Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
20. máj 2011

ahojte my sme boli cele doobedie vonku,aj ked je mi to dost blbe ked je kika sama doma,ale zase ked nejdem von tak Barbora je potom besna a este nam aj doobeda slnko prazi do baraku, tak som do 10 navarila a prasili sme von, sli sme do skolky na dvor pokecala som s Kikinymi byvalimi ucitelkami mala sa vysantila 🙂 Na krku ma Barborka cerveny pipaci,ale asi je to potnicka...ani neviete ako sa modlim nech je to kiahna uz teraz 😀 stale jej to kukam,no uvidime 😅

@kosska3003 no pekne tak si zase nic nevybavila 😒 ...snad to nebudes musiet cez vikend riesit, ze nebude horsie...ja som mala doma decky caj na kasel a priedusky skus jej varit mozno bpomoze od LEROS taka modra krabicka

iinuska
20. máj 2011

ahojte
tak konecne som si od rana sadla. Spali sme do 8, potom som uvarila polievku, isli sme von, do obchodu, medzitym som dala prat, ked sme prisli domov, tak dovarit obed, povesat pradlo. Na dnes staci. v takom teple sa mi nic nechce.Poobede si ideme ku kamosom grilovat, tak sa tesim.

sssimi
20. máj 2011

@tomba ja si tiež myslím, že občas rodičia znášajú odlúčenie horšie ako deti a ja som zatiaľ ešte nebola 24 hodín bez malej a ani si to neviem predstaviť. Včera obral mm 1x Sarah k svokre na 2 hodiny a mne bolo normálne smutno 😖 Hmmm šibe mi 😀

kosska3003
20. máj 2011

@luba142 no zase nic a ako sa modlim nech to neni nic vazne aspon nie v nedelu lebo zajtra nam konci platnost karticky poistenca v pondelok musim ist vybavit novu ak bude ju ta noha pajedit tak pojdem ju objednat k ortopedovi a vybavit karticku a potom mozem ist zase ku prtopedovi jojo boze neznasam tieto vybavovacky vobec

co poviete na topanky neviem uz presne znacka bambiny ci ako sa to vola u nas v obuve maju a musim jej kupit asi take zda sa mi ze je tam klemba tak asi budu dobre co poviete poviete

monkap
autor
20. máj 2011

@kosska3003 karticka poistenca ma daku platnost? 😨

kosska3003
20. máj 2011

@monkap no moja hej mi mame totiz eu karticku a musime kazdy rok menit este aj kopiu davat u dr ahoj inac ty isto vies kde je zirafa obchod obuv v ZA blizko coho to je

kosska3003
20. máj 2011

@monkap maju tam aj normalne ceny ci len take ako aj na stranke

monkap
autor
20. máj 2011

@kosska3003 bolo to pri elektrarnach ... ceny su tam vyssie ako inde .... iba raz som tam bola kuknut ...

monkap
autor
20. máj 2011

aha, my mame normalne karticky bez platnosti ... a potom zvlast karticku EU s platnostou 5 rokov

nikanika28
20. máj 2011

@kosska3003 Mariku ten kasel tusim casto trapi, ze? 😨 tak sa dajte rychlo do poriadku, aby ste nechybali na stretavke 😉
Vonku je strasne dusno, snad neprihrmi daka burka 😝 a na vikend hlasia tropicke pocasie, 30stupnov 😕 ..

jamaat
20. máj 2011

Rozoberáte, že ťažko ak vôbec odchádzate od detí? Ja idem zase na víkend preč, s kolegovcami na chalupu 😅
Tak sa tu opatrujte, pekný víkend všetkým.

luba142
20. máj 2011

@kosska3003 ja deckam teda Barborke hlavne kupujem s klembou topanky stale

iinuska
20. máj 2011

@jamaat Emke prajem k dnesnemu druhemu rocku vsetko len to najlepsie, hlavne vela zdravicka 😵

kosska3003
20. máj 2011

@nikanika28 no stale uz sa jej aj sopel spustil u nas prsalo a bola burka riadna este teraz hrmi
@luba142 no ja jej musim kupit nema este a ma clenok akosi opuchnuty sa mi vidi ma to tam take teple tak jej niaku mast idem kupit

luba142
20. máj 2011

@kosska3003 kup ten cajik a skus jej davat mozno jej trocha ten kasel spravi

borocka
20. máj 2011

😅 😅 hura, dnesok bez zvracania, akurat pato zacal prdiet ako tchor, no uplne brutalne 😝 riadne to pocut a este viac to smrdi 😀 😝 tak eneviem ci je to dalsi priznak, ale v kazdom pripade ovela pohodlnejsi ako to zvracanie.
dnes zjedol pol naberacky polievky, 5x si dal do pusy vareny zemiak, dokonca termix!!!!!!!!! on ich miluje, aj zabit sa nimi moze. a neviem co ho to napadlo zacal rumazgat ze chce chce!! a museli sme ist kupit. pekne ho spapal. vypil 2x 250ml mandarinkoveho dzusu, viem ze by mal len vodu, ale nevysvetlim mu 🙄 strasne je tvrdohlavy. bude si revat to svoje kym to nedostane. ale krasne ich urdzal. uz aj cikat zacal normalnejsie.

