Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

zahrika
23. mar 2010

ale ked hovoris po tyzdni meskania, to znamena ze babo ma cca 3 tyzdne, ano?

xpetka1x
23. mar 2010

ked ti meska ms tyzden taak babo ma uz 5 tyzdnou bo aj tie dni ked ti skoncia kramy a cakas na druhe sa rataju k veku...a ked mas posunutu ovulku tak sa neboj...a povec to aj dokymu..vtedy je normal ze neni nic vydno

zahrika
23. mar 2010

no hej..viem ze sa to rata odo dna 1, cize 5 tyzdnov..ale realne ma embrio po uhniezdeni..?
cize ak je ovu cca 14DC, uhniezdenie do 3-5 dni... tak ma babo cca 2 tt?? 😒

zahrika
23. mar 2010

Ja neviem. vystresovali ma... ale myslim ze radsej byt pripraveni na podobnu story 😔

xpetka1x
23. mar 2010

tak to nerataj ale ako sa ma po oplodneni trva uhniezdenie okolo 10 dni kym sa dostane do maternice a zahniezdi sa potom rastie a vyvyja sa

xpetka1x
23. mar 2010

ja mam za sebou tiez potrat ale vobec sa nestresuj kolko ti meskaju??

zahrika
23. mar 2010

23 dni petka..ale to neberiem do uvahy.. pretoze moj priatel je v Nemecku a vidime sa kazde dva tyzdne cca.. podla toho som tehu cca od 26.2. ALEBO 8.2. co pochybujem kedze mi este len mrcha skocila 5.2 a ja mam 40 dnovy cyklus minimalne..
no ale asi moc zvazujem..musim proste pockat na tie blbe vysledky 🙄

xpetka1x
23. mar 2010

no ved neries aj pockahj aj ked mas taky cyklus dlhy a posunutu aj ovulku tym padom..drzkam palce

elko69
23. mar 2010

pepppe,simonka no ved to ze uz som si tu zvykla a nechce s ami ist z tejto temy prec..boze to uz sme tu tolko tyzdnov?sak som sem dosla na zaciatku tehu ozaj ako to rychlo uteka,ze???

zahrika
24. mar 2010

baby drzte mi palce dnes.. 😖

avila
24. mar 2010

Baby, ja tu skysnem minimalne do porodu 🙂 Vas poznam kam by som sla ☹

Jaruska, ty uz mas pupcek von 🙂 Budem cakat na svoj. A uz mam inak tehu ciaru, sa tak zvyraznuje. Mile 😉

Pepppe, krasneee 😀 A ako videt rozdiel. My sa uz o 2 tyzdne hadam stahujeme, tak sa odfotim a uvidite pak 🙂

Inak vcera ma male tak kopalo... normalne ako do rebier a vecer akoby do spodku bruska (akoby sa hralo so slepakom 😀), tak si myslim, ze teraz je priecne dolu hlavickou. Ale na UTZ ideme az 9.4., mne sa to zda ako vecnost...

Zahrika, drzim palce, moc. Ozvi sa.

xpetka1x
24. mar 2010

zahrika drzkame palce a daj vediet

dydynka
autor
24. mar 2010

ahojte babenky,,,ja som tu tusim dlhsie nebola,,bolel ma zub tak som len spala a nechcelo sa mi ist na net,,,ale uz je to fajn,,tak mozeme kecat 😀

pepppe
24. mar 2010

babiky ozaj to rychle uteka,vsak nas pomalicky aj porod caka 😀 aańi sa nenazdame,,,,,a sup budeme mat miminka pekne pri sebe 😉 dydynka a co uz zub neboli??

dydynka
autor
24. mar 2010

no uz ani nie,,este trosku,,ale zubara sa bojim ako cert kriza 😅

vi3ka
24. mar 2010

ahojte 🙂

mám otázočku na tie, čo si platia DNP a sú, alebo boli na marodke. počas PNky treba platiť do DNP, alebo nie? mám informáciu, že nie, ale nie som si 100% istá. dik za odpoveď.

