Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

jerryjanka
22. máj 2008

anit asi hej
dlho sa snažite?
dobru chuť

miss_shy
22. máj 2008

dubruu chut 🙂

jerryjanka
22. máj 2008

no aj ja ju na svetle v pohode vidim
ale dnes je to čisty sneh ani ťuk

miss_shy
22. máj 2008

jerry to mame asi za to ze sme nedockave, ale ked mam pravdu povedat ja prestavam testom verit, ja fakt uverim az vtedy ked mi brucho narastie. a nebude to od jedla 😀

jerryjanka
22. máj 2008

miss - no na mne bude tehu vidieť teda bruško tak v 7mom mesiaci :D :D :D
ale ano tak nam treba
určite to zajtra zasa nevydržim :D

miss_shy
22. máj 2008

jerry ja uz by som chcela dostat mrchu toto cakanie je dost od veci. a ake mas testy?

jerryjanka
22. máj 2008

mam tie najcitlivejšie

miss_shy
22. máj 2008

mozes mi povedat znacku?

jerryjanka
22. máj 2008

nemôžem lebo neviem :D
boli kupovane teda objednavane z anglicka nebalene len v tej folii su

miss_shy
22. máj 2008

jaaj skoda 🙂

jerryjanka
22. máj 2008

miss no ved to je jedno nie? :D
minuly mesiac mi to urobil rapi

a2303
22. máj 2008

čo ti urobil rapi? Mala si čiarku? 😨

petrzalkaa
22. máj 2008

Ahojte dievčatá,tak to vyzeralo teraz somnou naozaj nádejne,no dnes v noci som dostala obrovské bolesti vaječníkov a ráno ms,je však nejaká divná,pripadá mi akoby som mala aj ms/riadnu krv/ aj nejaký priesvitný výtok,neviem,čo to znamená,nemávam takúto ms...
tak a asi budeme snažilkovať dalej,ale už sa nebudem nad tým tolko vzrušovať a pozorovať sa,je to vyčerpávajúce... ☹ ...vidím,že aj pre vás... 😒

a2303
22. máj 2008

Petrzalkaa,

Je mi to naozaj ľúto.... ☹

Ale v Júni budeme tehulky všetky spolu 😉

Snažím sa to brať športovo ale vten deň keď príde mrcha, to tak ľahko nejde....

jerryjanka
22. máj 2008

anit ano mala som dve čiarky na rapi stripe
a hovno z toho 😠

miskinadamko
22. máj 2008

baby ja som mala taktiez problem s otehotnenim 4 mesiace sme sa "poctivo" snazili, kupila som s iknizku ako otehotniet, v jednom kuse som si robila testy-ked mi nevysli tak som nad nimi plakala,pocitala som si plodne dni, az potom sme sa prestali snazit(mam este len 21rokov)cize casu mam dost, dali sme si pauzu a po 3 mesiacoch som otehotnela,a nebol to ziadny plodny den, az nejaky 18-20 den.a dnes uz pisem tieto veticky s mojim 4,5 mesacným syncekom na kolenach 😵 😀 .preto z vlastnej skusenosti doporucujem prestante sa snazit, pocitat plodne dni a mysliet na to(aj ked viem ze to je tazke) a ono to pride ked to budete najmenej cakat.drzím vam vsetkým palce 😵

peja
22. máj 2008

miskin, ono sa to lahko povie, tazsie spravi...
ked mas 30 a rok uz kasles na vsetky merania BT a sledovanie plodnych dni a aj tak to nejde,
ani sa prehnane nesnazime a ani tak to nejde, tak je to uz fakt niekedy do placu...
mna ale akosi to zufalstvo opustilo a nastartovalo opacnym smerom... Aj ked sa o mimco snazime a sme na dobrej ceste, ja rozmyslam, ci to takto vlastne chcem ... 😖 A vsetok ten humbuk okolo testov mi pride uz fakt smiesny 😝 😀

lauritka
22. máj 2008

este jedna poznamocka 😉 "problem s otehotnenim" lekari udavaju az po roku a pol nechraneneho pohlavneho styku 😉 takze ak niekto neotehotnie za par mesiacov tak by som to problemom nenazvala. cmuck vsetkym 😵

peja
22. máj 2008

lauri 😀 😵

jerryjanka
22. máj 2008

no baby - a na začiatku ste neboli také isté? ja len ked sa z nás smejete 😒

peja
22. máj 2008

jerry, boli, nesmejeme 😉
a samozrejme Vam zelame, aby Vam to netrvalo tak dlho ako nam 😉
len my sme uz proste niekde uplne inde... ☹

lauritka
22. máj 2008

😉 jerry ja na to cakam od mojich 29 ,,,,teraz mam 35 😅 ver mi, ja viem co je to problem 😉

jerryjanka
22. máj 2008

no ved ja nehovorim že mam problem - jediny moj problem že som nedočkavá.

peja
22. máj 2008

jerry, neboj, dockas sa, verim, ze vsetky sa dockame 😉 len tou nedockavostou a testovanim si nepomozeme 😉

lauritka
22. máj 2008

jerry ja som sa uz naucila trpezlivosti a bohuzial aj tomu, ze vsetko clovek proste mat nemoze.. bud sa ti dari tam alebo tam.. vsetko nemoze klapat ako hodinky..
a presla som uz hocicim.. preto to pre mna vyzneiva troku blaznivo, ked niekto stresuje uz po par mesiacoch...
su zeny , ktore sa pokusaju o dieta aj 10 rokov..jedna mala za sebou 8 krat IVF a az potom sa stala matkou.
to su pre mna hrdniky, ktore sa nevzdavaju... 😵
su zeny, ktore vlastne dieta nebudu moct mat nikdy a to je obrovska tragedia.. to si terba uvedomit. stale je cas a prostreidky na dosiahnutie ciela...a potom az ked toto vsetko zlyha....az potom je na rade naozaj depresia.

peja
22. máj 2008

lauri, merala si si BT aj ked si bola na IVF? neovplyvnuju to lieky?? 😕

lauritka
22. máj 2008

peji merala som... pozri na grafy BT..na prvej strane mam obidva tehu grafy. mne to neovplyvnilo teploty...
boli ako mavam bezne. brala som utros aj estrofem a este pri IVF duphaston.

peja
22. máj 2008

mna caka asi IUI, to sa dozviem zajtra, tak rozmyslam, ci mam merat, ci nemam 😕

lauritka
22. máj 2008

peji kludne meraj ak ta to nebude stresovat. mna to skor ukludnovalo 😉 potom som nabrala aj chut na testovanie 😅

peja
22. máj 2008

no ved prave, neviem ci to nebude stresovat 😀
porozmyyyyyslam.... ale aspon budem vediet, na com som,hmmm.... 😎