teraz to u nas vyzera na dazd, stiahla som pradlo z vonku, mali sme krasny den. bola som v meste nakupit na zajtra, musim si to este rozvrhnut, fukanie balonov a robebie mis, vsetko najlepsie bez patovej pritomnosti 🤐
joj, takto pred dvomi rokmi som uz mala bolesti

borocka
20. máj 2011

a k teme:
od patka som bola len raz na noc prec, vraj to zvladol skvele. inak vsetci ho chvalia, ze ked je bezo mna tak sa s nim da, ze mu nikto nevadi, ale ked sa objavim tak sa na mna nalepi a uz mu nikto nic nemoze 🙄 neznasam ked sa tak mazna, prisavka jedna 😠

@kosska3003
@luba142 patovi tiez kupujem s klembou, akurat teraz som mu kupila adidasove penove sandalky, tak nemaju formovanu klembu, ale cela podrazka zdnuka je taka...vrubkovana, vlastne dojem akoby chodil bosy. takze mozno este aj lepsie. su o dost prisposobivejsie na tu nohu. dobre v nich chodi. nejako som to uz prestala tak radikalne riesit, lebo vidim ze ta stielka sa mu krasne tvaruje. sledujem len aby topky boli pohodlne. hlavne sandale a tenisky

luba142
20. máj 2011

@borocka u nas uz asi 15 minut hrmi,aj kvapky dazda spadli,ale svieti slnko tak mozno bude aj duha 😕

sirinka
20. máj 2011

u nas hrmi a blyska sa uz skoro hodinu a ani jedna kvapka zatial...

luba142
20. máj 2011

@sirinka u nas uz je po burke 🙂

sirinka
20. máj 2011

@luba142 u nas uz prestalo hrmiet a furt ziadna kvapka 😅

kosska3003
20. máj 2011

u nas lialo ak os krhli ja mam naliate vinko lebo dnes som uz na infarkt mala len plakala plakala ale zaspala za 5 minut tak aspon teraz mi radost urobila
@borocka aj moja ma zajtra 2 roky ja som takto pred dvoma rokmi uz hladovala 😀

kosska3003
20. máj 2011

@monkap a ty kde kupujes krpcom topanky u nas som nakoniec nic nekupila bud sa mi nepacili alebo nemali cislo alebo naprd klembu

monkap
autor
20. máj 2011

@kosska3003 ja kupujem na vlcincoch v poliklinike dole v zdravotnickych potrebach .... ale lenka ma velmi uzku nozicku a prave dnes sme tam boli a vsetky sandalky jej boli siroke (teda jedny boli celkom fajn, ale boli vyslovene chlapcenske), takze sandalky nemam pre nu ... a netusim kde kupit ... tak budem musiet behat po meste ... a patkovi som uz teraz sandale aj tenisky kupila v deichmann v auparku, ale on uz je vacsi predsalen ....

monkap
autor
20. máj 2011

a dnes som kupila aj opalovaci - opat daylong, kedze som nevedela aky kupit 😕

kosska3003
20. máj 2011

@monkap jaj no tam musim tiez zajst kuknut ja pre nu botasky mam leb som chcela take na leto nieco ako sandale s tou klembou tak zajdem tam teda a ake su tam ceny
@monkap

soffi
20. máj 2011

@kosska3003 my mame tiez problem s chodzou, chystam sa po narodkach k dokitorke, mala mi chodi na spickach, nie vzdy ale takemr vzdy....

soffi
20. máj 2011

@borocka ja si mylsim ze ked si uz sam zacal pitat jest tak je dobre 😉 , ak by mu bolo zle tak by mu na chut take veci ani nesli, ja to poznam od seba, ked som bola mala casto som zvrcala lebo som sa prezierala 😅 , a mama mi vzdy nasadila dietu dva tri dni, ale mne ked bolo dobre tak ja som uz aj o tri hodiny chcela jest 😉

kosska3003
20. máj 2011

@soffi no ja som zistila ze vcera spadla u rodicou tak si asi vyvrtla clenok tak uz som jej to natrela octanovou mastou obviazala a uz chodila kazdemu aha bo aha bo

monkap
autor
20. máj 2011

@kosska3003 my co sme dnes pozerali tak 18,-eur a vyssie .. ale uz vraj dost popredali, takze vyber uz nebol neviem aky ... teda mne sa prvy-krat stalo, ze sme tam nic nekupili ☹ ale lenka ma fakt velmi uzku nozicku ... ona je cela velmi drobna 😵