Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
15. sep 2009

lady som nevedela ze aj vy mate psika 😉
to je super ze mala je vysmiata a spokojna aj pri inych ludoch, nasa bola dost uplakana, teraz sa aj pousmieva ale vacsinou hladi a studuje nove tvare 😀

ladywitch26
15. sep 2009

ludka, nasa sa pred mesiacom tiez strasne bala,taky jakot mi vzdy spustila, ale teraz si uz trosku zvykla. este obcas vykrivi usta,ale ked zisti, ze ma vidi,ze som neodisla,tak ju moze mat na rukach hocikto a bude sa rehnit.

kosska3003
15. sep 2009

to moja ma uz tyzden maminkovsku naladu pri kazdom vresti len pri mne musi byt potvora moja ako mm odysiel do roboty tak dufam ze ked sa vrati uz bude aj pri inych chciet byt nie len pri mne

dm1
15. sep 2009

zuzkaprofant - ja uz tak 5 den davam na prikaz dokiho vecer ryzovu kasu zaroberu s mojim mlieckom lebo maly slabo priberal ☹ . Tak strasne som chcela do 6 mesiaca len kojit ale co uz. Ale sak sa utesujem ze je to vlastne tiez moje mliecko tak by to nemalo az tak vadit. Inak zatial mi toho spapa len tak 40 ml ale uz sa naucil jest lyzickou tak dufam ze potom nebudem mat problem pri inych potravinach ked uz bude vediet papat.

dupinka
15. sep 2009

mimi21: Aladin je fajn predajna, pekny vyber za dobre ceny 😉 Ja som tam kupovala este vybavicku pre krstna pred 3 rokmi, ked sme este v Hlohovci byvali...

sssimi
15. sep 2009

Mimi ja ten obchod nepoznám. V Hlohovci som bola raz v živote 😀

Dm veď to nevadí. Nič si z toho nerob. Ja keď vidím malú ako na prázno preglga keď mi jeme, tak by som jej už aj dala 😀

Lady tak supeeer... Ale bacha na tu vlčačicu. Ak chytí chuť ona sa mu aj zohne 😀

ludmilabb
15. sep 2009

sssimi, hej to mas pravdu nasa je sice stredne vysoky psik ale ked ma tie "sibnute dni" privita aj jorkšíra...ale to len v ramci flirtovania hihi 😀

ludmilabb
15. sep 2009

baby myslite ze mohli malej zaskodit slivky, ktore som zjedla? dnes bola hrozna a zaspala po skoro styroch hodinach a od piatej spi uz bola aj hore ale revala z polospanku tak som jej len cumel dala, ponosila a uz zase spi, chuda ☹

mimi21
15. sep 2009

jaaaj, bože, sssimi, neviem prečo som si ja myslela, že si z Hlohovca... 😀 😀 😀
ludka o tých slivkách neviem, či by ti mohli uškodiť...
a ako ideš zajtra oslavovať??? 😵 😵 😵

baby neviete či spávanie na bruchu môže mať nejaký negatívny vplyv na tvorbu mlieka? tým, že vlastne je tam tlkak na prsia a nie sú voľné, minule sa ma na to kamoška opýtala, a ja tiež veľa spávam na bruchu 😕

jamaat
15. sep 2009

Ahojte.

Fuu, nejaké ťažké otázky tu dávate dnes. Ani slivky, ani bruchospanie neviem odpovedať.

dm1
15. sep 2009

prave sa mi podarilo snad 10x spalit hrniec... vzdy idem malemu prevarat vodu a zabudnem na nu a az ked citim ze nieco tusim akoby horelo tak vody uz v hrnci niet a je chudak cely cierny... hrozne so mnou. Vzdy si poviem ze teraz nezabudnem a zase zabudnem 🙂

ludmilabb
15. sep 2009

ja spavam stale na bruchu a negativny vplyv to ma taky ze mi mlieko pretecie cez tampony, podprdu, pyzamo vsadeee

som aj zabudla na zajtra, oslavim so Sofiou a necham sa prekvapit co od nej dostanem, ci usmev na perach alebo hystericky zachvat, cakam oboje 😀

jamaat ahoj, si cela tak je dobre!

jamaat
15. sep 2009

Tak my sme nakoniec ešte aj obedovali doma, Emka spala takmer 3 hodiny. Som celá, len zadok mám nabitý a hánky trochu oškúlené. Odfúklo ma až doprdele, pri pristávaní som sa zle natočila, tak ma po dopade hodilo nabok na zadok, potom sa mi ešte padák nafúkol, tak ma aj potiahlo po tráve zo 2-3 metre, hoci som sa zubami-nechtami držala. Neskôr som zistila, ža aj gate mám na zadku roztrhnuté. Ale inak fajn. 🙂

dm1
15. sep 2009

ludmilabb - my sme dnes maly ten hystericky zachvat ☹ . Boli sme u kamosky a tak napolceste od nej maly zacal strasne plakat. Nepomahal dudlik, ked som mu dala vodicku pil tak som si myslela ze je hladny aj ked mal jest tak za 3/4 hodky... V parku som teda prvykrat chcela kojit ale maly rucal a rucal akoby ho z koze drali. Cely park som ho musela niest na rukach ale to samozrejme neslo celu cestu. Aj si tam parkrat potiahol a zase plakal... tak som to vzdala a plakal v kociku jak najaty a zaspal od unavy kusok od domu... asi to bude tym ze cez den moc nenaspal len tak pol hodku a to uz boli 4 hodiny poobede... Od kedy sme prisli domov tak zase len papa a spi. Uz my aj zaspal v postielke ani sme nekupali a ani kasu nemal.

dm1
15. sep 2009

jamaat a z akej vysky si isla? Ja som vtedy isla tandem zo 4000 m a pamatam si ze mi bola strasna zima hore... bolo to v maji.

jamaat
15. sep 2009

Tandem som išla tiež zo 4000m, bolo to presne pred rokom, ale nebola mi zima. Teraz sme šli z 1200m.

Pridala som fotky. https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kosska3003
15. sep 2009

jamaat pekne fotecky ale ja by som nemala asi odvahu

zuzkad
15. sep 2009

dm ja sice maleho uz nekojim...ale tiez uz dokrmujem uz kasickou do mliecka hlavne na noc a v priebehu dna ....nemam pocit, ze robim nieco zle, aj ked niektori ludia o tom hovoria akoby som mu davala nejaku nebezpecnu umelinu cim by som mu skodila...nakoniec som pocuvala len doki a ta povedala, ze tieto kase su 100% zdrave a plne zivin a vitaminou a ak mi niekto zacne kecat o umeline ..nemam ho pocuvat a ma pravdu, ved mu neublizujem, ale sa snazim aby bol spokojny a mal pocit spokojnosti v brusku.

jamaat super vylet 😉 😉 aj foto 😉 😉

ludmilabb
15. sep 2009

ahoj
jamaat tak riadny zoskok 😉

manzel by ma nepustil by sa bal, ze sa mi nieco stane

dm1 kym je to len hrniec... 😝

jamaat
15. sep 2009

Ďakujem.

No ja síce nemám veľa mlieka, ale je riadne husté, normálne na ňom smotana vysadne, keď stojí hodinu v chladničke. Takže zatiaľ to Emke bohate stačí.

dm1
15. sep 2009

jamaat aj ja tam mam smotanu /to je zevraj to zadne mliecko/ ale aj tak slabo priberal... Annag tu na konikovi vravela ze to preto ze mam toho mlieka vela a kedze kojim len z jedneho prsa nikdy ho nedopije a pije viac predneho... tak neviem. Inak zavidim ten skok hned bych isla. Ale sama by som sa bala. Mala si aj volny pad alebo rovno otvoreny padak?

kosska3003
15. sep 2009

ani ja mariku zatial neprikrmujem stale jej staci moje mliecko a buchta je riadna tak asi aj ja mam huste mliecko

ludmilabb
15. sep 2009

dm1 ako iba z jedneho, vsak praveze ked striedas prsniky tak pije babo len predne, lebo sa nedostane k zadnemu, ci co? 😕

ludmilabb
15. sep 2009

prave som zistila ze manzel nejde na sedem dni prec ale na devat, paraaaada 😠

dm1
15. sep 2009

ludmilabb - mne druhy prsnik odmieta takze pije vzdy len z jedneho. A ak je mlieka moc tak ho vlastne nikdy nedopije do dna. Vzdy este po kojeni tam mlieka je proste vela. A do dalsieho kojenia sa zase dotvori to predne...

zuzkad
15. sep 2009

kocky si to uzivajte, ze este kojite, ci uz menej alebo viac...pre mna to bolo najkrajsie obdobie...aj ked teraz spolu zaspavame a maly ma drzi za ruku a je to tiez krasne 😅 😅 ale to kojenie je nieco nadherne a je tam velke puto medzi babatkom a matkou 🙂

jamaat
15. sep 2009

dm, tak si najskôr trochu odstriekaj, aby sa dostal rýchlejšie k zadnému.

jamaat
15. sep 2009

dm, rovno otvorený padák. Z 1200 sa voľný pád nerobí, nie je čas.

dm1
15. sep 2009

jamaat aj to som skusala ale odstriekala som 30ml a bez zmeny... ale teraz mam prave par dni menej mliecka a tusim teraz je to tak OK sak uvidime v piatok sa ideme vazit.

monkap
autor
15. sep 2009

ja davam tiez vacsinou iba z jedneho ... z druheho len 2krat denne 😝 ... takze mam jeden dva-krat vacsi ako druhy 😠