bolest pri kazdom pohybe. Zajtra mi povedia,kedy mi urobia cisarsky :unamused:
6. nov 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeezis renika tak to je strasne,no to som uz o takom pocula ze babo si zoberie vapnik atd od maminky, tak mooooc drzim palce,nech to mas rychle za sebou a hlavne rychlo uzdravenie a zdraveho Robka :wink: oddychni si kym sa da :grinning:
6. nov 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale ja chodím k Hegedusovi a ty chodíš k Ipóthovi, nie?
V robote nič... šéf s tým počítal... už zaúčam kolegyňu na moje miesto... :slight_smile:
Doma nemám net... budeme sa musieť stretnúť... :grinning: Manžel už uvažuje, že chce net, ale ja som s tým nesúhlasila... :sweat_smile: Tak sme sa dohodli, že keď bude hotová detská izba a kuchyňa a ostanú nám peniažky, tak potom - možno... :wink:
6. nov 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kila ja som za stretko v pohodeeeee :wink: ved nebyvame daleko od seba

ale mna do nemocky poslal praveze hegedus lebo moj v tedy neordinoval tak preto sa cudujem

joooj ja by som bez netu asi umrela to je vyyydobitok modernej doby :dizzy_face:
6. nov 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby robim prvu anketu - ktore meno je krajsie - Robert alebo Maxim? Nevieme sa rozhodnut.. Boli ste v Gyori v Brendone? Super obchod :wink:
6. nov 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ja mám obavy že manžel mi potom bude sedieť pri nete 24 hodín denne... :sweat_smile:
Reni, drž sa!
6. nov 2007 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kila chapem tovje obavy, presne viem na co myslis aj u nas to tak je ale odkedy je mala na svete tak sa to trocha zmenilo :wink:

Renika nooo mne sa pacia obidve ale Maxim je take netradicnejsie takze asi to by som dala :wink:
6. nov 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni hej, boli sme aj v Brendone pokukať vecičky! :wink: Ale nič zatiaľ nekupujeme, len jednu tehu súpravu sme kúpili pre mňa, ale aj to v meste.
Mne sa tiež viac páči Maxim. :wink:
6. nov 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy dakujem :wink: A co ten Brendon? Chodite tam nakupovat?
6. nov 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Brendon je nakupne stredisko???jeeeej ja som v gyori uz straasne davno nebola a fakt musim si zistit ze ked chcem ist do HU s malou napr do Tesca ci mam spravit pas sebe alebo jej alebo co robit
6. nov 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni tak na víkend už asi nebudeš 2 v 1... :sweat_smile:
6. nov 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila dakujem :wink: Jasne,ze este len pozerate,mate cas kupovat. Idem si prestavit profil. Budeme mat maleho Maxima :dizzy_face: Aj mne sa to meno velmi paci,len moja mama je z toho hotova :pensive:
6. nov 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co sa jej nepaci to meno???ani svokre sa Laura nepacilo a co ,zvykla si hehe
6. nov 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy Brandon je taký väčší obchod s detskými vecičkami ako vchádzaš do Gyoru na ľavo v nákuponom centre kde je Interspar a Baumax, neďaleko od Árkádu.
Reni ešte nie ste rozhodnutí o mene? Rodičov si netreba všímať! :grinning:
6. nov 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kila diky dobry tip, uz len zistim ako mozem ist s malou do HU a pojdeme ako rodinka na nakupy :wink:

no idem si vyhodit paprce na postel a chvilu oddychovat kedze krpana ece zaaaazracne spiiiiiiiiiiiiiiiii
6. nov 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wighy ako je to možné? :grinning: Čo si s ňou urobila? :grinning:
6. nov 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kila prave nad tym rozmyslam ze co som jedla pila robila ze ece spi hehe :grinning: :grinning:
6. nov 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok