Maminy, tehuľky a snažilky zo Sekčova

nisa
25. jan 2007

🙂 ahoj baby,
o pár chvíľ nastupujem na MD a manžel ma už moc nechce nechať šoférovať aj keď ja sa zatiaľ cítim (vďaka bohu)v poho, a preto som myslela na vytvorenie tehotensko-maminovského gangu 😀 zmietajúceho sa po krásne zľadovatelom Sekčove.
čo vy na to? pridáte sa?

alcapalca
21. feb 2008

jani a ty chodis k Ligusovi?
skus aj tu ist k inemu dokymu, predsa len za 4 roky sa vselico zmenilo, ci uz v lekarskej vede, ale aj po porode v tvojom tele, vid moj pripad, ja som mala dvojcata po 6 rokoch trapenia, a fakt keby som vtedy nezmenila lekarku tak ich mozno nemam doteraz.......a teraz po 4 rokoch od porodu som otehotnela, a to sme 4 roky isli naplno, takze vobec som sa nenadejala ze otehotniem

aneti78
21. feb 2008

Aleni, bola som prvy raz v zivote na spinningu pre pokrocilych 😀
ale mam pocit, ze som si cestou domov prechladila ten sval pod lopatkou ci co

Jani, ja viem, ake to je...a nemas PCOS, lebo ja kebyze neberiem HAK, tak ani mrchu nemam ☹

alcapalca
21. feb 2008

xi, no treba ti cvicit?

aneti78
21. feb 2008

no treba praveze 😢 😀

janazuza
21. feb 2008

Ja som so svojim doktorom spokojna, on mi urobil nejaké hor. vyšetrenia hovoril , že ak sa to nezmeni( menzes) tak musimbrať lieky. On vie, že chcem otehotnieť, predbežne mi odporučil papať kyseli listovú a zatial vydržať ako to dopadne. Inak mi antikoncepciu nepoužívame vôbeca ani sme nikdy nepoužívali 😀

aneti78
21. feb 2008

ja som brala predtym 6 rokov a Herman vravel, ze to bola moja zachrana, lebo keby som nebrala tak ktovie ako by vyzerali moje vajecniky. takto som sice mala cysty, ale steny neboli az tak zhrubnute, takze v pohode som reagovala na clostylbegyt a pregnyl. no a teraz mi to aj vyhovuje, ved kukni na Alenku 🙂 a ber si z nej priklad, ze sa to da. drzim vam palce 😉 a vela robi aj psychika, mozno preto sa to vela parom podari,ked uz jedno babo maju doma.

alcapalca
21. feb 2008

no kazda z nas ma nejaky osud, a ked v nom mame napisane ze budeme mat 1 dieta tak nic proti tomu neurobime, ak mame mat 4 tak budu 4
mozme dakovat aj za tie poklady ktore mame, niekedy sa ani nestihame zamyslat ze ake zazraky to mame

aneti78
21. feb 2008

to je pravda 🙂

alcapalca
21. feb 2008

ja si az niekedy vecer ked uz mam tu klud aj poplacem, ze co som cez den urobila zle, ze som niekedy mohla byt aj trpezlivejsia, dofrasa

janazuza
21. feb 2008

ja som šťastná, že sa nám jeden poklad vydaril 😀 , alcapaca, asi sme na tom rovnako, aj mne pride luto ked na malého nakričim, alebo dostane po dupe 😉

alcapalca
21. feb 2008

idem uz zacala poistovna stastia, to je jedine co pozeram v telke, a vy?
som rada ze som vas nasla

aneti78
21. feb 2008

take pocity ma asi kazda mama 🙂 aj ja kukam poistovnu stastia.

janazuza
21. feb 2008

aneti, ja som tiež myslela či nemam PCO, ale nevyzerá to tak.Jednoducho musim zhodiť prebytok tuku( mam ho dosť aj na dvoch) 😀 a stale nestrácať nádej 🙂

sisi1
21. feb 2008

Tak ste sa tu babenky pekne rozkecali... 🙂 alcapalca - vitaj medzi nami 😉

Ako ste sa dnes mali? Aneti, citam, ze dost zle...ja som to tusila...uz som to zazila...je to makacka a nehovoriac, ked clovek nema kondicku, asi ju tam treba... 😅

aneti78
21. feb 2008

Jani, na zistenie pcos ti musia urobit test porovnanie hodnot hormonov, uz si to presne nepamatam, ale Herman to urcite robil. ale ono je to taky proces, co nebolo, moze byt...aj ked dufam, ze nie. verim tomu, ze sa vam to podari, mozno nejake lieky postacia.

aneti78
21. feb 2008

Sisi, so svalovkou som pocitala, to je jasne, aj ked ja aj plavem dvakrat do tyzdna,ale predsa. ale ten krk neni asi z toho, uvidime o tyzden, asi pojdem a uvidime, ci sa to zopakuje. ked hej, tak na to kaslem a budem si pekne pokracovat v miernom tempe na brusnych tancoch 😀
ty si to zazila? a bol taky stav stale ci len zo zaciatku?

