Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
2. nov 2011

no ja som snehule objednala z sportsdirectu este jej ich musim aj vyskusat ale isto jej budu dobre
@iinuska a co si pokupila
@mystery7 skore uzdravenie

mne dnes mala sa pocikala teda si cvkla ako to som neriesila je prechladnuta ale boli sme vonku pri rieke kamene hadzat a tam sa mi pocurala aj pokakala skoro ma tam vystrelo aj sa pytala ale povedala ze nejde tak som ju nedala a za 20 minut nehoda

kosska3003
2. nov 2011

@jamaat aj v lidly idu mat od pondelka snehula za 10e

jamaat
2. nov 2011

@kosska3003 V Lidli píšu len veľké čísla, ale také by som aj tak asi nechcela. Hoci nie sú škaredé.

mystery7
2. nov 2011

@jamaat Mirko ma nastastie dychanie a hrdlo uplne ciste. ja uz neviem co to moze byt. teraz poobede mu klesla teplota na 37,7

luba142
2. nov 2011

@mystery7 a nemoze mat anginu, mne takto mala vraciavala pri angine, vzdy a ked sa k tomu pridruzila na zaciatku vysoka teplota tak uz po 2 chorobach som vedela, ze ak jej neklesne tak jej ATB davat je bytocne, lebo ich vyvratila. Najprv som musela zrazit teplotu a potom podat asi po pol hodine lieky

luba142
2. nov 2011

@mystery7 a ten moc mu dali vysetrit?

kosska3003
2. nov 2011

@jamaat no to som si nevsimla ja som len tak to napisala lebo akurat som lidl kukala

mystery7
2. nov 2011

@luba142 moc mu vysetrili len papierikom, ale dychanie a hrdlo ma uplne ciste

luba142
2. nov 2011

@mystery7 hmmm tak neviem,ale u nsa sa zvykne hned davat moc do labaku na rozbor. a pije a papa, ci nie?

ludmilabb
2. nov 2011

@mystery7 skore uzdravenie prajem, hlavne nech Mirko nejako udrzi v sebe tie ATB a jedlo
@jamaat inak ked tu citam o zvracani, Sofia este v zivote nezvracala! a teraz budem netrpezlivo cakat co sa udeje 😲

mystery7
2. nov 2011

@luba142 dnes malinko, ale snad zajtra ked by bol bez horucky, tak sa to zlepsi 😉 pije malo ale snazime sa donho dostat co najviac

sirinka
2. nov 2011

@luba142
@mystery7 u nas moc do labaku tiez iba ked je nieco pozitivne na tych vysetrovacich pruzkoch...

mystery7
2. nov 2011

@ludmilabb vdaka, snad to nejako dame dokopy. o 23 ho musim zobudit na dalsiu davku

luba142
2. nov 2011

@sirinka u nas som este na papierik ani nedavala, vzdy len do labaku a zrovna na mikrobiologiu 🙂
@mystery7 my sme mali toto iste ze nejedla a nepila,teda malinko a mala teploty a lieky mi vracala pred tym zapalom obliciek, takze asi tomu predchadzal zapal moc. ciest....bez akychkolvek inych priznakov,len vtedy este isli zuby tak sme to nielen m,y ale aj dr. pripisovali tomu, no trvalo to dlhsie ...preto radsej dokladne vysetrit ako nieco zanedbat 😉

iinuska
2. nov 2011

@ludmilabb ej vytrvale ziena si ty 😅 😅
@kosska3003 Adamkovi vrtacku s naradim este do dielnicky, ruksacik Cars, Kamion s McQueen-kom, poschodovu garaz ( to za krstnych ), loptu, taku tabulu na ktoru sa pise, a hned sa da zmazat (nie s kriedami ).

hoogy
2. nov 2011

@mystery7 joj skore uzdravenie prajem. je to neprijemne taketo ochorenie ked dieta ani lieky neudrzi a nechce nic jest.

@jamaat ja som objednala so sportsdirectu a mam ich uz aj doma su fajnove 🙂

hoogy
2. nov 2011

@iinuska kamion s macqueenom je kamion ten kamion z reklamy?lebo taky zhanam

hoogy
2. nov 2011

@iinuska mne z nejakeho dobodu nejde cel den otvorit dracik stranka :( skoda skusim pozriet zajtra.

sirinka
2. nov 2011

@ludmilabb a ty si tu posledna, co este koji, ci este niekto?
magda si este tak 2-3x za mesiac potiahne...

sirinka
2. nov 2011

@hoogy ani mne to nejde otvorit...

kosska3003
2. nov 2011

@iinuska krasne si kupila mne to otvorilo krsna je zblaznene do tych aut musim mu cosi kupit

iinuska
2. nov 2011

@hoogy ani takto ? Je to Cars 2 zakladna v poslednom riadku http://www.dracik.sk/produkty.aspx?kategoria=442

iinuska
2. nov 2011

@kosska3003 ale bola som aj v tescu, aj tam mali dost dobry vyber hraciek. Drzala som aj lego s McQueenom, ale par kociek, a drahe jak slak

hoogy
2. nov 2011

@iinuska netrap sa mne cely den nejde otvorit dracik stranka. zajtra skusim. no my mame uz to cars duplo dostali sme to ako darcek.teraz maly beh len s tymi autami 🙂 maniak 😀 😝

saskarisko
2. nov 2011

Ahojte,
@kosska3003 - ja uplne chapem, co si napisala, a aj myslela. ale na druhej strane chapem aj svokru, lebo fakt toto bol taky zvyk. moja starka sa takto chodila modlit ku posteli, ked niekto zomrel. ja mam starych rodicov vo vedlajsej dedine. za seba osobne, uplne s tebou suhlasim, a takisto mam s tym problem, a deti na pohrebe neboli. nastastie nas nikto do niecoho takehoto nenuti.
@dm1 - ti hasici vyzeraju super, kebyze sa mi synator "nenamoce" na policajnu stanicu, a nenapisal resp. nenakreslil by uz 5 listov, tak by som ho aj presvedcila. 😉

ludmilabb
3. nov 2011

@sirinka no posledna som, uz je to cudne viacerym ludom v mojom okoli, ze to mam stopnut, ze to je uz zbytocne
uz ani neviem argumentovat len poviem ze aj napriek skolke to funguje a nedokazem jej povedat ze mliecko uz nie je, kojim ju vecer pred spanim a rano, aj ked obcas sa stane napr. ako dnes ze sa zobudila pred stvrtou a chcela ho, co som trochen nevyspata ked mam rano o siestej vstavat do roboty 😝 ale stale sa to da 😀

dm1
3. nov 2011

@saskarisko a uz ich maju vraj aj u nas v Dubnici za 39 tak asi nabehneme a kupime 😎