Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
6. nov 2009

lady ja som pocula to iste co ty - ze malo tekutin

iinuska
6. nov 2009

dm, tak sa obsluzi sam 😀

mystery7
6. nov 2009

o ake puzzle ide? nie je to pre nasich drobcov skoro?

ladywitch26
6. nov 2009

dnes som stanke davala piskotku, len po chvili som musela prestat,lebo stale jacala. tak silno si vzdy zahryzla do jazyka tymi dvoma zubkami,ze ju to az bolelo. este sa musi naucit,ze ho nesmie pchat medzi zubky 😀

dm1
6. nov 2009

mys take podlahove aby ked neni koberec im nebolo zima... nieco taketo http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1464661

mystery7
6. nov 2009

jejj, to som ani nevedela, kolko to v tescu stoji?

dm1
6. nov 2009

mys tusim 6ks 7 alebo 8 EUR baby spominali

kosska3003
6. nov 2009

mys stoja vyse 7 eur nechce sa mi ist kukat na listok kolko stali presne
joj zase ma seka v chrbte ani postavit sa nemozem uz nech mam mm doma nech nosi on malu a moj chrbat si odychne a hlavne ho musim ukecat na nove nadrace lebo tie co mame su makke a strunove stare a ak nechce mat zo mna invalida tak si musi klepnut po vacku 😖

jamaat
6. nov 2009

7,90eur

luba142
6. nov 2009

mimi- niva a plesnove syry by sa nemali pocas kojenia bo tam hrozi nakaza listerie 😒 😒 😒

jamat tak ked to stiahnes prosim ta posles mi to na azetko dakujem 😉

luba142
6. nov 2009

niuka - ako s tym UM davala si ho uz ci este nie?

jamaat
6. nov 2009

luba, sťahujem na druhý pokus, lebo mi prvý krát nestiahlo dobre. Pošlem potom.

luba142
6. nov 2009

jamat - dobre sak potom najdem az to bude 🙂

ladywitch26
6. nov 2009

no akurat som dopozerala tych inglorious basterds, tentokrat uz v anglictine so slovenskymi titulkami....aj ked tam to bola skor zmes anglictiny,nemciny a francuzstiny..a celkom dobre to bolo. no typicky tarantino 😀 zasa vsetci skoro mrtvi na konci

jamaat
6. nov 2009

lady, skoro mŕtvi. 🙂

dm1
6. nov 2009

jooj to ja take filmy nemusim kde furt len akcne sceny su

boze vyberam fotky na tie magnetky pod stromcek a neviem sa rozhodnut ktore....

ladywitch26
6. nov 2009

dm, tento je o druhej svetovej, tak nejaki mrtvi tam museli byt 😉

dm1
6. nov 2009

lady tak to hej to by bolo divne keby neboli 😀

ladywitch26
6. nov 2009

ale brad pitt to prezil...ako jeden z mala 😉

dm1
6. nov 2009

sak to je jasne ved ten musi vzdy predsa prezit 😉

mimi21
6. nov 2009

no kamoska len teraz odisla, mala uz bola razb hore a uz dvakrat na brusku - som ju musela otacat

do kelu dufam, ze s tou nivou som nic nepokazila, uz si viac nedam 😖

monkap
autor
7. nov 2009

dobre ranko,
prva??? 😨

dnes som chcela skusit spenat, ale nezohnali sme ... tak asi vyskusam karfiol .. uvidime ....

jamaat
7. nov 2009

Dobré ráno.
Vonku hnusne, prechádzka nehrozí. Ideme tlačiť kapustu a nemôžem povedať, že by sa mi chcelo. Na obed idem robiť žemľovku, ale to sa mi tiež nechce. Ani vysávať sa mi nechce. Jojojoooj, čo len s nami bude! 🙂

emode
7. nov 2009

jamaat podobne ... rano som malej vysvetlila co dnes musime stihnut ... ale to by som sa musela rozhybat ... 😝

to bola zas noc, mala jedla o polnoci a o pol druhej znovu hore ... bola som hnusna a prsnik som nedala ... zacala nervacit tak som ju supla do postielky ... normalne zacala trhat to hniezdo co ma okolo hlavicky, strcila si tam hlavu a kukala na nas v mm posteli ... som sa na nej normalne bavila ... a potom musela zaspat a spala skoro do siestej ...

monkap
autor
7. nov 2009

ny sme mali tuto noc super ... papala iba 2-krat - o 3,00 a o 6,00 ... pre mna super ... 😵

nikuska19
7. nov 2009

Ahojte.Nasla som na nete dvd na stiahnutie.....anglictina pre deti.....

nikuska19
7. nov 2009

vola sa Disney magic english....

jamaat
7. nov 2009

emode, myslím, že robíš dobre, že nie vždy ju k sebe zoberieš a prsník núkaš. Lebo to býva potom začarovaný kruh, čítala som tému, kde sa ročné deti každú hodinu budili a rodičia už zúfalí. Takže skôr či neskôr sa musí potom pristúpiť k odvykacím metódam. Pokiaľ neplakala ozajsky zo zúbkov alebo podobne, len zúrila bez sĺz, tak to bolo OK. Môj názor, asi nie každý bude súhlasiť.

Emka práve zaspala po menšom nerváčení v úžasnej pozícii, bola som ju odfotiť, dám na FB. 😅
U nás noc tiež super, asi som ospalá z toho, že som veľa a hlboko spala 😕

ladywitch26
7. nov 2009

raaanko, mala buntosi uz od siestej, ale potom este zalomila na hodinku.a to sa snazim jej posuvat spanok, aby chodila neskor spat. 😖

emode,obcas ich treba nechat aj vyzurit. my sme boli vcera v meste a zacala nervacit,ked sme ju dali do sedacky na ceste domov.dobrych 20minut jacala.no ale slzy nikde, to nebol plac,to bola zlost. tak som ju v tej sedacke prikryla plienkou a do 5 minut bolo potom ticho.zalomila a zaspala.a spala celu cestu domov. to ked takto nervaci, to chce len stuple do usi a pevne nervy.

zuzkaprofant
7. nov 2009

cafte mi zase brutakl noc myslite ze ked idu zubky tak maly preto je taky nervny nevie si najst miesto a nic nie je dobre on dpinka ale sa vrti mrnci od 3 sme zase saskovali 😀