Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

tufa
14. mar 2009

A mozu prist aj cezpolny? 😀 😀 Manzel ma ist na STK v pondelok tak by sme mohli ist snim. Len mi musite upresnit kde to je. Parlament mi nic nehovori 😅 uz som asi dlho prec z mesta... 😝

sisi1
14. mar 2009

Tufa: super, budeme sa tesit, je to Hypertesco, ta restauracia, na pirzemi je aj detsky kutik 😉

tufa
14. mar 2009

Tak sa posnazim, dnes ma manzel straaaaaaasne nastval, tak si to takto moze vyzehlit, ze nas tam hodi 😀

sisi1
14. mar 2009

Dobru nuocku 🙂

kiert
14. mar 2009

Tak sa asi chystate na stretko aj s miminkami, tak ja asi nepojdem, nemam si este koho vziat so sebou 🙂 , ale uz sa tesim potom na vase spolocne foto 😉

kubanka
15. mar 2009

dobre rano.....joooj uz sa neviem dockat rychlo varim, aby uz bol pondelok.
Sisi, danielka a tufa reserve potvrdene 😀 😀 😀
kiert prid ved ty mas babo v brusku, ja mam babo v brusku aj tufa ma........tak prid, ak mozes.
monky, alenka, anetka, deniska, janazuza?......aj ostatne mozu.

monky1
15. mar 2009

ahojte,dievcence, aj my potvrdzujeme ucast 😉 a aj sa velmi tesime, len dufam, ze nas nic neprekvapi - myslim dazd, horucka a pod. ...ale - myslime pozitivne!

vcera som nestihla reagovat, montovali nam vstavane skrine do chodby a do spalne a skoncili neskoro v noci, haninke som zbalila šatôčky do batôzka a hajde z domu 😀. Ale celkom dobre mi to padlo, trosku vypnut 😵

kiert, nevymyslaj a prid!!!!!!!!! 😉 Aj keby si necakala babo, ale si tu, si jedna znas a tesime sa na kazdeho, koho spozname. Hm?

danielkapo
15. mar 2009

kiert hej prid prid, aspon mi pomozes so simonkou 🤐 teba uz pozna 😀
tiez sa tesime a zelame krasny dnik

monky1
15. mar 2009

Dnes je teda nadherny den!!!!!!!!! My sme sa prave vratili z prechadzky popri Toryse a som tak nabita energiou, ze jej mam na rozdavanie 🙂 Na kazdom kroku nas sprevadzalo slniecko 😵 ... ó, a boli sme sa aj pohojdat na hojdackach. Kiez by aj zajtra bolo tak pekne, prosim, prosim...

kiert
15. mar 2009

Oki, tak ja by som zajtra dosla 🙂 , tesim sa na vas, aj na vase ratolesti 😉 , takze zajtra...
Dnes je naozaj nadherny den, skoda, ze sedim cely den pri pc, pomaham manzelovi pri pisani diplomovky 😒
Monky bojim sa, ze zajtra k nam pride zamracene pocasie zo zapadu ☹ , aj ked nadej umiera posledna..

sisi1
15. mar 2009

Aj my sa velmi teskaame 😵 😵

Dnes bolo naozaj krasne, kiezby tak bolo castejsie....uz nieco o dazdi rozpravali, hadam nebude znova prsat...tak malo je takych slnecnych dni....

kiert: prid 😉

sisi1
15. mar 2009

Super, tak nas bude dost...aspon sa zoznamime!

Timo mal doobeda dlhu prechadzku, kocik uz ani nevyuzivame....spinkal potom 3 hodiny, to sa nam uz dlho nestalo...Mali sme navstevu a teraz ideme drobca znova von unavit 😅

tufa
15. mar 2009

My sme dnes boli pozriet seteniatka, kamoske -teda jej fenke 😀 sa narodilo 9 malych vlckov 😀 a ma aj koniky a potom s tatom na polovnicku vystavu, kuknut na ranc a taaak sme Terku dobili, ze uz spokojne odfukuje 😀 a ja ked pozehlim tak utekam k nej.
Tak dufam, ze zajtra sa uvidime 😀 😀