krásny deň vám prajem 😎

zabkaevka
24. mar 2010

ahooojte, ja dnes len na kuk, pretože vonku svieti slniečko, tak idem trochu sa realizovať s kvietkami, vlastne semienka chcem zasadiť, a ísť na nákup a taaak.
zahrika: držím prsty

dydy: brrr zuby sú nehoršia bolesť, mojaaa verím že sa nič nechce. Ja idem na kontrolu k zubárovi, či je tam nejaký kaz v rámci prenatálnej diagnostiky, čo ma odporúčal môj gyn. až v máji, no už teraz viem, že sa budem báť.

vi3ka: ja neviem či sa platí,a le skôr nie, nooo aj mňa zaujíma odpoveď. Asi sa spýtam v piatok od našich personalistiek, idem odniesť papier od dokiho k pokračovaniu PN, tak budem múdrejšia.

Pekný slniečkový dnííík 🙂

xpetka1x
24. mar 2010

vi3ka chod do temy paragrafy tam ti to urcite poradia..

pepppe
24. mar 2010

babiky ja chcem sladkost 😠 a nemozem,zajtra idem na cukor,boze triznenie tehuliek je to 😠

avila
24. mar 2010

Vie3ka, ja viem o tom ze ee, ale radsej chod na tie paragrafy, ako Petka napisala. Pre istotu.

Pepppe, drzim paste, vydrz 🙂 Je to inak katastrofa...

xpetka1x
24. mar 2010

no peppe to je krute.. ja si davam zmrzlinku mi isla na chut..

pepppe
24. mar 2010

hej,nerob mi chutky 😉 noo vsak ked nevydrzim dam si aj ja a nech ma ma kazdy rad 😀

lutsine
24. mar 2010

Baby bolelo niektoru z Vas v pravom boku? Dnes rano som bola u dokiho,dostala som magnezium a nospu, neviete ci to moze suvisiet s nejakym zapalom,alebo sa roztahuje maternica? vysetril ma,vraj vsetko ok s babatkom. Pobolieva ma to ked dlho sedim, vstavam.....

xpetka1x
24. mar 2010

🙂 vidis aka sranda ja ked som bola v prvom tehu na cukor som nemala zakazane papat sladke pred tym...

lutsine neviem ale magnezium beriem aj ja lebo ma pobolievalo brusko...

pepppe
24. mar 2010

lutsine to aj mna tak obcas boli,,,,doktor povedal,ze to nic nieje,,,, 😉 jaruska zajtra ides tusim na poradnu aj na 3D,,,dobre si pamatam?????????????????,,,

pepppe
24. mar 2010

petka ani mne to nekazala ale baby pisali ze im hej,tak neviem,vsak malicko mi neuskodi,mne kazala len do 18hod jest a potom uz len pit vodu ☹

lutsine
24. mar 2010

No mna to dnes chytilo prvykrat tak sa bojim,ci je vsetko ok.,ale pozrel ma aj zospodu aj ultrazvuk a vyzera to byt dobre,tak neviem z coho tie bolesti.

avila
24. mar 2010

Lutsine, aj ja som to mala, mna zobrali do nemocky na pozorovanie (tiez Nospa a magnezium). Moc Ti nebral? Bo ja som mala zapalene moc. cesty kus. Nemaj boja, ked nemas teplotu, je to OK. Zobet si radsej dofcu a zostan do pon doma, oddychnes si.

jaruska8
24. mar 2010

Ahojte, veru peppe, zajtra idem do poradne aj na 4D sono!!! Už som nervózna. 😀 😀 😀 😀 A pupček sa mi už pomaly vytláča, sranda je to, už som taký mini tank. 😀 😀 😀

lutsine
24. mar 2010

No nepali ma pri moceni,tak mi nebrali...teplotu nemam.