denik
21. feb 2008

čaute 😉

tufa vy ste teraz mali rôčik, že? prajeme malej princezničke všetko najlepšie, veľa lásky od mamičky a tatinka a veľa veľa radostného detského smiechu 😵

no.. my sme dnes v poradni na očkovaní a tiež na gastro kontrole.. som trochu mimo,lebo som si myslela, že kakanie každý druhý, či tretí deň je v pohode.. ale nie je 😲 a v pondelok ideme na krv, či malá nemá alergiu na mlieko, lepok a podobne.. som to nečakala.. 😨 tak nám držte prsty, aby nám nič nenašli 😢

sisi1
21. feb 2008

denik: hadam bude vsetko v poriadku, drzime vsetky prsteky a myslime na vas 😉

aneti: zazila som to na zaciatku, bolel ma cely clovek, bolo to strasne, chodila som 2x do tyzdna, no v prvy tyzden som druhykrat nevladala 😅 😅 Uvidis, skusime bud. tyzden...ked to bude o nicom, nehame tak a budeme na jar korculovat... 😀

sisi1
21. feb 2008

S kubankou sme uz takmer rok dohodnute 😀 😀

denik: my kakame tak 2x do dna, niekedy aj 3krat...hmm, je to dost malo,kojis este ci ste na UM?

janazuza
21. feb 2008

ak sa môžem spýtať, kam chodíte cvičiť?
😨

denik
21. feb 2008

kojim, raz v noci a raz rano.. a niekedy jej dam raz UM.. podla toho, ci rano este mam alebo nie.. no a ostatnu stravu ma dost vlaknitu, papa uz aj strukoviny, tak preto sa to pani doktorke nevidelo, ze vlastne nema dovod na zapchu.. radsej to pretestuje.. a na ruckach ma nejaky zvlastny ekzem.. taky suchy, supinkovy, ale nesvrbi sa.. mozno z johnsona peny do kupela, uvidime, vysadili sme ho pre dvoma tyzdnami, tak cakame, ale ustupuje.. no neviem, ci sa nevysypala aj z hrozna.. mam z toho zly pocit, lebo manzelov brat ma crohna.. ☹ no ale nebudem hned mysliet na najhorsie, ze? 😅

aneti78
22. feb 2008

ahojte

tak mne je dnes uz lepsie az na svalovku. ale chrbat ma uz tak neboli, ten strojcek fakt pomaha.

uz mame aj navarene a deti uz aj polievku zjedli. mame hovadziu polievku a druhe masko z polievky s paradajkovou omackou a k tomu zemiaky. ich oblubene jedlo, takze len nalozim do tanierov a mam pokoj 😀

sisi, nechcela by som to po prvom raze nechat tak, dufam,ze sa to bude len a len zlepsovat. ja sa ani nevazim teraz, ale vsetky veci mi zacinaju byt velke, tak sa tesim, dnes ked budem mat cas, tak poskusam tie, co chcem do nich vojst.

kubanka
22. feb 2008

paaaanecku vy ste sa tu rozpisali, ani sa mi nexce vsetko citat, len vam zaprajem pekny dnicek
rozmyslam nad prechadzkou

aneti78
22. feb 2008

Kubiiii, akoze nechce?ved lepsie nez ked nikto za cely den ani nenakukne, nie? 😉
ale vcera som mala viac casu, dnes len varim a potom, ked deti vstanu, tak chcem upratat, uvidim ako sa mi bude chciet.

kubanka
22. feb 2008

no uz som precitala 🙂

aneti78
22. feb 2008

nasi teraz pobrali staru tasku od stareho notebooku a nasli tam nejake papiere s poznamkami, tak chodia do mesta vybavovat nieco dolezite 😀 Tamka je sekretarka a Jakubko sef 😀

kubanka
22. feb 2008

Nooo ta mi sme mali dlhu prechadzku, babka nas zbalila po ceste a vzala ku pradedkovi, tak sme sa povozili na autobusoch 😀 a uz sme doma a spinkame hihi 🙂

alcapalca
22. feb 2008

pekny podvecer prajem, je tu niekto?

tufa
22. feb 2008

ahojky,
denik: diki za gratulaciu, minuly vikend bola velka oslava 😀 😀 😀
Terezka dostla /okrem ineho/ hojdacieho konika, tak na nom cele dni cvala po celom byte 😀 😀
Drzim prstiky nech je vsetko O.K.
Tak aj ja som bola vcera cvicit a celkom pohoda, prvykrat to bolo ovela horsie 😝 , ale vcera celkovo bolo take mierne tempo, kedze bolo vela novych bab 🙂

sisi1
22. feb 2008

Ahojte,
ja som nejaka mrtva, asi mam znova poriadne nizky tlak, cely den som dost otapena...tatino dnes prisiel skor, boli sme v H..nove, chcela som v Rozpravke kupit nejake kocky Timimu, no o nicom, len take lahke umelohmotne mali, presne take som mala este v rokoch 80tych 😀 😀 ked som bola dieta.
Timiho sme posadili na toho hojdacieho šaša, trosku sa hojdal, no bal sa, takze sa sasko dohojdal sam 😅 😀

Tufa, Terezke blahozelame z celeho srdiecka, prajeme vela zdravicka, nech robi rodicom stale radost 😉 Oslava bola isto super....my sme uz tiez nieco pokupili na oslavu...

aneti, ok, vyskusame este, uvidime...janazuza, na Sekcove, na Karpatskej je spinning 🙂

denik: nech Veronke ekzemik ustupi, dufame, ze aj s tou zapchou sa to vyriesi, daj potom vediet co povedala Dr...