aneti78
15. mar 2009

ahojte

skoda, my nemozeme ☹ jakubko je trosku chory, bola som aj pre istotu na pohotovosti s nim, lebo v noci plakal, ze ho boli usko a to sme este nikdy s usami problem nemali, tak som mala stres, ale nastastie bola taka zlata mlada dr. a hovorila, ze ma len zadnu nadchu, ze to vyzera na virozu a hlieny trosku podrazdili ucho, tak dala len pamykon a nejake kvapky do uska, uz sa nestazuje. som sa bala, ze bude brat ATB, od vianoc nebrali vobec lieky, tak by som sa tomu uz chcela vyhnut. necham ho doma par dni, vravela ze tak 3-4 dni, no uvidime.
no ale neviem, s tym pocasim to nevyzera bohvieako, mozno si este s MM pojdeme zalyzovat 😀 , takze virozy asi budu zurit nadalej. najviac ma stve, ze davaju do skolky nedoliecene deti, aj minuly utorok neboli v bazene, lebo vraj su vsetci akisi usopleni, ukaslani...nedolieceni 😠 😠 😠 joj, mam nerv na takych rodicov...

uzite si stretko a samozrejme cakam velaaaa fotiek 😵 😵 😵

deniskajakubko
15. mar 2009

ahojte holky,
takže zajtra je stretko? škoda, ja zajtra mám školu, takže prísť nemôžme. Tak dúfam, že sa nám to podarí na ďalšie stretko, keď už bude teplejšie tak aj možno niekde vonku na Solivare, alebo niekde inde. Tak si to zajtra užite 😉

deniskajakubko
15. mar 2009

Tufa, ako Ti závidím - v dobrom, že Ti už svieti 37 tt. Ja by som už brala hneď Tvoj týždeň.

ivana82
16. mar 2009

Bre ranko, vsetkym, ktore sa dnes chystate na stretko prajem pekny zazitok, pohrajte sa, pokecajte a potom dajte vediet, mozno hodte aj nejake foto 🙂 tym, ktori ste chori, tak prajeme skore uzdravenie 😉

deniskajakubko - ja by som vo všeobecnosti zasa brala bruško hicijake a to ma maly len styri mesiace 🙂 mne sa ku koncu vonkoncom uz nechcelo ani chodit ani nic... 🙂 zo vsetkeho som bola unavena

monky1
16. mar 2009

Dobre ranko, plak plak ☹ ☹ ☹ , tak pocasie nam nepraje. Joooj, velmi tuho rozmyslam, ci prideme, lebo kym sa my dve busom dostaneme do HM - kocik uz nepouzivame, prsiplast sme zatial nestihli kupit 😀 a s dazdnickom mame minimum skusenosti.....prideme ako 2 sirotky zmoknute. A pritom prve, co dnes rano hanka povedala bolo - dnes ideme na čavargy, na vylet - lebo uz ju 2 dni pripravujem na stretnutie s detickami... No uvidime este, ale vidim to blede (z nasej strany). Dufam, ze sa na nas nenahnevate ☹

danielkapo
16. mar 2009

Ahojky, no my podobne, tiez rozmyslam, ci prideme, aj ked som sa veelmi tesila, nechce sa mi malu tahat po autobusoch a v dazdi, aj ked my to nemame daleko.... 😖 skoda, ze sa tak to pocasie pokazilo ☹

danielkapo
16. mar 2009

no vyzera byt uz krajsie...tak co, idete ci nie? 😉

kubanka
16. mar 2009

Dobre ranko my ideme ........slniecko sa nam ukazuje.

danielkapo
16. mar 2009

fajn...tak prideme aj my, ale trosku neskor, nizkopodlazny nam ide az po desiatej, tak pred pol sme tam 😎

danielkapo
16. mar 2009

ale ak by znovu prsalo, tak asi ostaneme doma... 😅 😒

monky1
16. mar 2009

aj my sa uz chystame, ale tiez sa omeskame....slniecko sa ukazalo dost neskoro 😀

kubanka
16. mar 2009

monky a ty sa nerozmyslis? V najhorsom pripade Ta odvezieme autom domov 🙂

sisi1
16. mar 2009

My ideme samozrejme tiez, nas nic neodradi 😀
Ale slniecko uz vykuka, chvalabohu neprsi, tak kto moze nech pride, tesime sa na vas vsetky.... 😉

kubanka
16. mar 2009

Nooo takze nikto nebude chybat 🙂

kubanka
16. mar 2009

monky neviem na akom buse pojdete, ale c.45 a c.20 stoji priamo pri tescu

kubanka
16. mar 2009

aj c.28 🙂

monky1
16. mar 2009

zial, nic take od nas nejde - aspon myslim