• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
ale ked hovoris po tyzdni meskania, to znamena ze babo ma cca 3 tyzdne, ano?
23. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ti meska ms tyzden taak babo ma uz 5 tyzdnou bo aj tie dni ked ti skoncia kramy a cakas na druhe sa rataju k veku...a ked mas posunutu ovulku tak sa neboj...a povec to aj dokymu..vtedy je normal ze neni nic vydno
23. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej..viem ze sa to rata odo dna 1, cize 5 tyzdnov..ale realne ma embrio po uhniezdeni..?
cize ak je ovu cca 14DC, uhniezdenie do 3-5 dni... tak ma babo cca 2 tt?? :unamused:
23. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem. vystresovali ma... ale myslim ze radsej byt pripraveni na podobnu story :pensive:
23. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nerataj ale ako sa ma po oplodneni trva uhniezdenie okolo 10 dni kym sa dostane do maternice a zahniezdi sa potom rastie a vyvyja sa
23. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam za sebou tiez potrat ale vobec sa nestresuj kolko ti meskaju??
23. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23 dni petka..ale to neberiem do uvahy.. pretoze moj priatel je v Nemecku a vidime sa kazde dva tyzdne cca.. podla toho som tehu cca od 26.2. ALEBO 8.2. co pochybujem kedze mi este len mrcha skocila 5.2 a ja mam 40 dnovy cyklus minimalne..
no ale asi moc zvazujem..musim proste pockat na tie blbe vysledky :rolling_eyes:
23. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved neries aj pockahj aj ked mas taky cyklus dlhy a posunutu aj ovulku tym padom..drzkam palce
23. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepppe,simonka no ved to ze uz som si tu zvykla a nechce s ami ist z tejto temy prec..boze to uz sme tu tolko tyzdnov?sak som sem dosla na zaciatku tehu ozaj ako to rychlo uteka,ze???
23. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby drzte mi palce dnes.. :confounded:
24. mar 2010 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja tu skysnem minimalne do porodu :slight_smile: Vas poznam kam by som sla :frowning2:

Jaruska, ty uz mas pupcek von :slight_smile: Budem cakat na svoj. A uz mam inak tehu ciaru, sa tak zvyraznuje. Mile :wink:

Pepppe, krasneee :grinning: A ako videt rozdiel. My sa uz o 2 tyzdne hadam stahujeme, tak sa odfotim a uvidite pak :slight_smile:

Inak vcera ma male tak kopalo... normalne ako do rebier a vecer akoby do spodku bruska (akoby sa hralo so slepakom :grinning:), tak si myslim, ze teraz je priecne dolu hlavickou. Ale na UTZ ideme az 9.4., mne sa to zda ako vecnost...

Zahrika, drzim palce, moc. Ozvi sa.
24. mar 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahrika drzkame palce a daj vediet
24. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky,,,ja som tu tusim dlhsie nebola,,bolel ma zub tak som len spala a nechcelo sa mi ist na net,,,ale uz je to fajn,,tak mozeme kecat :grinning:
24. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky ozaj to rychle uteka,vsak nas pomalicky aj porod caka :grinning: aańi sa nenazdame,,,,,a sup budeme mat miminka pekne pri sebe :wink: dydynka a co uz zub neboli??
24. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz ani nie,,este trosku,,ale zubara sa bojim ako cert kriza :sweat_smile:
24. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mám otázočku na tie, čo si platia DNP a sú, alebo boli na marodke. počas PNky treba platiť do DNP, alebo nie? mám informáciu, že nie, ale nie som si 100% istá. dik za odpoveď.

krásny deň vám prajem :sunglasses:
24. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte, ja dnes len na kuk, pretože vonku svieti slniečko, tak idem trochu sa realizovať s kvietkami, vlastne semienka chcem zasadiť, a ísť na nákup a taaak.
zahrika: držím prsty

dydy: brrr zuby sú nehoršia bolesť, mojaaa verím že sa nič nechce. Ja idem na kontrolu k zubárovi, či je tam nejaký kaz v rámci prenatálnej diagnostiky, čo ma odporúčal môj gyn. až v máji, no už teraz viem, že sa budem báť.

vi3ka: ja neviem či sa platí,a le skôr nie, nooo aj mňa zaujíma odpoveď. Asi sa spýtam v piatok od našich personalistiek, idem odniesť papier od dokiho k pokračovaniu PN, tak budem múdrejšia.

Pekný slniečkový dnííík :slight_smile:
24. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vi3ka chod do temy paragrafy tam ti to urcite poradia..
24. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babiky ja chcem sladkost :angry: a nemozem,zajtra idem na cukor,boze triznenie tehuliek je to :angry:
24. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie3ka, ja viem o tom ze ee, ale radsej chod na tie paragrafy, ako Petka napisala. Pre istotu.

Pepppe, drzim paste, vydrz :slight_smile: Je to inak katastrofa...
24. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no peppe to je krute.. ja si davam zmrzlinku mi isla na chut..
24. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,nerob mi chutky :wink: noo vsak ked nevydrzim dam si aj ja a nech ma ma kazdy rad :grinning:
24. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby bolelo niektoru z Vas v pravom boku? Dnes rano som bola u dokiho,dostala som magnezium a nospu, neviete ci to moze suvisiet s nejakym zapalom,alebo sa roztahuje maternica? vysetril ma,vraj vsetko ok s babatkom. Pobolieva ma to ked dlho sedim, vstavam.....
24. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: vidis aka sranda ja ked som bola v prvom tehu na cukor som nemala zakazane papat sladke pred tym...

lutsine neviem ale magnezium beriem aj ja lebo ma pobolievalo brusko...
24. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lutsine to aj mna tak obcas boli,,,,doktor povedal,ze to nic nieje,,,, :wink: jaruska zajtra ides tusim na poradnu aj na 3D,,,dobre si pamatam?????????????????,,,
24. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ani mne to nekazala ale baby pisali ze im hej,tak neviem,vsak malicko mi neuskodi,mne kazala len do 18hod jest a potom uz len pit vodu :frowning2:
24. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna to dnes chytilo prvykrat tak sa bojim,ci je vsetko ok.,ale pozrel ma aj zospodu aj ultrazvuk a vyzera to byt dobre,tak neviem z coho tie bolesti.
24. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lutsine, aj ja som to mala, mna zobrali do nemocky na pozorovanie (tiez Nospa a magnezium). Moc Ti nebral? Bo ja som mala zapalene moc. cesty kus. Nemaj boja, ked nemas teplotu, je to OK. Zobet si radsej dofcu a zostan do pon doma, oddychnes si.
24. mar 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, veru peppe, zajtra idem do poradne aj na 4D sono!!! Už som nervózna. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A pupček sa mi už pomaly vytláča, sranda je to, už som taký mini tank. :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nepali ma pri moceni,tak mi nebrali...teplotu nemam.
24. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok